Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

DNI REDY 10-12 CZERWCA - CAŁY PROGRAM ! ZAPRASZAMY !

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

redziaczki pisze:
Dorma pisze:
Artur75 pisze:Zapytam z ciekawości, komu dziękujesz?
pewnie Bogu.. hihi..


a ja mam pytanie do Wicka i Redziaczki ( kurcze podobny nick do redzinki i czasem mi się myli :) ): który to wasz festyn w Redzie?
3 moze 4, zalezy czy patrzec tylko na koncerty czy na wszystkie masowe imprezy w redzie, bo jesli tak to bedzie tego wiecej.
chodziło mi raczej tylko o festyny organizowane przez miasto. Nie myslę tu o koncertach Semeko.
Jak odpisałam Wickowi - entuzjazm mnie nie dziwi. Tez na początku mi się podobało, choć jak tu ktoś napisał nie można sie oprzec pokusie porównania z wioską..
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ale nie mozemy oczekiwac od Redy imprezy takiej jakie odbywaja sie w Trojmiescie! Reda ma ponad 20tys mieszkancow a gdynia ponad 250tys wiec skala na jaka organizuje sie imprezy jest inna. Impreza w Redzie to "Festyn", a w Gdyni to "Koncert". Moim zdaniem jesli te redzkie imprezy utrzymaja taki poziom jak ostatnia, a jeszcze lepiej jak z imprezy na impreze beda je podnosic to nie powinnismy sie ich wstydzic a tym bardziej porownywac ich z wiejska impreza :D
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Nie rozumiem Dormy i innych. Mówicie jakbyście raz odwiedzili open era i wymagania Wam dzięki temu urosły na skalę niewyobrażalną wręcz ;D bo wioską nazwać łatwo, ale uzasadnienie to już Wam nie idzie. A i chyba na prawdziwym wiejskim festynie też Was nie było.

Poza artystami, podstawową zaletą organizacyjną tej imprezy było ustawienie sceny nie frontem do trybun. W przeciwnym razie obszar koncertu i jego odśrodkowość straciłaby całą moc (jak widać to dobrze na zdjęciach Podmiejskiego). A tak i trybuny nowe, i stare, i ludzie na murawie mieli dobry widok.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Nigdy nie byłam na "Open Erze" po pierwsze i poza tym nie porównuję Redy do Gdyni, wręcz przeciwnie.. pisałam to w wielu wątkach. Nie uważam też, że wiejskie imprezy są jakimś wstydem. Wkładacie mi w usta rzeczy których nie powiedziałam.
Co nie znaczy, ze jestem zadowolona. Koncerty na ogól są w prządku. Ale ogólnie jeśli chodzi o organizacje i nowe pomysły to moim zdaniem pod tym względem Reda rozwija się bardzo słabo, jak juz pisałam wiele razy chodzi na pewno o kasę. Ale widzę jakąs nadzieje w osobie z MOKSIRU która nas wysłuchała
Ostatnio zmieniony |14 Cze 2011|, o 22:36 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Festyn jak festyn: na miarę czasów i ...portfeli organizatorów.
Porównywanie festynu GDZIEKOLWIEK do Openera po prostu budzi uśmiech rozczulenia.
Pełna nazwa brzmi: Heineken Opener Festival i wiadomo jaka kasa stoi za tymi na "H".
Ten nasz to impreza lokalna mająca integrować lokalne społeczności i jako taka - spełnia swoje zadanie.
Na pewno (bo wierzę że czytają) w przyszłym roku będzie lepszy pod warunkiem nie zniechęcającego malkontenctwa.
Bo jak nazwać opinię o koncercie na którym się nie było?
Ja tam jestem z tych co to "cieszą się byle czym" - tym bardziej że "ani centa ani kropli potu" nie włożyłem.
I świadom jestem że mogłem po prostu zostać w domu lub śmignąć do metropolii ;-)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Podmiejski pisze:...pod warunkiem nie zniechęcającego malkontenctwa...
Fakt, komentarze powinny dopingować do jeszcze lepszej organizacji. Ale poziom nieuzasadnionego malkontenctwa jest niestety taki, że jeśli byłbym organizatorem, to pewnie odechciałoby mi się czegokolwiek - i chyba te osoby nie do końca sobie z tego zdają sprawę.

Nie wyciągajmy wniosków na podstawie pojedynczych wypowiedzi. Organizatorzy wiedzą, jaka była frekwencja, jak ludzie się bawili. Z forum mogą wyciągnąć wnioski co zrobić, by za rok było jeszcze lepiej.
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Podmiejski i Zigi - BRAWO!!!!!!!!!

i przepraszam, że użyłam CL - ale to słusznie uzasadnione!!!
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Macie rację,ale i tak chyba więcej jest tych zadowolonych z koncertu i festynu.Dużo jest pozytywnych opinii, więc chyba nikt się nie zniechęci,miejmy nadzieję :P Było fajnie co tu dużo gadać,koncert świetny!!!!
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

mi się koncert podobał. cieszę się, że Psychodancing nie zlekceważyli Redy i grali nawet dłużej niż mieli. a dj grał muzykę dla zorientowanych w klimatach,a uważam, że drum 'n' bass jest jednym z popularniejszych odmian muzyki elektronicznej nawet w Redzie.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Poważne traktowanie odbiorcy niezależnie od miejsca jest oznaką profesjonalizmu. Są "gwiazdy", które tego nie łapią ale pamiętam, że np. występujące w Redzie Leszcze, czy Marcin Daniec zachowali się podobnie - żadnej plamy, pełen profesjonalizm.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A p.Wyszkoni miała bardzo duże spóżnienie,że dzieci zdążyły pomarznąć i odechciało się czekać...
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

hmmmm, jaka "gwiazda" takie publiki traktowanie ;)
a tu : http://www.telewizjattm.pl/index.php/od ... 1-06-13,04
trochę "wiejską przytupają" bracia wejherowianie się nie popisali - sam raz dziwnym trafem znalazłem się na ich festynie i kompletnie nic ciekawego nie było.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Nie pierwszy raz spotykam się z wyjątkowo lotną myślą przełożoną na słowo przez redagujących materiał wizualny.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Fakt, kiedyś oglądałem to jak kabaret - szczególnie sportowe wiadomości redagowane przez pewnego jegomościa - baaardzo utalentowanego.....kabareciarza.
Tu jednak powiało pewną taką, hmmm .... uszczypliwością, żeby nie powiedzieć złośliwością.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:
Wicek pisze:
Dorma pisze:...a ja mam pytanie do Wicka i Redziaczki ( kurcze podobny nick do redzinki i czasem mi się myli :) ): który to wasz festyn w Redzie?
pierwszy :D
No właśnie. Dlatego nie dziwi mnie twój entuzjazm .. jeszcze...
A wyobraź sobie że to samo jest od 20 lat ( nie licząc oczywiście osób wystepujacych, no ale to jest jeden wieczór)
chyba nie specjalnie rozumiem :) ale ok... wbrew pozorą nie urwałem :D się z choinki i nie był to mój pierwszy festyn w życiu, tylko pierwszy festyn w Redzie :)

Ja niestety nie mieszkam w Redzie :( i jeszcze rok temu nie wiedziałem o Redzie nic poza tym, że dojeżdza tutaj SKMka i jest kościół przy głównej drodze :) Pewnie dlatego nigdy nie byłem na Waszych festynach :)

Widzisz w Gdyni takich festynów nie ma :( ostatnie takie festyny (choć bez wielkiej -jak na warunki Polskie-gwiazdy) były jak jeszcze organizowano majówki (święto pracy :P ).
W Gdyni jak ktoś napisał wcześniej są duże koncerty (czasami płatne, ale np. za 11 dni są cudawianki z gwiazdą Kayah :D ) tylko że tam nie ma takiego... fajnego klimatu małego miasta... takiego kameralnego, że możesz sobie spokojnie wypić piwko, pośpiewać z dziewczyną czy chłopakiem czy zjeść kiełbasę i poprostu dobrze się pobawić...
Nie mówię, że koncerty w Gdyni są złe... wręcz przeciwnie, wspomniane Cudawianki zapowiadają się ok, ale czasami człowiek ma właśnie ochotę na coś bardziej kameralnego... i dlatego mi się podoba... miło spędziłem czas w sobotę (chociaż SKMki powrotne słabo jeździły :P )

Mieszkańcy Redy mają o tyle fajnie, że u siebie mają fajne kameralne festyny na kilkatysięcy ludzi, a jak mają ochotę na coś większego to mogą jechać do Gdyni... i niech tak zostanie :) zupełnie nie widze sensu dążenia do koncertów jakie organizuje Gdynia... cieszcie się tym co macie... cieszcie się, że macie koncerty na które możecie iść "z buta" i spokojnie wrółcić do domu, a nie po koncercie wracać załadowanym nocnym przez 50 minut :)
ODPOWIEDZ