Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

UWAGA KONKURS !!!!!!!!!!! - konkurs na LOGO MOKSiR-U

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
marTusia
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Redzie ogłasza konkurs na logo/znak identyfikacji graficznej.
Celem Konkursu jest pozyskanie najlepszego znaku i identyfikacji graficznej dla nazwy jednostki w kategoriach
a) logo Działu Kultury MOKSiR Reda
b) logo Działu Sportu MOKSiR Reda

Przeznaczenie znaku: do celów identyfikacyjnych, popularyzatorskich, reklamowych, marketingowych,, korespondencyjnych, itp. Znak ten (logo) będzie także wykorzystywany na plakatach, papierze firmowym czy innych drukach MOKSiR-u w Redzie, w publikacjach internetowych, etc.

Konkurs trwa od 1 marca do 22 kwietnia.

Regulamin i karta zgłoszenia na www.moksir.reda.pl
[/b]
md
Agamtb

13 lat temu

Genialny wręcz pomysł na darmowe pozyskanie sporej (być może) ilości projektów....
300 zł nagrody dla zwycięzcy, wow....no i oczywiście wszyscy uczestnicy przenoszą prawa autorskie na orga.... no szkoda słów po prostu...
Ja rozumiem skromne budżety, cięcie kosztów, ale no są pewne granice...
Dlatego też nigdy nie biorę w czymś takim udziału.
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Masz rację,to z lekka przegięcie,normalnie powinno to funkcjonować inaczej- to wykorzystywanie praw autorskich za grosze!!!!!!!!!javascript:emoticon(':thumbdown:')
Gregory
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Agamtb pisze:Genialny wręcz pomysł na darmowe pozyskanie sporej (być może) ilości projektów....
300 zł nagrody dla zwycięzcy, wow....no i oczywiście wszyscy uczestnicy przenoszą prawa autorskie na orga.... no szkoda słów po prostu...
Ja rozumiem skromne budżety, cięcie kosztów, ale no są pewne granice...
Dlatego też nigdy nie biorę w czymś takim udziału.
Osobiście też tak myślałem rano gdy zobaczyłem tą ofertę, lecz patrząc na to z drugiej strony dali szansę młodym na zrobienie czegoś fajnego i zarobienie przy tym pewnych pieniążków, gdyby chcieli iść na łatwiznę zamówili by logo na allegro http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... nge_view=1. Ceny średnio od 50 do 400 również z oddaniem praw autorskich.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

W sumie można zarobić 600zł. Do opracowania są dwa loga.
sir_Roberto
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a gdzie to wysyłać?
Rob
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Przestańcie ludzie, 300zł?????? Dobre logo dużej insytytucji za 300zł? Porządne logo, zrobione od podstaw to koszt PRZYNAJMNIEJ 1000zł. Za 300zł mogę zrobić logo"na opier&^*". A prawda jest taka, że ci, którzy podejmą się z pełną powagą zroboienia dobrego logo wg regulaminu (prawa autorskie, wersja kolorowa, czarno biała i w skali szarości) psują grafikom rynek, bo potem taki przychodzi i mówi, że on może na allegro logo za 40zł kupić, a ja biorę 800 czy 1000?.

Kiedyś miałem okazję zaprojektować koszulki dla sklepu Arkowiec. Miałem, póki się nie dowiedziałem, że za projekt koleś daje max 50zł....A chciał też prawa autorskie, niebanalne rysowane motywy, duża rozdzielczość- śmiech na sali.

Tak jak mówi Agamtb - są pewne granice.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Po co płaci grafikom jak można ogłosi konkurs za 300zł.? Normalka teraz. Widzę jak teraz ludzie kombinują, widac to chocby w podejściu tutejszych pracodawców. Po co zatrudniac pracownika na normalnych warunkach jak można miec studenta na zlecenie, albo stażystę co pół roku praktycznie bez kosztów, albo wpisc najniższą krajową na umowie. Zawsze się jakiś chętny znajdzie.
A szanujących się ludzi maja gdzieś. I masz odpowiedź
ODPOWIEDZ