Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

INFORMACJE KULTURALNE - GDZIE SZUKAĆ -> WWW

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Co do loga, mnie osobiście ono też nie urzeka:) ale o gustach się nie dyskutuje. Cieszy mnie, że MOKSIR w końcu zaczął wychodzić do ludzi, czy to na forum od jakiegoś czasu, czy to widać plakaty na mieście:) To jest bardzo duży plus!
wioleta
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Co do festynów, to samo słowo ma jakiś pejoratywny charakter. Moim zdaniem po tego typu imprezach nie ma co się spodziewać rozrywek z wyższej półki. Część ludzi będzie zadowolona z tego co jest a część będzie tak naprawdę ciężko zadowolić czymś innym bo albo ich wymagania i gusta będą zbyt drogie albo nienadające się na tego typu imprezy, na pewno jednak każda impreza może być nieco ciekawsza. To ostatnie nie dotyczy tylko Redy bo z monotonią na imprezach można się spotkać w innych okolicznych miejscowościach. Wejherowo ma ten sam problem. Tam coroczne imprezy przypominają dzień świstaka. Co do jednej rzeczy muszę się zgodzić z Aga85. Myślę, że po nowym kierowniku ds kultury MOKSiR będzie się można spodziewać czegoś więcej. Kojarzę tę osobę z Gdańskiego ASP. Trzeba powiedzieć, że to nad wyraz kreatywna postać. No ale czas pokaże jak będzie rzeczywiście.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

nie zapomnę jak Wejherowo zafundowało dzieciom na Dzień dziecka atrakcje typu dmuchane zjeżdżalnie,karuzele i takie tam,za które trzeba było zapłacić więcej niż w zwykły dzień.Ale obciach dla miasta.U nas przynajmniej jak coś takiego bywało ,to w Dzień Dziecka atrakcje były za darmo.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

U nas takie rzeczy są właśnie ciągle, na każdym festynie i tez trzeba za nie płacic. Nie wiem Czy akurat na dzień dziecka i czy akurat teraz ( bo kilka lat na festynach nie bywałam), ale jakis czas temu na pewno. Szczególnie jeśli chodzi o dmuchaną zjeżdżalnie
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ja na festyny chodzę obowiązkowo:) dziecko by mi nie darowało,ale od kilku lat, jak tu mieszkam,atrakcje dla dzieci( może nie zawsze) ,ale na pewno na Dzień dziecka, były za darmo,wiadomo kolosalne kolejki ,ale się nie płaci ;P
ODPOWIEDZ