Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Oceń włodarza (Zapraszam do wspólnej zabawy)

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Gregory
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Pracuje w DB i postanowiliśmy z kolegą zrobić pewnego typu prawybory w wersji hardcorowej z minusami. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić (możecie się wyżyć :D)
http://reda.naszemiasto.pl/artykul/4946 ... ,t,tm.html
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ale jakie to prawybory, jak z Redy jest tylko obecny Burmistrz?
Pozdrawiam Ziomali
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

no pan burmistrz jak na razie prowadzi :D
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

I każdy może oddać niezliczoną liczbę głosów...

... a nie... jest dzienny limit ;)
Gregory
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Z tym dziennym limitem to jest tak, że można oddać 10 głosów. A dlaczego? Bo DB dba o wszystkich. Są takie przypadki, że jest jakaś sieć kablowa czy radiowa czy inny syf i mają jeden IP i potem taki człowiek się żali. A UWIERZ, że jest takich przypadków baaardzo dużo, więc lepiej dać max 10 głósów na IP i mieć trochę spokoju ;)
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

[quote="Gregory " Bo DB dba o wszystkich. Są takie przypadki, że jest jakaś sieć kablowa czy radiowa czy inny syf i mają jeden IP i potem taki człowiek się żali."

No właśnie z taką kulturą wypowiedzi jak powyżej spotkałem się kilka razy w redakcji tej gazetki :( A jeśli chodzi o dbanie o wszystkich to zawsze dziwiłem się dlaczego ta gazeta nie dba o Redę. Rumia ma własny dodatek, W-wo własny, a o Redzie można było przeczytać coś od przypadku do przypadku. Na szczęście wolny rynek zapełnia tego typu luki.
Gregory
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Oj nie przesadzaj :wink: Toż to nawet zażartować nie można.

A co do dodatku Redy, to jest prosta sprawa. Zbyt mało się dzieję w Redzie, trzeba by było w wielu przypadkach szukać tematów na siłę. Dlatego Reda jest łącznie z WWO

Wiecie, że w Redzie jest jedna z najgorszych sprzedaży DB na pomorzu?
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Z dumą potwierdzam, że należę do tej grupy która nie kupuje tej gazety. ;) To nie złośliwość w Twoim kierunku, ale faktycznie świadomie zrezygnowałem z kupowania tej gazety po spotkaniu się z rzeczywistością redakcji na własnej skórze, a po wtóre własnie z powodu pewnego lekceważenia mojego miasta. Jak widzisz są media, które znajdują tematy i zaspakajają potrzeby informowania w dodatku w bardzo przystępny sposób. Można wiele zarzucić lokalnym telewizjom, ale naprawdę bardzo sobie cenię możliwość przejrzenia codziennych newsów, gdzie niemal zawsze znajdę informację z Redy.
Gregory
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

No powiem Ci szczerze, po części masz racje. Ja zostałem tam zatrudniony właśnie dlatego, że w tym okręgu nic się nie dzieje( tzn. dzieje się, ale o tym się nie opisywało). Wczoraj miałem spotkanie z szefem i pomimo wszystko słupki poszły w górę. Nie będę was oszukiwał, pracuje 1,5 miesiąca, a wyciągnęli mnie z Dziennika z naszego sławnego redzkiego dochjo.pl. Kurde tylko ten minus, że ludzie z Redy słabo się interesują tym co dzieję się w okół nich, sami wolą opisywać na forach e-redy co im nie pasuje.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A po czym wnioskujesz? Wielu ludzi się interesuje, ale niektóre media zakładają właśnie, że nic się nie dzieje i nie ma czego opisywać, to skąd mają czerpać informacje? Nie każdy człowiek potrafi szperać w sieci. Nie każdy też ma czas i ochotę na plotki z sąsiadami. ;) A o tym, co jest planowane lub co się dzieje, mają sami pisać do gazety? To po co w niej dziennikarze? Chyba po to, żeby sami poszukali i czymś zainteresowali czytelnika? A wtedy wielu kupi gazetę, w której dotąd niewiele było z ich podwórka.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Miły Gregory, ty się tak nie rozpisuj. Zdradzasz tajemnice handlowe swoich szefów. I podciągnij się kurde z polskiego /"dzieje się, ale o tym się nie opisywało/ :roll:
pi
Gregory
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Jesteśmy ludźmi, każdy ma prawo się pomylić. Po co te uszczypliwości przemiły, bezbłędny, wspaniałomyślny Panie pi?

btw. to nie tajemnice handlowe, tylko statystyki znane mi od dawien dawna
ODPOWIEDZ