Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wojciech Cejrowski w naszym mieście

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Rozumiem,ja też z jego poglądami często się nie zgadzam,ale ciekawie opowiada o krajach, w których był i mam nadzieję,że tego będzie się trzymał.pozdr.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Zgadzam się. Ja dokładnie też tak myślę.

O krajach to on może dośc ciekawie opowiada, ale często przemykają się właśnie w tych opowiasciach jego podlądy i podejście np. do kobiet..To raczej nieuniknione.

Zdziwiło mnie, że przeszedł do TVN.. Pokłócił się z TV publiczną?
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Ja byłam dwa razy na spotkaniach z Cejrowskim i byłam zachwycona:-) Uwielbiam jego książki, jego poczucie humoru i styl. Myślę, że spotkania na żywo dostarczają wielu wrażeń i są świetnie zorganizowane. Wszystkim pasjonatom podróży polecam!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

na spotkaniu było 650 osób!! odbywało się na nowej sali konferencyjnej w Muracie ( w tej dobudówce), nie muszę wspominać też o problemach z wyjazdem aut, bo to sprawa drugorzędna, ale...

sala jest podłużna, rzędów chyba z 50.... więc tylko pierwsza połowa widziała stosunkowo dobrze prowadzącego jak i też wyświetlane fotografie.

Ze strony organizatora... to kompletna porażka, masówka, z której chyba wszyscy byli niezadowoleni.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A ja się w końcu nie wybrałam na to spotkanie,czyli nie ma czego żałować?
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Szkoda,że jak zwykle nawaliła organizacja. Wielka szkoda.Przecież mogło być ciekawie? :cry:
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Zgadzam się z Ryszardem. Pomimo, że siedziałem z przodu to skutecznie zniechęciłem się do takich "atrakcji".
ODPOWIEDZ