Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wieża widokowa w Redzie

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne

Czy chciał(a)byś by w Redzie powstała wieża widokowa?

Tak
29
85%
Nie
3
9%
Nie mam zdania
2
6%
 
Liczba głosów: 34
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Do tego dobrze chroniony przed pieskami, kotkami i ich odchodami. Ma być plac zabaw w parku, jednak nie iadomo czy spełni oczekiwania, czy raczej będzie typową sztuką, która jest wokół - tzn. marna jakość urządzeń i brak ciekawych, charakterystycznych urządzeń, takich jak np. wspomniana plaża w Gdyni, czy "statek" przy wieży w Gniewinie. Takie rzeczy kosztują jednak duże pieniądze.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ja nie dawno miałem przyjemność być na nowej właśnie wybudowanej wieży widokowej we Wdzydzach Kiszewskich, nie daleko Kościerzyny;) Super sprawa - wieża dość wysoka, wspaniałe widoki na lasy i jeziora! Obok wieży wiata edukacyjna, co możemy spotkać na danym terenie - rodzaje ryb, ptactwa itd;) Obok Karczma gdzie można zjeść i wypić mały parking na kilka aut! W chwili obecnej wieża jeszcze jest bezpłatna, bo tam cały czas trwają jakieś roboty ale super sprawa;) Jakby w Redzie coś takiego miało być to jestem za! Musi być infrastruktura, bo myślę, że sama wieża się nie utrzyma i nie będzie rentowna;) Lokalizacja również musi być atrakcyjna;) coby Warszawka jak wpada na półwysep mogła się nacieszyć;)
Night Rider
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

super pomysł, jeszcze kamerkę bym tam ustawił i super frajda - można na nią wejść i z fotela w domu popatrzeć - na pewno widok byłby piękny .
Night Rider
ODPOWIEDZ