Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

DNI REDY 10-12 CZERWCA - CAŁY PROGRAM ! ZAPRASZAMY !

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Pseudo miejscy ludzie zawsze się znajdą. Tzw. młodzi, wykształceni i z "wielkich" miast
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Po pierwsze kibic jeśli Ci to nie odpowiada - droga do Gdyni chyba ciągle przejezdna?
Po drugie w Redzie ktoś musi się nauczyć konferansjerki. Co prawda nikt nie przebije pamiętnego występu pana Molaka podczas występu Leszczy, ale dlaczego tu też nie pozwolono na bisy skoro publika chce?
Maleńczuk dał z siebie tyle ile trzeba bez specjalnej olewki, jednak musiałbym sprawdzić czy wspomniany ostatni set nie był przeznaczony tylko na festyny "niższej kategorii". W każdym razie dla mnie przegiął nawet biorąc te ostatnie przygrywki w duży nawias i spadł kategorię niżej w rankingu wykonawców ;) Ciekawe czy w Krakowie czy W-wie też odstawia takie coś?
Oprawa lepsza niż kiedyś widywałem, bo przyznam, że od kilku już lat na MOKSIRowych festynach nie bywałem. Dzieciaki miały gdzie poszaleć - dmuchane zabawki były nawet w miarę czyste :) To nie zmienia faktu, że takie atrakcje miały być na dzień dziecka, a na dzień Redy należy ich zapewnić jeszcze więcej.
Widać, że można i liczę, że popracują ludzie za to odpowiedzialni, by Reda nie kojarzyła się tylko z korkami ....
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Damian pisze:...dlaczego tu też nie pozwolono na bisy skoro publika chce?...
Zapewne takie były zapisy w kontrakcie. Standard przy tego typu imprezach...
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

I tak Maleńczuk miał grac tylko godzinę.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Koncert Maleńczuka uważam za bardzo udany,żadnej pomyłki nie było jeżeli chodzi o nazwę miasta,o której pisała Bolesława.Również dziwię się jak można nazwać klapą koncert po zaledwie początku.Bolesława pewnie byłaby zadowolona gdyby do Redy zawitał P.Połomski i wtedy inni mogliby powiedzieć,że klapa,kicha itd.Maleńczuk dał szoł,bawili się i młodzi i starsi,a jeżeli było tak, jak pisał ktoś powyżej ,że przyjechali ludzie z innych miast no to super!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Artur75 pisze:Zapytam z ciekawości, komu dziękujesz?
pewnie Bogu.. hihi..


a ja mam pytanie do Wicka i Redziaczki ( kurcze podobny nick do redzinki i czasem mi się myli :) ): który to wasz festyn w Redzie?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:...a ja mam pytanie do Wicka i Redziaczki ( kurcze podobny nick do redzinki i czasem mi się myli :) ): który to wasz festyn w Redzie?
pierwszy :D
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam Forum.
Miałem przyjemnośc oglądać wcześniej koncert Maleńczuka promujący tę trasę koncertową. I nie jest to wyłącznie moje zdanie: ten w Redzie był ZDECYDOWANIE lepszy! Obawiałem się że artysta znany z kontrowersji może "coś" pokazać lub po prostu zlekceważyć rangę miejsca. Nic podobnego! Naprawdę wszyscy dali z siebie więcej niż widziałem "w wielkim miescie!" Zarówno strona muzyczna była znacznie ciekawsza (wiele rozbudowanych prezentacji poszczególnych członków zespołu jako solistów, wydłużone w warstwach muzycznych utwory) jak i wyraźny luz całego zespołu. Wszyscy się świetnie bawili! Moim zdaniem - Maleńczuk który niewątpliwie wciąż pozostaje najciekawszym polskim męskim wokalistą o fantastycznych głosie i umiejętnościach estradowych - w pełni zarobił na swoją gażę. Złego słowa nie dam powiedzieć o tym koncercie: występ trwał ponad deklarowany czas; artysta dał pokaz tego jak profesjonalnie można się bawić razem z zespołem i publicznoscią.
Nie będe też ukrywał zachwytu nad oprawą świetlno- dźwiękową: jestem dumny że tak efektownie wyglądała oprawa w "lokalnym" wykonaniu ( dokonała tego firma z Wejherowa)!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:
Artur75 pisze:Zapytam z ciekawości, komu dziękujesz?
pewnie Bogu.. hihi..


a ja mam pytanie do Wicka i Redziaczki ( kurcze podobny nick do redzinki i czasem mi się myli :) ): który to wasz festyn w Redzie?
3 moze 4, zalezy czy patrzec tylko na koncerty czy na wszystkie masowe imprezy w redzie, bo jesli tak to bedzie tego wiecej.
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Podmiejski pisze:........ Moim zdaniem - Maleńczuk który niewątpliwie wciąż pozostaje najciekawszym polskim męskim wokalistą o fantastycznych głosie i umiejętnościach estradowych - w pełni zarobił na swoją gażę. Złego słowa nie dam powiedzieć o tym koncercie: występ trwał ponad deklarowany czas; artysta dał pokaz tego jak profesjonalnie można się bawić razem z zespołem i publicznoscią.
Nie będe też ukrywał zachwytu nad oprawą świetlno- dźwiękową: jestem dumny że tak efektownie wyglądała oprawa w "lokalnym" wykonaniu ( dokonała tego firma z Wejherowa)!
jestem dokładnie tego samego zdania!!!
koncert naprawdę był świetny,
trzeba było poczekac do końca i zobaczyć jak ludzie fajnie się bawili!!!
my - całą naszą paczką - wyśmienicie!!!

dzieciaki zachwycone tymi dmuchanymi zabawkami, samochodzikami.. itp itd... nawet nie musze pisac - w stosunku do Dnia Dziecka - nawet bez tego porównania, które miały, i tak super się bawiły,

popołudnie i wieczór uważamy za udane!!
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dzięki za te zdjęcia, są super,ja stałam dalej więc tak fajnie nie było widać.
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Super występ,,16 czerwca Maleńczuk ma występ w Gdyni ,nie wiem tylko gdzie.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

makarena pisze:Super występ,,16 czerwca Maleńczuk ma występ w Gdyni ,nie wiem tylko gdzie.
też nie wiem, ale to przynajmniej według Jego strony impreza zamknięta :(
http://www.malenczuk.art.pl/index_2.html
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Wicek pisze:
Dorma pisze:...a ja mam pytanie do Wicka i Redziaczki ( kurcze podobny nick do redzinki i czasem mi się myli :) ): który to wasz festyn w Redzie?
pierwszy :D
No właśnie. Dlatego nie dziwi mnie twój entuzjazm .. jeszcze...
A wyobraź sobie że to samo jest od 20 lat ( nie licząc oczywiście osób wystepujacych, no ale to jest jeden wieczór)
ODPOWIEDZ