Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

DNI REDY 10-12 CZERWCA - CAŁY PROGRAM ! ZAPRASZAMY !

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Wicek pisze:[
Ja niestety nie mieszkam w Redzie :( i jeszcze rok temu nie wiedziałem o Redzie nic poza tym, że dojeżdza tutaj SKMka i jest kościół przy głównej drodze :) Pewnie dlatego nigdy nie byłem na Waszych festynach :)
No i właśnie nie dziwi mnie twój entuzjazm. skoro tyle wiedziałeś o Redzie i miałeś o niej takie zdanie to nie dziwi porównanie z wioską a co za tym idzie moge wywioskować, że nieczego lepszego w takim razie sie po Redzie nie spodziewałeś

Wicek pisze: Mieszkańcy Redy mają o tyle fajnie, że u siebie mają fajne kameralne festyny na kilkatysięcy ludzi, a jak mają ochotę na coś większego to mogą jechać do Gdyni... i niech tak zostanie :) zupełnie nie widze sensu dążenia do koncertów jakie organizuje Gdynia... cieszcie się tym co macie... cieszcie się, że macie koncerty na które możecie iść "z buta" i spokojnie wrółcić do domu, a nie po koncercie wracać załadowanym nocnym przez 50 minut :)
No to teraz sam zaprzeczasz sobie. Właśnie dlatego chciałoby sie mieć w Redzie fajne koncerty by nie musieć dojeżdżać i wracać z Gdyni, by u nas też cos się fajnego działo i by można sobie iść z buta

Zgadzam się z Zygim i Podmiejskim
dużo jest narzekania albo opini osób nie będących na koncertach. Ja pisałam raczej o festynie i ogólnie o atrakcjach na Dni Redy bo koncerty były w porządku ( nie licząc Żuków podróby). I tym razem byłam na miejscu( w przeciwieństwie do kilku ostatnich lat kiedy uznałam, że nie ma sensu i mnie takie imprezy nie bawią). Teraz byłam i doszłam do wniosku, że niestety mało co się zmieniło.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Kilka zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dorma - małe sprostowanie ja NIGDY nie miałem złego zdania o Redzie i NIGDY Redy nie nazywałem czy porównywałem do wioski. Dla mnie Reda to jest małe miasteczko i nie widze w tym nic złego, choć dynamicznie rozwijajace się (tyle obok tematu)

Nie zaprzeczam sam sobie :) Tylko Ty mnie chyba nie zrozumiałaś :) Reda nie może robić takich koncertów jak Gdynia, a Gdynia nie może robić takich koncertów jak Nowy York czy Berlin (mówimy o miejskich koncertach nie sponsorowanych przez prywatne firmy)... i nie widzę w tym nic złego, żeby w Redzie były Koncerty na 5000 ludzi, a w Gdyni na 50.000... tak samo jak nie uważam, ze Reda to wioska bo Orlęta Reda grają w IV / V lidze i że trzeba koniecznie budowac drużyne i stadion na Ekstraklase, by udowadniać całemu światu, że Reda... no własnie co udowadniać... po prostu małe miasteczka powinny robić mniejsze imprezy, a duże duże imprezy... Siłą Redy jest to, że Jej mieszkańcy moga korzystać i z tych małych fajnych imprez jak w ostatnią sobotę i moga spokojnie korzystać z dużych imprez w Gdyni...
Mieszkańcy Oksywia czy Pogórza muszą poświecić komunikacją publiczną tyle samo czasu co mieszkańcy Redy by dotrzeć na Skwer Kościuszki, na jakiś koncert...
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Podmiejski - fantastyczne foty!!!

aż nie chce się wierzyć, że taaaak to wyglądało :D :D :D
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dzieki za uznanie :-)
To własnie jest sens fotografi: pozwala zatrzymać czas tak by móc sie przyjrzeć dokładniej.
Bo tak naprawdę: panta rhei i wiele piękna przelatuje nam przed oczami, i ginie bezpowrotnie...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dni Miastka (ok 11 000 mieszkańców). Wystąpią Zbigniew Wodecki i Ewa Farna.

A co do Ewy Farny to chyba jej najbardziej znana piosenka
http://www.youtube.com/watch?v=crDL5Gcn0Rs
Ostatnio zmieniony |29 Cze 2011|, o 21:25 przez Gajos, łącznie zmieniany 2 razy.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Co znaczy 11 k mieszkańców? Pana Wodeckiego znam i cenię - chętnie posłuchałbym i u nas , pani natomiast hmmmm.... czyżby gwiazda serialowa? ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Gajos pisze: A co do Ewy Farny to chyba jej najbardziej znana piosenka
http://www.youtube.com/watch?v=crDL5Gcn0Rs
Słyszałam, że podobno piszę :Ewy Farnej.. Tak ostatnio była podpisana w TV. Nie wiedziałam, że to sie odmienia.

Uwielbiam jej głos. Młoda dziewczyna a głos ma jak prawdziwa Diva :). Piosenki może nie do końca w moim typie, ale głos.. I dodam, że ona spiewa na żywo tak samo jak na nagraniach.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

I podobno będzie 27 go sierpnia w Wejherowie na urodzinach CH Kaszuby
ODPOWIEDZ