Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

spotkanie z Magdaleną Środą

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Kusinox i Zim, zgadzam się z Wami, ale w dzisiejszym "demokratycznym społeczeństwie" musicie wielokrotnie używać Tezaurusa, bo jeśli choć raz użyjecie słowa "dupa, sranie, gówno" automatycznie nie zwraca się uwagi na treść tylko na owe bardzo szkodzące słowa :D Mimo że jeden z drugim przypuszczalnie używa gorszych słów na co dzień.

Ew ignoruje się treść, bo jest niewygodna.

Faktycznie szkoda, że poinformowano tak późno, może był to nawet zabieg celowy. Dzięki temu przyszli tylko prawdziwi wielbiciele ;d
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Pienio pisze: Faktycznie szkoda, że poinformowano tak późno, może był to nawet zabieg celowy. Dzięki temu przyszli tylko prawdziwi wielbiciele ;d
No co jak co, ale połowa narodu cierpi na jakąś manię prześladowczą, agenturalna i spiskową. gratulacje 8-)
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Kusinox-skoro nie byłam to poprzez przekaz osób uczestniczących w spotkaniu chciałabym się dowiedzieć o czym dyskutowano,jakie problemy poruszono etc,etc.Niestety z postów uczestników nijak tej wiedzy nie nabędę.
Kusinox
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

No co jak co, ale połowa narodu cierpi na jakąś manię prześladowczą, agenturalna i spiskową. gratulacje Cool
Słabo mi sie robi, wiedzac ze tak zaslepieni manipulacja, falszem i obłudą ludzie, zamknieci calkowicie na rzeczywistosc, nie potrafiacy analizowac SAMODZIELNIE zadnych informacji, kandyduja na radnych i otrzymuja jakiekolwiek głosy. Cóz jaki elektorat, takie społeczenstwo. Przynajmniej wchodząc od czasu do czasu na forum, mozna wyrobic sobie obiektywna opinie na temat tego co reprezentuja soba niektóre osoby, co zawsze sie przydaje na przyszlosc.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

To,że idzie się na spotkanie z osobą której poglądy niekoniecznie się podziela,nie oznacza to totalnej ignorancji czy braku krytycyzmu,czy też samodzielnego myślenia.Trzeba mieć obgląd na wszystko,często po to by utwierdzić się w swoich poglądach. :shock:
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

cytat z wyp.Dormy-"Dziwne, że znów pojawiły się wpisy 3 nowych osób w tym jednym wątku. Ktoś jest bardzo gorliwy, ale nie z nami te numery. Takie działania sa już dobrze znane na tym forum"

Niestety Dormo twoje podejrzenia są bez poparcia właśnie w tej chwili zalogowani są jednocześnie kusinox i zim,więc to nie podwójny nick :wink:
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ryszard pisze:
Pienio pisze: Faktycznie szkoda, że poinformowano tak późno, może był to nawet zabieg celowy. Dzięki temu przyszli tylko prawdziwi wielbiciele ;d
No co jak co, ale połowa narodu cierpi na jakąś manię prześladowczą, agenturalna i spiskową. gratulacje 8-)
Nie chodzi o to, że Ty celowo podałeś informację za późno, przecież można to logicznie wywnioskować.

Zakładam, że Biblioteka za późno podała informację bo była o to poproszona.

Niedawno Komorowski był u mnie na wydziale - przyjechał na 15, a informację podano o 10 tego samego dnia ;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Użytkownicy "Kusinox" i "zim" mają ten sam numer IP. Z tego numeru na forum korzysta 9 osób, z czego tylko 2 są bardziej aktywne. I nie jest to ani "Kusinox" ani "zim".
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Kusinox pisze: Słabo mi sie robi...
No to nie jest to idiotyzmem, że dzieląc się informacją o spotkaniu... czytam teraz Twoje komentarze? Dziwne, że o spotkaniu z Wildsteinem jakoś nikt nie raczył poinformować... a przypisywanie mi tego, że celowo to późno podałem to jakiś durny absurd. Równie dobrze w ogóle mógłbym nie podawać i nie miałbyś tematu do dyskusji.

Nie wierzę po prostu, że z umieszczenia informacji można zrobić taki problem.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

zim pisze: Ty z kolei cierpisz...
a w jakim sensie drogi użytkowniku? Równie chętnie uczesnitczyłem w spotkaniu z ks. Zalewskim, z Wildsteinem, ze Środą, żeby się wypowiadać na jakikolwiek temat muszę poznać spojrzenie na świat każdej ze stron, a okazja do wysłuchania jest ku temu chyba najlepsza.

a to, że przypisujesz mi poglądy polityczne i to, że mam jakiekolwiek guru świadczy o Tobie. Zapraszam na spotkanie i czekam na odzew! Pana Kusinoxa również zapraszam

ach zapomniałbym o najważniejszym, na stronie biblioteki informacja wisi od 24 marca.
http://www.biblioteka.reda.pl/page/index.php
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Gajos pisze:Użytkownicy "Kusinox" i "zim" mają ten sam numer IP. Z tego numeru na forum korzysta 9 osób, z czego tylko 2 są bardziej aktywne. I nie jest to ani "Kusinox" ani "zim".
Zwracam honor!. ale faktycznie byli obaj na raz zalogowani,to chyba dość duża sieć? :shock:
zim
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

z policji jesteście?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

To forum jest publiczne, więc Wasze wypowiedzi mogą trafić również do p. M. Środy. A ta może skierować sprawę do sądu o zniesławienie. Administrator forum w takim przypadku ma obowiązek udostępnić Policji numer IP użytkownika, który napisał niestosowną wypowiedź.
zim
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

towarzyszu Gajos, za kogo Ty tu robisz? jestem świadomy tego co piszę, nie musisz tutaj nikogo uświadamiać.
Ostatnio zmieniony |3 Kwi 2011|, o 20:11 przez zim, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Zgodnie z zasadą forum, że nie obrażamy osób (forumowiczów i osoby wymienione z imienia i nazwiska), szczególnie nie podpisując się własnym imieniem i nazwiskiem, część wcześniejszych wypowiedzi została usunięta.

Jeśli komuś bardzo zależy, by zniesławiać inne osoby, proponuję założenie własnego bloga i dochodzenie swoich racji w pozwach o zniesławienie osobiście. Właściciele tego portalu nie będą nadstawiać karku, a takie sytuacje już bywały i wolelibyśmy ich w przyszłości uniknąć.
ODPOWIEDZ