Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sylwester 2011/2012

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Macie już jakies plany na sylwester? A może wiecie gdzie w Redzie albo w okolicach będzie fajna impreza, bal i niedroga?
pozdrawiam
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

ja bede pracowac TAXI driver jestem
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Jak zwykle w Redzie to tylko bale w dwóch szkołach i w Remizie. Niestety wielka kicha.. Bardzo mnie to boli, że mimo iz jest zapotrzebowanie to nic sie w Redzie pod tym względem nie dzieje
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

To żadne knajpki w Redzie nie organizują Sylwestra?myślę ,że Modrzewiowa,Turbot i ta knajpka przed torami na puckiej chyba robią sylwestra,ta ostatnio np.ogłaszała się że będzie bal andrzejkowy.I pewnie dla bardziej zasobnych portfeli to i w Muracie będzie bal,także trochę tego jest nie tylko remiza i szkoły.Ja byłam dwa lata z rzędu w Rumi w Białym dworku i w Teqilii,bardzo przyjemnie,byłam zadowolona szczególnie z tej ostatniej,ale to Rumia.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

No właśnie o to chodzi, że mnie bal za bardzo nie isteresuje, szczególnie z orkiestrą. Nie zalezy mi tez na suto zastawionym stole. Wolę aby było taniej
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ja na Redzkich lokalach to się za bardzo nie znam (dopiero ucze się tego miasta, a na sylwka zawsze wyjeżdzam) ale dorzuce coś do lokali wymienionych przez redziankę...żeby nie było, że nic się w Redzie nie dzieje :P

Restauracja Dzikie Wino - http://www.dzikiewino.pl/sylwester.php
Hotel Wieniawa http://www.hotelwieniawa.com/sylwester,178,1,126.html#7

sprawdzić nie zaszkodzi też w Morinie (ale nie wiem czy tam organizują)

jeśli chodzi zaś o okolice to napewno w Bolszewie w VICTORII jest możliwość wyboru...zarówno sylwester klubowy jak i bal sylwestrowy http://www.hotelvictoria.pl/pl/360/sylw ... u-victoria
zapytać możesz też w Hotelu BLIZA w Wejherowie bo wiem, że co roku organizują http://www.hotelewam.pl/18-Wejherowo,_Hotel_Bliza.html
generalnie jeśli chodzi o okolice Redy (Rumia,Gdynia,Wejherowo,Półwysep) to jest tego mnóstwo...zależy tylko czego i za ile oczekujesz :)
Ostatnio zmieniony |29 Lis 2011|, o 20:40 przez Wicek, łącznie zmieniany 2 razy.
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

W hotelu Murat z tego co widziałam na ich stronie organizują nie tylko bal ale także tańszą dyskotekę sylwestrową.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Kultura MOKSiR Reda
Znam to forum
136 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Miejski Sylwester w tym roku odbędzie się w Parku Rodzinnym.
Smerfetka
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

A czy ktoś może ma namiary na Sylwestra w którejś ze szkół?
Kiedyś pojawiały się informacje na klatkach, ale jakoś nie doczekałam się jeszcze :(
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ja byłam bezpośrednio w szkole i sobie zarezerwowałam. Zawsze są jeszcze miejsca do polowy grudnia
Smerfetka
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Aha, interesują mnie też cenowo, bo owszem widziałam ceny z zeszłego roku i ciekawa jestem czy takie same będą w tym?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

przez trzy lata były takie same 150 zł od pary bez jedzenia w ZSz nr 1, a SP2 sie zmieniało ostatnio wzrosło chyba do 360 zł od pary z jedzeniem, ale nie jestem pewna bo nie byłam tam. Być może w tym roku cos sie zmieniło. Trzeba iść i zapytać po prostu
Ostatnio zmieniony |10 Gru 2011|, o 19:39 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

To ja wam powiem, że lepiej się spiknąć u kogoś jak ktoś ma większy dom, spokojnie 50-70zł od os. a alkoholem, jedzeniem i noclegiem i gra taka muzyka jaką my lubimy, bawimy się tak jak my lubimy i nikt nikomu nie przeszkadza :)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

50-70 os w domu? To opcja mocno ograniczona moim zdaniem :D ja tam zawsze licze 200zł conajmniej bez względu na to gdzie pójde ;) W zeszłym roku byłem na balu w Rzucewie, spoko opcja 180zł bardzio bogato zastawiony stół, nocleg, tylko alk swój. Ale w tym roku tego niestety nie ma wiec jedziemy gdziestam na domki , tez pewnie bedzie spoko ;)

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ