Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dni Redy 2010

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Z moich źródeł wynika, że Rudi. Wszyscy zatem ćwiczą w domach "córko rybaka", żeby wypadło jak najlepiej :lol:
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

ich występy są free w ramach Dni Redy, czy to jakieś prywatne odpłatne spotkanie, które przypadkiem nałożyło się na Dni Redy?
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ich występy sa free... ja zresztą już uczę się tekstów... :):):) a w niedzielę z dwa jajka na struny głosowe i można śpiewać :):)
Awatar użytkownika
bieniek2910
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

A to może by jakiś spocik forumowiczów odrazu zrobić przy okazji ??
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Mnie niestety nie będzie, bo Dni Redy zbiegają się z Dniami Techniki Kolejowej... na które jeżeli ktoś nie ma ochoty siedzieć w weekend w Redzie serdecznie zapraszam :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

No jak już weszło trochę prywaty to ja też może zaproszę.. Apropos śpierwania to zapraszam na karaoke do Tropikany w sobote 12.06. Później jak sie uda to będa tańce. Imprezy odbywają się cyklicznie, ale o terminy najlepiej pytać barmana.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Wie ktoś o której jest uroczysta sesja Rady Miasta?
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Chyba o 15 i to nie w urzędzie a w auli ZS1 w otoczeniu trwającej tam wystawy.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Niezła impreza na stadionie. Mogło być oczywiście lepiej w kilku kwestiach, ale całość idzie w dobrym kierunku. Pokazy teatru ulicznego, oraz fire show na koniec to coś, co biesiadnej publiczności po występie Rudiego Schuberta warto było zaserwować. Dzięki temu ludzie pragnący czegoś więcej niż kołysanie na widowni też mieli coś dla siebie a pozostali spotkali się z czymś co rzadko mają okazję spotkać w Redzie.
Frekwencja wieczorem w miarę dopisała biorąc pod uwagę, że był to czas meczu, finału tańca w tv o debacie prezydenckiej nie wspomnę.
Generalnie kierunek dobry. W przyszłym roku więcej informacji i np. bannery na Gdańskiej, tak by przejeżdżający też wiedzieli co się w Redzie dzieje i mogli zawitać.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Może wieczorem impreza była niezła ,ale jak byłam z 6-letnią córcią o godz. 15 to była totalna porażka! Jedyna "atrakcja" to wesołe miasteczko ,które niestety również nie miało zbyt wiele do zaoferowania.:(
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

http://www.telewizjattm.pl/index.php/se ... 0-06-14,04

Bardzo podobało mi się fire show na zakończenie ale o tym nawet w relacji TTM nie wspomniała......
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Występ Rudiego bardzo fajny i sympatyczny za to "kabaret" Pani Magdy Mleczak-tragedia. Ani jednego momentu do zaśmiania się, po prostu dramat
Andrzej-UM
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Czy fontanna się podobała szczególnie wieczorem po podświetleniu.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Andrzej-UM pisze:Czy fontanna się podobała szczególnie wieczorem po podświetleniu.
dziwnie wygląda taka fontanna w plastikowym basenie... :?
Redziak
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Fakt..basen nie był nadto estetyczny..ale jeżeli chodzi o sam pomysł i fontanne to jak dla mnie i moich pociech bardzo fajna..szczególnie wieczorem z podświetleniem :) Przyciągała uwagę najmłodszych..Mm nadzieje,że nasi włodarze zafundują nam coś podobnego w realizowanym parku..oby tylko nie była znów w basenie ;)
Zablokowany