Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

DZIEŃ DZIECKA - OTWARCIE PARKU REDZKIEGO

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Kultura MOKSiR Reda
Znam to forum
136 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Bardzo cieszę się na taki odzew zdrowej krytyki oraz nowych pomysłów. Właśnie je spisałam dodając swoje. Zostaną przeze mnie one uwzględnione w planach na przyszły rok i jeśli wszystko pójdzie dobrze zrealizowane. Jeśli ktoś by jeszcze chciał coś dopowiedzieć zapraszam do dyskusji. Uwagi takie są cenne - zwłaszcza, że jestem nowym kierownikiem od niedawna a to była impreza przygotowana już wcześniej - na pewno dopilnuję jej całokształtu w przyszłym roku.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

redzianka pisze:podpisuję się w 100% pod tym co napisał Artur75.Tak powinien wyglądać festyn,piknik dla dzieci.Moje dziecko wróciło z wymalowanym byle jak kwiatkiem na ręce,myślałam ,że samo sobie namalowało,ale ponoć przez jakąś panią.za granicą nawet w zoo są animatorzy,jak wymaluja buzię dziecku to naprawdę jest co podziwiać,to też powinny być osoby uzdolnione w tym kierunku a nie pierwsze z brzegu,ale może za dużo wymagam?
Ja również się zgadzam, ale z tymi animatorami to jest tak, że jak się bierze jakąś studentkę za 5 zł na godzinę to oni nie będą sie za bardzo poświęcac. Sama robiłam animacje i dla dzieci i dla dorosłych, więc wiem mniej więcej jak to wygląda. Jak za mało płaca to ktoś z uzdolnieniami poprostu się nie zgłosi. Czasem zdarzy się że płaca normalnie, ale tego po naszych organizatorach raczej bym sie nie spodziewała.Podejrzewam, że nie mają po prostu na to kasy. Niestety nadal jestem źle nastawiona.

Nie wiem czy Pani z Kultury Moksir to uwzględni, bo wiadomo, że pieniądze wszędzie się liczą a czasem ich po prostu nie ma ale uważam, że głownie wokół tego się wszystko obraca.
Ogólnie cieszę się, że ktoś słucha opinii i uwzględnia je. Tego wcześniej nie było, może się coś polepszy
ODPOWIEDZ