Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

INFORMACJE KULTURALNE - GDZIE SZUKAĆ -> WWW

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Kultura MOKSiR Reda
Znam to forum
136 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Informacje kulturalne - imprezy organizowane i współorganizowane przez Dział Kultury MOKSiRu w Redzie można odnaleźć na poniższych stronach:

Oficjalna strona www MOKSiRu Dział Kultury:
http://www.moksir.reda.pl/page/kultura-m-65.html

Blog Działu Kultury MOKSiR Reda:
http://kulturareda.blogspot.com

Facebook Działu Kultury MOKSiR Reda:
http://www.facebook.com/kultura.moksir.reda
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

przyznać trzeba, że ktoś wziął się porządnie do roboty:)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

...i to jest chyba logo, które wygrało w konkursie.
Obrazek
Ładne. Lepszego bym nie zrobił ;)
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

tak takie przemyślane to logo;-)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

bardzo. Jak z przed 20 lat :)
wioleta
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Nie wytrzymałam, musiałam się zalogować bo nie mogę już znieść malkontenctwa tzw. Dormy. Widać Tobie się nie dogodzi. Skoro masz tak wielka wiedzę na temat projektowania to czemu nie wzięłaś udziału w konkursie na logo, albo co gorsze wzięłaś i cię odrzucili i teraz na forum wylewasz swoje żale. Bladego pojęcia nie masz o aktualnych trendach w tej branży i po prostu swoją wypowiedzią się ośmieszyłaś. A co do niezadowolenia, które wyraziłaś również w kwestii Dni Redy, skoro ubolewasz nad niskimi nakładami na kulturę ze strony miasta to może sama coś zorganizuj, może jeżeli miasto zobaczy, że ludziom zależy na rozwoju w tym kierunku to znajdzie dodatkowe środki. Widać w tym momencie władze nie widzą takiej potrzeby bo większość mieszkańców Redy będzie zadowolona z biesiadnej muzy i kiełbachy bo jakoś skargi na taką organizację imprez raczej do miasta nie wpływają. Pochwal się swoimi osiągnięciami i działaniami na rzecz miasta. Nie znam Cię i być może się mylę a Ty jesteś jednym z głównych redzkich działaczy, może faktycznie jesteś znana z czegoś więcej niż pisanie na forum.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja również mam troszke do czyneinia z projektowaniem i grafiką komputerową, moim zdaniem super logo :) ewentualne bym się do kolorystyki doczepił (mogła by być w barwach miejskich), ale generalnie na duży + !
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

wioleta pisze:Nie wytrzymałam, musiałam się zalogować bo nie mogę już znieść malkontenctwa tzw. Dormy...
Cechą idealnego zespołu jest to, że są w nim ludzie o różnych "dynamikach". Tzn, że forum żyje i jest ciekawe, bo ścierają się tutaj różne charakterystyki osób. Wszyscy mamy prawo do zachwalania lub negowania - oczywiście w granicach rozsądku ;) Fajnie, jeśli potrafimy naszą ocenę uzasadnić. Dorma uzasadniła - logo wydaje jej się zbyt mało nowoczesne. To jej opinia i należy ją uszanować.

Ja się cieszę, że opinia Dormy sprowokowała Cię do rejestracji i wypowiedzi na forum :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

widać ,że wioletę to bardzo zabolało,może jest autorką tego loga?Trzeba być przygotowanym na to ,że nie wszystkim się będzie podobało :)
wioleta
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Nie spokojnie, nie jestem autorką. Nie zabolało mnie to, że komuś się ono nie podoba, bo się jeszcze taki nie urodził co by wszystkim dogodził, raczej drażni mnie narzekanie dla samego narzekania, wytykanie wad i błędów ale nie robienie samemu niczego w kierunku zmian na lepsze. Stąd też moje pytanie o działalność Dormy bo jak każdy człowiek mogę się mylić i jeżeli tak jest to oczywiście zwracam honor.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

witam nową forumowicz-kę ;-)
wioleta
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam. Wyszedł mój brak wychowania bo od przywitania powinnam zacząć :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Odpowiadając na pytanie to aktualnie nie robię nic. Siedzę w domu i narzekam ;). Czasem już nie ma siły myślec pozytywnie, więc się myśli negatywnie. Nie znasz mnie wiec nie znasz przyczyn i raczej nie poznasz. Poza tym gdyby świat składał się z samych optymistów to by było nudno.

Co do loga to nie jest takie złe, nie myślałam, że ktoś się aż tak uniesie. Bardziej rozbraja mnie poziom imprez kulturalnych w Redzie jak również ich częstośc. Wiem, że na to nie ma kasy, ale od 20 lat jak tu mieszkam nic się nie zmieniło. To Cię nie irytuje?
I jeszcze nie słyszałam, by ktoś był aż tak zadowolony z corocznej kiełbachy itp. jak napisałaś. Może mamy innych znajomych, bo moi to już przestali chodzic na MOKSIR
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Dorma a moim zdaniem się zmieniło :
1. MOKSiR kiedyś organizował lepsze festyny były loterie i było fajnie aczkolwiek może na to inaczej patrzałam bo byłam dzieckiem.
1. Semeko organizuje koncerty których wcześniej nie było są gwiazdy i to jest na plus
Ale nie ma się co dziwić Semeko ma na to pieniądze, a miasto na naszą kulturę zbyt wiele ich nie daje więc festy MOKSiR wyglądają jak wyglądają, co prawda jest nadzieja, jak wiemy zmienił się kierownik kultury jest to młoda kreatywna osoba wiec wszystko będzie szło w jak najlepszym kierunku.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

MOKSIR to MOKSIR a SEMEKO to SEMEKO. To dwie róże sprawy.
Ale jęśli jest jak mówisz to może się coś niedługo zmieni.
Ja też byłam dzieckiem jak przeprowadziłam się do Redy i na początku mi się podobało. Jak to dzieciakowi. I jeśli chodzi o imprezy dla dzieci to uważam, że nie jest w Redzie źle, dba się o to. Brakuje mi trochę rozrywek, imprez dla dorosłych. Tak naprawdę to nie ma co w Redzie robic, gdzie się pobawic no ale to oczywiście nie jest tylko wina miasta
ODPOWIEDZ