Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dziewczyna z Redy w finale MISS POLSKI NASTOLATEK!!!

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Tomek70
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Już 16.04.2011r. odbędzie się kolejny finał konkursu MISS POLSKI. W tym roku w ścisłym gronie finalistek w kategorii NASTOLATKI, jest mieszkanka Redy-Aleksandra Dusza. Aby zwiększyć jej szansę na koronę najpiękniejszej wystarczy oddać głos (max 3 dziennie z jednego komputera) do dnia finału włącznie. Chyba nie pozwolimy aby wygrała inna kandydatka?. Zapraszam do głosowania na poniższym linku:

http://puck.naszemiasto.pl/serwisy/miss ... -komentarz

pozdrawiam
Redzianin
tomek
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ta Pani też jest z Redy:

http://puck.naszemiasto.pl/serwisy/miss ... m,zid.html

Jest pełnoletnia. I ładniejsza ;)

Miss i Mister dzieci jest chore.
Tomek70
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

no, ale to inna kategoria...Ola jest w NASTOLATKACH....Oczywiście na pełnoletnią Redziankę także zachęcam do oddawania głosów!
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Mnie się ani jedna ani druga nie podoba ;) Pozatym sytuacja juz jest klarowna i głosy wskazują na inne panie.

Generalnie odbiegając nieco od tematu, nieźle teraz pietnastki/szesnastki wyglądają, jak ja chodziłem do gimnazjum moje koleżanki tak nie wyglądały ;-)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Głosowanie nie ma na nic wpływu.
Tomek70
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Głosy raczej nie wskazują na inną kandydatkę-przynajmniej w kategorii NASTOLATKI!. To jest forum i szanuję każdą wypowiedź, jednak stwierdzenie ,że glosowanie nie ma na nic wpływu, jest nieprawdą w świetle regulaminu tego konkursu:)...
Tomek70
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

nadal zapraszam do wzięcia udziału w głosowaniu na Redzianki!!! To nic nie kosztuje i zajmuje tylko kilka sekund!
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zagłosowałem na nastolatkę, niech am dziewczna, moze faktycznie zwuycięży ;) Ale ogolnie tak jak Pienio uważam, ze miss dzieci to jest chora rzecz, co tu niby oceniać, jak się fizycznie rozwija dana dziewczyna? Bo z 80% dziewczyn 14-19 ma jeszcze ciała i wymiary jak zawodowe modelki minus piersi hehe ;);) A potem takiej sie we łbie poprzewraca że najpiękniejsza, a znam parę takich niedoszłych miss "księżniczek", które myślą, że mają świat u stóp bo wygrały jakiś konkurs w Pierwoszynie czy innej wsi a potem jakiś domorosły fotograf zrobił im sesje na facebooka... ;)
Tomek70
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Już moja w tym głowa, aby się jej w głowie nie przewróciło:) i nikt niepowołany zdjęć nie zrobi:)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

oczywiście zagłosowałam na obie dziewczyny z Redy,ale mam pytanie ,czy ktoś wie ,dlaczego nie ma zdjęcia dziewczyny z Wejherowa,która ma najwięcej głosów-Tatiany Czonstke?
Tomek70
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Niestety finał konkursu okazał się mega skandalem. Szkoda czasu aby o tym pisać. Dziękuję bardzo wszystkim,którzy oddali głos na Redzianki! Dziewczyny pokazały się z bardzo dobrej strony!
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dlaczego skandalem??
Tomek70
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

szkoda słów..pisałem o tym na forum puck.naszemiasto, ale oczywiście moderator szybciutko wyciął mojego posta. To kolejny przykład skandalu. Nikogo tam nie obraziłem, a więc nie naruszyłem jakiegokolwiek regulaminu. Wniosek jest jeden-szkoda czasu na takie konkursy,chyba, że znasz organizatora:)
ram13
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Głosujemy!!
ODPOWIEDZ