Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

DNI REDY 10-12 CZERWCA - CAŁY PROGRAM ! ZAPRASZAMY !

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
bolesława
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Wystarczyło co zobaczyłam do 21;05 i wiem co oceniłam nic ciekawego
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Było OK.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Moim zdaniem najlepsza z dotychczasowych, impreza w Redzie. Byle dalej utrzymal sie taki sam standard wszystkich imprez w Redzie a bedzie dobrze. Zawsze cos moglo byc lepiej, ale od czegos trzeba zaczac i moim zdaniem ta impreza pokazala ze Reda tez moze zrobic porzadna impreze. Oby tak dalej wlodarze miasta. :D
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Mi osobiście najbardziej podołał występ Macieja Maleńczuka był najlepszy z tego wszystkiego a reszta to jak co roku nic ciekawego nie było . Moje dziecko się tam tylko nudziło :(
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

dużo osób było ?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Wedłum mnie fajna imprezka... naprawde było ok... może faktycznie scena mogła być ustawiona w narożniku boiska przodem do trybun, tak pod kątem, żeby było z trybun dobrze widać, ale też tak żeby ludzie na murawie mogli przed sceną się bawić...

ale naprawde było ok. Sam Maleńczuk jak zwykle doskonały.

Budujące było to, że jak w Gdyni Głównej wsiadałem do SKMki (o 18.34) to SKMka była na maksa zatłoczona...i jak się później okazało w Redzie wysiadło bardzo dużo ludzi...co pokazuje, że wystarczy dać niezłą, znaną gwiazde i ludzie zamiast wybierać festyny w Gdyni... jadą do Redy :)
bolesława pisze:Wystarczyło co zobaczyłam do 21;05 i wiem co oceniłam nic ciekawego
a jak oglądasz mecz piłki nożnej to też po 30 minucie pierwszej połowy wychodzisz?

Przecież nie od dziś wiadomo, że na koncertach najlepsze są końcówki :)

Ostatnia piosenka Maleńczuka (ten 10 minutowy mix) jest rewelacyjna!
bolesława
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Może się panu Wicek Maleńczuk podobał mi się osobiście nie podobał i nigdy się jego piosenki nie podobały ,każdy ma swój gust Oprócz tego nie podobało mi się gdy na początku koncertu zamiast pozdrowić REDE pozdrowił inne miasto ,czyżby pomyłka
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dzisiejszy przemarsz orkiestry i władz był bardzo......skromny:sztandary,burmistrz,vice burmistrz,kilku radnych i trzech na krzyż mieszkańców.Specjalnej afirmacji nie było widać. :wink:
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

bolesława pisze:Może się panu Wicek Maleńczuk podobał mi się osobiście nie podobał i nigdy się jego piosenki nie podobały ,każdy ma swój gust Oprócz tego nie podobało mi się gdy na początku koncertu zamiast pozdrowić REDE pozdrowił inne miasto ,czyżby pomyłka
no mi się podobał :) ale ja nie odnoszę się do tego czy On Tobie się podobał, czy nie, tylko do tego, że oceniłaś jego występ kiedy nawet jeszcze nie był w połowie :)

Co do tego jego pozdrowienia innego miasta, to On chyba powiedział witajcie CELTOWIE (ja przynajmniej tak to zrozumiałem) i to było chyba odniesienie do napisu na murze za stadionem CELTIC REDA 1992 - ale tutaj nie będe się upierał, bo akurat stałem w kolejce po zapieksa, więc mogłem niedokładnie słyszeć :P

Fajnie, że czasem są takie imprezy plenerowe, że ludzie mogą spedzić trochę czasu na świeżym powietrzu, zjeść kiełbaske, wypić piwko lub Cole i się trochę zrelaksować... może następnym razem będzie gwiazda którą lubisz... a inni nie lubią... nie zmienia to faktu, że fajnie, że organizują takie spotkanka
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Występ Maleńczuka bardzo fajny!
Awatar użytkownika
otik
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Co dla jednych jest sufitem , dla innych - podłogą! Jak można taką żenadę jaką się wczoraj odbyła pozytywnie ocenić? Żuki - nie-Żuki, ale chociaż Gielniaka w składzie mają (sam zacząłem wertować internet, aby zobaczyć o co kaman). Maleńczuk też mógłby jeszcze w tłoku ujść, ale po nim powinna pojawić się jakaś gwiazda wieczoru, a nie dwóch kolesi schowanych za mikserem, zza którego wystawały tylko ich czapki (na tej podstawie wnoszę, że było ich dwóch, może dwie, albo dwoje). Jak można muzyką skierowaną do wąskiego grona odbiorców okrasić plenerową imprezę, na którą zaprasza się ogół mieszkańców? Może gdyby zamiast piwa było stoisko z dopalaczami, byłbym w stanie rzucić się w wir zdarzeń, śladem młodszych uczestników tego eventu, którzy przewidując fakty, zaopatrzyli się w podobnie działające środki prawdopodobnie wcześniej.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

No cóż, każdy ma swoje gusta muzyczne. Mnie też podobają się jedne piosenki Maleńczuka bardziej, inne mniej. Ale generalnie uważam, że ranga oraz klasa artysty z nawiązką przystaje do takiego wydarzenia, jakimi są Dni Redy. Z tego co widziałem na koncercie, wielu osobom się podobało. Koncert przyciągnął też osoby spoza Redy, więc bardzo dobrze! Organizacja i oprawa koncertu bez większych zastrzeżeń.
otik pisze:...gdyby zamiast piwa było stoisko z dopalaczami, byłbym w stanie rzucić się w wir zdarzeń, śladem młodszych uczestników tego eventu, którzy przewidując fakty, zaopatrzyli się w podobnie działające środki prawdopodobnie wcześniej.
To chyba zbyt pochopne oskarżenie. Na jakiej podstawie to oceniłeś - bo ludzie dobrze się bawili?
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

To ja dwa słowa o Dniu Sportu, który odbył się w dniu dzisiejszym. Osobiście jako klub Feniks pojawiliśmy się około 15 osobową reprezentacją i wzięliśmy udział w turnieju koszykówki streetball i piłki nożnej. Turnieje od strony technicznej zorganizowane dobrze, wszystko szło sprawnie, wyniki zawsze na tablicy korkowej, spiker na bieżąco o wszystkim informował. łatwo było znaleźć punkt gdzie można było zapisać się do udziału w turniejach (był odrazu za bramą)

Przemarsz redzkich sportowców przez bieżnię...hmm no powiedzmy że jakoś ten dzień trzeba było otworzyć, ale moim zdaniem można by to zrobić inaczej ;)

Tak samo rozdanie nagród za koszykówkę (zajęliśmy 2 miejsce ;)) też jakoś tak z boku przy trybunie i na szybkiego :P Można było to elegancko zrobić na podium. Może to szczegól, ale każdy, kto kiedyś stał na podium wie jakie miłe to uczucie ;) Była też scena na której można by to zrobić. No i miasto mogło by się bardziej postarać w kwestii nagród, ogólnie zwycięzcy turnieju (kobiet i mężczyzn) dostali po piłce do kosza (jedna na drużynę) i każda drużyna do miejsca 3 po medalu.Niby spoko, ale to chyba najważniejszy dzień dla wszystkich sportowców w Redzie, nirektórzy się przygotowywali do swoich występów i nagroda w postaci piłki za 30zł i medalu za 2zł na takiej imprezie to trochę za mało ;) Nie mówię, że powinno to być coś wielkiego i kosztownego ale miasto chyba stać na kilka piłek do kosza więcej, dyplom dla każdego nawet za sam udział i jakiś pucharek dla zwycięzców? To są naprawdę śmieszne pieniądze biorąc pod uwagę budżet takiego przedsięwzięcia. Jakby nie patrzeć drobna nagroda motywuje do pracy każdego sportowca.

Miły akcent - darmowa grochówka dla zgłodniałych sportowców ;)

Ogólnie bardzo miła atmosfera, pogoda dopisała w 100%, My za rok przygotowujemy się specjalnie pod Dni Redy aby tym razme wygrać w piłke i kosza;)!

Na koniec mogę powiedzieć, że wyszłą naprawdę fajna impreza, widać że jest potrzebna, tylko trzeba ją bardziej rozreklamować jako Dzień Sportu a nie jako jakiś niewielki element odbchodów Dni Redy zapisany tylko gdzieśtam na plakacie małym druczkiem. Ja jako sportowiec i działacz doceniam takie inicjatywy i mam nadzieję, że za rok będzie lepiej, choć i tak było super!

Na koniec foto z przemarszu i ekipa Feniksa biorąca udział w turniejach:

Obrazek

Obrazek
kibic
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

A ja dzięki takim festynom uświadamiam sobie, że mieszkam na wsi, choć na niektórych wsiach sołtys bardziej huczne robi spędy.Dziękuje za to, że Gdynia jest tak blisko.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Zapytam z ciekawości, komu dziękujesz?
ODPOWIEDZ