Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

spotkanie z Magdaleną Środą

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dziś o 14.00 w czytelni Miejskiej Biblioteki odbędzie się spotkanie z Magdaleną Środą.

http://www.biblioteka.reda.pl/page/bies ... ar-91.html
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

No i jak zwykle - informacja, organizatorze, informacja !!! Wróciłem właśnie, zaglądam i dowiaduję się o ciekawym spotkaniu ....... w trakcie tego spotkania. Wielka szkoda. Tylko potem słyszy się o słabym odbiorze wydarzeń kulturalnych w mieście.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

liczę tylko na to, że zwrot "organizatorze" nie był kierowany do mnie:)
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Skąd! Ryszard nie bierz do siebie. Udało Ci się powiadomić na krótko przed zdarzeniem - może ktoś dzięki temu dotarł. Uwaga do organizatora i tak pewnie nie dotrze, tak jak rzadko dociera do wszelkich organizatorów w Redzie (i nie tylko). Trudno pojąć, że w erze tak łatwej informacji dalej słabo nagłaśnia się swoje działania a w efekcie słabo przygarnia do siebie i tak przecież mało aktywne społeczeństwo jak nasze. Mam nadzieję, że spotkanie było udane.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Uprzejmie proszę moderatora o usunięcie tej wyjątkowo niestosownej wypowiedzi Kusinoxa
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

A może wstydem jest mieć obywateli nie tolerancyjnych na inne poglądy niż własne.
zim
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

pi pisze:Uprzejmie proszę moderatora o usunięcie tej wyjątkowo niestosownej wypowiedzi Kusinoxa
Cenzura? typowo lewacka zagrywka, zero argumentu tylko uciszanie społeczenstwa, brawo!
zim
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

kowalski pisze:A może wstydem jest mieć obywateli nie tolerancyjnych na inne poglądy niż własne.
Tolerancja = hipokryzja.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Zim nie wysilaj się! Dobrze wiesz, że chodzi mi o słownictwo, nie poglądy.
Kusinox
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dobrze ze przynajmniej jedna osoba sie znalazła o pogladach innych niz poprawne politycznie, i potrafi o tym napisac, uzywajac konkretnych argumentów. A pi, czyzbys byl adminem, zeby postulowac usuniecie mojej wypowiedzi? Moze lepiej zaczniemy wychowywac dzieci na wzór idealnego towarzysza, by wracało "zbulwersowane" z okolicznego skate parku, po rzekomym zdewastowaniu go przez wandali, i tym samym przyczynimy sie do budowania Polski Ludowej? Patrząc z Twojego punktu widzenia, takze móglbym prosic o usuniecie Twoich nic nie wnoszących postów.
Awatar użytkownika
ninja96
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Stary ogarnij. To chyba naturalne, że dzieciak wkurzy się bo jakieś niedorozwoje rozwaliły przeszkody, które sam pomagał robić i nie świadczy to chyba, że młody będzie z tego powodu małym komuchem :/ A jeśli chodzi o wasze wypowiedzi to temat jest chyba niedorozstrzygnięcia bo jedna strona będzie mówić, że druga jest otumaniona gazetą wyborczą i 'poprawnością polityczną', a druga, że pierwsza jest otumaniona swoim idiotyzmem i ignorancją wobec ludzi innego zdania. Dziękuję.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

kowalski pisze:A może wstydem jest mieć obywateli nie tolerancyjnych na inne poglądy niż własne.
Zgadzam się z tobą.
I chodzi o niekulturalną wypowiedź a nie o poglądy polityczne jak napisał pi ( choc mam wrażenie, że osoby piszące są mu znane, wynika to ze swobody rozmowy).
Dziwne, że znów pojawiły się wpisy 3 nowych osób w tym jednym wątku. Ktoś jest bardzo gorliwy, ale nie z nami te numery. Takie działania sa już dobrze znane na tym forum

A wracając do tematu to szkoda, że nie było to jakoś szerzej ogłoszone. jak zawsze w Redzie. Musze to niestety napisac bo taka jest prawda
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

postaram się informować jeśli dowiem się o jakimś spotkaniu, choć nie ukrywam, że o sobotnim sam bym zapomniał. Zresztą informacje bieżące są na stronie biblioteki, w razie gdybym zaniemógł:)
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Dormo, nie znam tych niekulturalnych dyskutantów. To co odczytałaś jako swoboda rozmowy, to był poziom moich emocji, rzeczywiście zaczęłam pisać do tej osoby na "ty" i mam wrażenie, że "podniosłam głos".

O spotkaniu dowiedziałam się chyba ze strony miejskiej. Ale to jest faktycznie mało. Może ktoś ma jakiś pomysł jak polepszyć obieg wiadomości w mieście?
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Nie byłam na tym spotkaniu(żałuję) - bo zbyt póżno przeczytałam post Ryszarda,więc w kwestii spotkania się nie wypowiem,natomiast sposób komentowania niektórych tu obecnych forumowiczów jest bardzo płytki i mało przemawiający,zero merytorycznej argumentacji.
ODPOWIEDZ