Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

www.radioreda.pl

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
radioreda
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Serdecznie zapraszam wszystkich do sluchania pierwszego radia internetowego w redzie, mam nadzieje ze bedzie sie podobalo, jesli chcielibyscie cos zmienic to smialo piscie, wasze opinie.

Oto nasze dane:
www.radioreda.pl

Linki do sluchania radia:
winamp: http://s4.radiohost.pl/play-8290.pls
media player: http://s4.radiohost.pl/play-8290.asx
media player classic: http://s4.radiohost.pl/play-8290.ram

Takze jestesmy na Facebooku pod nazwa: Radioreda reda
radio reda
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Niestety u mnie te linki nie działają :( ERROR!
reda29
radioreda
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Te linki sa dobre i napewo dzialaja:):)
kilka razy juz sprawdzalem i sa dobre:):) zadne error sie nie pojawia:)
slawek0407
Znam to forum
122 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ale numer redzka prawie rozgłośnia radiowa <wow> i nawet całkiem dobra muzyka leci.
Może za jakiś czas będą też nadawać wiadomości z naszego miasta, informację o korkach, wypadkach czy promocjach w polomarkecie :)
Żuchu
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dobry pomysł :) Brawo :D
radioreda
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

witam bardzo sie ciesze ze sie podoba, to bardziej nas buduje do dalszej pracy. Jesli chodzi o wiadomosci to chcemy zrobic zeby te radio lepiej sie rozbudowalo ale to trzeba oczywiscie finansow i duzej pracy- ktorej oczywiscie sie nie boimy.Mam nadzieje ze za jkais czas znajdzie sie sponsor ktory bedzie wstanie na pomoc na rozbudowe radia, trzeba zrobic zeby nasze miasto rozbudowac o jakies atrakcje. Przypomne ze jestesmy takze na facebooku:):)
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Na początek - powodzenia!
Domyślam się że stwierdzenie:

"Style jakie będzie można usłyszeć w naszym radiu można porównać do audycji następujących stacji radiowych:
- Program 3 Polskiego Radia.
- Rmf fm.
- Radio Zet.
- Radio Eska."
świadczy o tym że chcielibyscie dorównać im ....słuchalnością :-):-):-)
I tego życzę!!!
ale....
Współczesne radio to nie tylko muzyka - od tego są MPtrójki.
Radio musi gadać do człowieka - redzkie - najlepiej o Redzie i okolicach.
Choćby lokalną prognozą pogody.
Musi miec pomysł.
Na razie to tylko odtwarzacz.
Ps. nie wiem jak to jest z prawami autorskimi w przypadku radia internetowego ale na pewno dobrze bym to sprawdził żeby nie trzeba było szukac sponsora na ...kary za naruszenie Ustawy itd itp
radioreda
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

na poczatku mozna odniesc ze to tylko odwarzacz, ale mamy plan dzialania i chcemy ze te radio zylo informacjami z redy i okolicy ale to wszystko nie bawem:))
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Zgadzam się z Podmiejskim. Nie musicie od razu startować z wiadomościami, ale np. raz na jakis czas ( zwłaszcza, że pasmo grania jest bardzo krótkie) mówić coś o piosence wykonawcy czy nawet jakieś ciekawostki ze świata z showbiznesu. Samego odtwarzacza muzyki nikt nie będzie słuchał, bo każdy może posłuchać muzyki u siebie i to takiej jaka lubi. Ja bym np. chciała więcej tzw czarnej muzyki.
Pamiętam, że kiedy jak przez jakiś czas się jeszcze w to bawiłam to ciągle mówiłam przez mikrofon by miec kontakt z tymi którzy mnie słuchają. Pytałam o to co chcieliby usłyszeć a oni pisali propozycje np. na gg. Czasem czytałam to co napisali, robiliśmy jakieś dedykacje. To bardzo zwiększało liczbę słuchaczy.

a jeśli chodzi repertuar to ok wymieniłeś kilka stacji radiowych, ale powiem szczerze, że niczym mi nie pasuje styl Radia Eska, który puszcza muzykę zupełnie mi nie odpowiadającą do stylu Programu 3
ODPOWIEDZ