Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

SWAP i koncert czyli WALENTYNKI w Redzie!!!!!!!

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
marTusia
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

WIECZÓR WALENTYNKOWY w MOKSiRze

serdecznie zapraszamy 13 lutego do sali widowiskowo-kulturalnej MOKSiR Reda.
O godzinie 18:00 rozpocznie się koncert (jazz, folk, blues) na gitarę akustyczną
i wokal w wykonaniu laureatów Rawa Blues Festival z 2009 roku duetu Werbińska-Pawlina.

Po koncercie natomiast zapraszamy baaaaaardzo mooocno na PIERWSZY W REDZIE SWAP, czyli BEZGOTÓWKOWĄ WYMIANĘ UBRAŃ i DODATKÓW
Przynieście wszystkie ciuchy, torebki, buty, biżuterię i inne dodatki, które chcecie wymienić:
których nie lubicie,
które są za małe lub za duże,
które się Wam znudziły
a dla kogoś innego mogą być znakomitym nabytkiem


:D i ODŚWIEŻCIE WASZĄ SZAFĘ ZA DARMO! :D

wstęp i udział oczywiście NIEODPŁATNY!!!!!!!

szczegóły i warunki uczestnictwa na www.moksir.reda.pl kontakt: 505 013 878[/img]
md
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Bardzo przyjemny koncert.Taka klubowa atmosferka. Sala pełna. Była nawet kawa i herbata za darmo.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

niestety nie mogłam uczestniczyć.napiszcie, jak się udał swap,to chyba u nas na razie nie zbyt popularne?
marTusia
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Walentynkowy SWAP był startem dla swapowej tradycji w Redzie:). Ja jestem cudownie zadowolona - zamieniłam branzoletkę na dwie słodkie zwiewne sukienki (dzięki raz jeszcze:). Po tej rozgrzewce planujemy SWAP przy dobrej muzyczce i herbatce na 20 lub 21 marca (wiosenne porządki w graderobach). Już teraz serdecznie zapraszam.
Wkrótce pojawią się konkretne info co gdzie kiedy.
Można także dzownić 505 013 878
serdeczności Walentynkowe:)
md
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ooo bransoletka za dwie sukienki :) ?postaram się w marcu wpaść ze swoimi szmatkami i może namówię koleżanki.napisz jaka średnia wieku i czy było sporo chętnych do zamieniania?
marTusia
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

swapowiczów było tylko sześcioro, ale wielu ludzi, którzy wychodzili z koncertu żałowało, że nie wiedziało (nie czuję że rymuję, hahahahha) i prosili o kolejną edycję i lepszą reklamę. Kilka osób pomimo, że nie miało nic na wymianę zapłaciło za rzeczy, które im się podobały. Świetna sprawa, sukienki są przecudne:))))). Można się pozbyć rzeczy, których się nie nosi (ja często kupuję coś, w sklepie mi się podoba a w domku już jakoś nie leży:))) i mam full nowych szmat)i zdobyć jakieś nowe cudko za free:)

A średnia wieku ...chyba to jest bez znaczenia, zainteresowane były kobietki w wieku różnym, do 80:)
md
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Koncercik bardzo przyjemny, atmosfera podobnie. Cieszy, że nie zaprasza się do Redy jedynie kapelek spod znaku "majteczki w kropeczki hopsasasa" i da się zobaczyć coś porządnego. Oczywiście rozgłosu jak zwykle za mało, ale tym razem chyba pojawiły się na mieście plakaty wykonawców i efekt był widoczny - sala pełna. Brawo za zorganizowanie przyjemnych chwil dla mieszkańców poszukujących pełniejszych wrażeń niż wszechobecna masówka. Oby więcej podobnych w przyszłości i więcej szumu wokół pracy ludzi kultury w mieście :)
marTusia
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

cieszy, że sie podobało:)))))
kolejne niemasowe atrakcje już 8 marca - zapraszamy nie tylko kobiety:)))))
info pojawiło się już na forum, plakaty też będą wkrótce:)
md
ODPOWIEDZ