Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Koncert chóru!!!Gospel w kościele na Semeko

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
PHanka
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Data:
13 czerwca 2010
Termin:
19:30 - 21:00
Lokalizacja:
kościół p.w. św. Antoniego w Redzie, ul . Fenikowskiego (Semeko)

W programie utwory sakralne i świeckie a'capella oraz gospel. Zaśpiewają chór FCK, GGC i przyjaciele.

Soliści - Agnieszka Bigaj, Magda Gajdzica, Joanna Knitter, Pola Piestrzyńska, Krzysztof Majda

Zagrają - Mirek Hałenda (piano), Darek Śleszyński (bas), Łukasz Kostecki (gitara), Aleksander Kamiński (saksofon), Grzegorz Lewandowski(perkusja)

Dyryguje - Weronika Korthals
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Koncert SUPER! Rewelacja!!! Ręce bolą mnie od klaskania. Doskonały chór, świetni soliści. Szczególnie podobała mi się Joasia Knitter. Bardzo dobry głos. Już ją kiedyś słyszałam na koncercie charytatywnym w Wejherowie. Publiczność dopisała, było dużo ludzi.
Księże proboszczu, prosimy o więcej takich koncertów!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

kurde jak to się stało, że dopiero teraz to przeczytałem..kurcze!!!
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

niestety, nie było nas
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Byłem i słuchałem z zachwytem. Brawo, brawo, czegoś takiego jeszcze w Redzie nie słyszałem i nie widziałem. Świetna robota i świetny klimat, jaki roztaczała prowadząca i dyrygentka w jednej osobie. Mam nadzieję, że to nie jednorazowa sprawa i z uwagą będę śledził informacje na temat kolejnych tego typu inicjatyw, bo naprawdę warto.
Podoba mi się też zgranie tego przedsięwzięcia w czasie z imprezą na stadionie. Dzięki temu słuchacz bardziej wymagający ma wybór i może zaczerpnąć prawdziwej kultury.
Gratulacje !
ODPOWIEDZ