Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

IMPREZY W REDZIE - JAK POWINNY WYGLĄDAĆ - PANEL DYSKUSYJNY

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Kultura MOKSiR Reda pisze:n

Dorma - już napisałam, że w przyszłym roku chcę ruszyć coś z rapem/hip-hop w tym roku nie da rady bo budżet był ustalany w 2010.

Podaj mi te rodzaje muzyki słuchane przez ludzi w Redzie, bo póki co nikt nie napisał oprócz powyższego posta o rapie i hip-hopie. No i nie wszyscy mieszkańcy są na forum.

Fest o którym pisałam, który póki co jest pomysłem, zawierałby takie gatunki: drum'n'bass, psytrance, dubstep, minimal, experimental, ambient, chillout, breakbeat, dub, jungle, oldschool rave, breakcore.

Ale niektórzy napisali jakiej muzyki nie lubią. I chyba zalicza się do tego ta wymieniona powyżej. Mam wrażenie, że ludzie w Redzie już wolą się bawic szybciej przy disco polo niz przy czymś takim. No, ale wypowiem się tylko za siebie, bo tak naprawdę nie da się dogodzic każdemu
Kultura MOKSiR Reda pisze: W zasadzie dwa powyższe posty mnie zdziwiły - najpierw pisaliście, że mało się dzieje a gdy ktoś proponuje nowe wydarzenie, którego jeszcze nie było to jesteście na nie.
Moim zdaniem lepiej żeby działy się różne akcje, dobrze przygotowane niż nic.
Ja osobiście wolałabym, żeby była jedna dwie świetne imprezy w roku naprawdę dobrze zorganizowane niż pełno beznadziejnych na które nikt nie przychodzi i tylko kasa jest wydana.
A poza tym nigdzie nie napisałam, ze jestem na "nie"
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

A mi nie chodziło o techno, bo znam różnicę między tymi gatunkami mniej więcej. Po prostu uważam, że tego typu gatunki nie nadają się na festiwal na otwartej przestrzeni. No ewentualnie dub jeśli jest grany. Bo rozumiem, że elektro itd miałyby być grane przez dja zza konsolety + ew jeszcze jakieś fajerwerki.

Ale lepszy rydz.
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:
Maximreality pisze:Witam!



Mój wniosek? Szkoda, że nie ma już RAFINERII czy EREFENU, gdzie grali Rap. Ostatnia taka impreza byłą naprawdę super (Był OSTR i Blady Kris) szkoda, że wszystko co fajne ucieka z Redy. Moim zdaniem Rap powinien wrócić, w Rdzie mamy wielu raperów, producentów, powstało już kilka legalnie wydanych płyt a ci ludzie nie mają się gdzie pokazać. Myślę, że impreza w klimacie rapowym (Dobrze zrobiony Jam, impreza na skateparku, koncerty) byłaby bardzo dobrą alternatywą dla imprezy Rockowej.


Pozdrawiam!
Zgadzam się w 100% i popieram głos.

Też się z tym zgadzam jestem najbardziej na tak :D
Pla
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jak już ktoś wspomniał, Rafineria była warta uwagi. Była to atrakcyjna impreza, a zainteresowanie mieszkańców innych miejscowości tylko to potwierdza. Takie festiwale łączące w sobie rock/reegae/hip hop to fajna sprawa. Lepiej to połączyć, a nie dzielić.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

No tak... niestety ... BYŁA...
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Być może w przyszłym roku władze wyciągną wnioski chcoiażby z tego tematu i powstanie jakaś impreza Rapowa albo Rapowo/Reggae.

Ze swojej strony dodam, że gadałem z kilkoma osobami siedzącymi mocno w temacie Rapowym w Redzie i powiedziały one że jeśli będzie taka inicjatywa i będzie trzeba pomóc to pomogą, także widać, że zainteresowanie jest także ze strony wykonawców/producentów.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Tyle, że Rafinera, eReFeN były organizowane przez prywatne osoby a nie miasto.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Co nie zmienia faktu, że biorąc pod uwagę doświadczenia z EREFENU miasto może zorganizować podobną imprezę ;)
ODPOWIEDZ