Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ŁZY w Redzie

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

I bardzo duży wydatek z kasy miasta.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Dakan pisze:
Po co?

Też mi pytanie żeby w Redzie nie było nudno, żeby była lepiej oceniana, a nie jako wiocha i tak zwana promocja naszego pięknego miasta.
A ile byś chciał za to zapłacić?
Pozdrawiam Ziomali
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

kowalski pisze:I bardzo duży wydatek z kasy miasta.
A czy przypadkiem ten koncert nie był sponsorowany?

Alfista pisze:
Dakan pisze:
Po co?

Też mi pytanie żeby w Redzie nie było nudno, żeby była lepiej oceniana, a nie jako wiocha i tak zwana promocja naszego pięknego miasta.
A ile byś chciał za to zapłacić?
a to już zależy od tego kto by grał :)

ale ja akurat uważam, że raz na jakiś czas nalezy się mieszkańcom darmowa rozrywka... bo tak się składa, że budżet miasta jest zrobiony z pieniędzy mieszkańców...
Stąd uważam, że jak raz w roku miasto zrobi jakąś rozrywę dla mieszkańców, to nie bedzie to jakieś wielkie fapa

tak się dzieje w każdym sensownym mieście, czemu więc nie może w Redzie?
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Bo Reda ma mały budżet a wydatki ogromne.Sypialnie nie dają pieniędzy.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dlatego nie mówie o koncercie Madonny, tylko jakiejś niewielkiej-taniej gwiazdy, ale ok dla mnie to nie jest konieczne, jak nie ma kasy to nie musi być, zawsze Redzianie mogą pojechać do Gdyni, Rumii czy Wejherowa na jakąś imprezkę pod chmurką
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Wicek pisze:
ale ja akurat uważam, że raz na jakiś czas nalezy się mieszkańcom darmowa rozrywka... bo tak się składa, że budżet miasta jest zrobiony z pieniędzy mieszkańców...
No to jaka ona darmowa???
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja myślałam, że te koncerty Boney M, Gipsy Kings czy Łzy były sponsorowane ( choć w jakiejś części) przez Semerko. Przecież nawet mówili i reklamowali tę firmę. Misto o ile w ogóle coś się dokładało to chyba mniejszą część. Boisko przy Brzechwy to chyba też Semeko. Cieszmy się więc, że coś się dzieje za sprawą tej firmy bo tak to by było w Redzie jak wcześniej czyli dwa, trzy razy do roku tandetne festyny na stadionie.
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Kowalski i Alfista powinni jak najprędzej wyprowadzić się z tego miasta jak im się nie podoba.To że Reda jest sypialnią to nie znaczy od razu ,że nic nie ma się w niej dziać , ludzie mają prawo do rozrywki ,a tak na marginesie wkurzają mnie niektóre wypowiedzi Alfisty ,ciągłe narzekanie na władze ,na ich podejmowane decyzje ,czegokolwiek by nie zrobili , to dla tego Pana jest źle.Najlepiej niech Pan zostanie radnym i zobaczymy jak sobie poradzi , rządzenie nie jest takie łatwe jak Panu się wydaję.Confused
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Alfista pisze:
Wicek pisze:
ale ja akurat uważam, że raz na jakiś czas nalezy się mieszkańcom darmowa rozrywka... bo tak się składa, że budżet miasta jest zrobiony z pieniędzy mieszkańców...
No to jaka ona darmowa???
pisząc w ten sposób myślałem o darmowym wejściu na imprezę.
Jak wspomniałem wcześniej mieszkańcom także coś się należy...oczywiście na miarę możliwości budżetowych Redy...

tutaj w pełni zgadzam się ze stefcio1985


Poza tym nie przesadzajcie z tą "ubogością" Redy. Reda ma budżet 45 mln zł to nie jest tak mało... a rozwija się bardzo szybko. W zasadzie co roku do Redy sprowadza się ponad 500 dodatkowych osób - a zapewne ta dynamika będzie jeszcze się zwiększała
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Wicek pisze: pisząc w ten sposób myślałem o darmowym wejściu na imprezę.
Jak wspomniałem wcześniej mieszkańcom także coś się należy...oczywiście na miarę możliwości budżetowych Redy...
To fundowało Semeko więc się nie upieram, firma bogata, zapłacą kupcy mieszkań za ten koncert, ale warto sobie uzmysłowić, że nie ma nic za darmo i wejście na imprezy organizowane przez miasto powinno być jawne chodzi mi o koszt.
Odbywa się impreza na plakatach jest info ile kosztowało to każdego mieszkańca tylko tyle i aż tyle.
Wejdziesz "za darmo" ale z pełną świadomością ile Cię to kosztowało, a wyborcy, których takie Łzy nie ruszają sprawią być może, że to u organizatorów pojawią się łzy po kolejnych wyborach.
Pozdrawiam Ziomali
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

w takim wypadku na ulicach też powinno być napisane ile wybudowanie ich kosztowało jednego mieszkańca - może ludzie nie mający samochodów by się oburzyli...że to aż tyle kosztuje
idąc dalej, przy dworcu też powinny pojawić się informacje ile kosztuje jego utrzymanie... może ludzie stwierdzą, że nie chcą w Redzie SKMki...
tak samo w każdym parku, szpitalu, szkole i poczcie powinny być karteczki ile to kosztuje :)

moim zdaniem to zupełnie bez sensu myślenie

żeby było uczciwie to na takim plakacie ile kosztuje koncert powinna być informacja jak taka reklama przekłada się na reklame Redy, na dobre samopoczucie mieszkańców Redy itd

i byłoby Koncert 50.000 zł, wata cukrowa na koncercie 4 zł, dobre samopoczucie mieszkańców i sympatyków Redy bezcenne :)
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Podajesz przykłady całkowicie niezbędne do funkcjonowania organizmu ludzkiego, ulice, dworce, szpitale i nijak się do tego mają występy takiej czy innej gwiazdki pop.
Pozdrawiam Ziomali
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Wicku .Przy szkole na Brzozowej pisze ile remont kosztował.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

kowalski pisze:Wicku .Przy szkole na Brzozowej pisze ile remont kosztował.
hehe to zupełnie jak na każdej inwestycji, która dotowana jest z Unii Europejskiej, ale Alfista pisał chyba o kosztach przeliczonych na jednego mieszkańca - przynajmniej ja to tak zrozumiałem.

Co do tematu to nie będe go już ciągnał, bo zapewne i tak się nie przekonamy do swoich opini :)
ODPOWIEDZ