Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Spotkanie z J. Hugo - Baderem

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Z ulotki, którą wyniosłem z biblioteki wynika, iż spotkanie z Jackiem Hugo - Baderem odbędzie się w Powiatowej Bibliotece w Wejherowie 16.04.2011 o 12.00, a dzień później w DK Janowo w Rumi o 19.00.

Piszę o tym już dziś, póki jestem w posiadaniu ulotki i po to by każdy chcący w spotkaniu uczestniczyć na nim się znalazł. No i żeby nie było kolejnej afery podejrzeń z cyklu "celowo tak późno powiedział"
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Czytałam jego książkę o podróży samochodem przez Syberię "Biała gorączka". Fantastyczne historie.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

pi pisze:Czytałam jego książkę o podróży samochodem przez Syberię "Biała gorączka". Fantastyczne historie.
ja niestety styczność miałem z jego tytułami na półce w Matrasie wejherowskim jedynie, tym bardziej chętnie wyskoczę do Wejherowa na to spotkanie.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Na okładce tej książki, we fragmencie recenzji, jest napisane, że opisuje imperium z perspektywy wałęsającego się psa. To są świetne reportaże. On musi być bardzo odważnym człowiekiem, żeby zdobyć się na taką podróż.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ryszard pisze:No i żeby nie było kolejnej afery podejrzeń z cyklu "celowo tak późno powiedział"
Rychu przestań się ekscytować, wyjaśniliśmy już to nieporozumienie ;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

czy wyjaśnione to bym nie powiedział:) ale dzięki Pienio:)
ODPOWIEDZ