Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dni Redy 2012

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Marcin Siegieńczuk - ale tylko pod warunkiem jak zaśpiewa najnowsza piosenkę "trzęś tyłkiem mała" z wykładowcą z mojej byłej uczelni;P;D
A tak serio z chęcią zobaczył był kogoś z tych: Marika, Farna Ewa, Coma, Zabili mi żółwia no i tam ktoś napisał u góry Strachy na lachy.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

A ja bym chętnie usłyszał i zobaczył..
Na wstępie - DETOX (www.detox.net.pl)
A na deser coś z tercetu - IRA, Lady Pank, Dżem..
Może być? :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Widzę że DŻEM ma wielu fanów...Co oni teraz grają,mają coś nowego czy tylko stare przeboje Riedla grają?Iry niestety nie trawię ;-) aha Lady Pank chętnie, tylko żeby Panas nie rzucał butelkami :lol:
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Dżem gra przeplatankę - nowych i starych kawałków..
A Panas jest już grzecznym chłopcem.. :lol:
Oj tam, raz mu się wymsknęła buteleczka :lol:
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Za Lady Pank zapłaciłem kiedyś za koncert i przyjechali już na %%% zagrali 20 minut i koniec mam uraz :/ choć pieśni mają ciekawe a DZEM to wiadomo DZEM też się podpisuję
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:Widzę że DŻEM ma wielu fanów...Co oni teraz grają,mają coś nowego czy tylko stare przeboje Riedla grają?Iry niestety nie trawię ;-) aha Lady Pank chętnie, tylko żeby Panas nie rzucał butelkami :lol:
Byłem ostatnio na Dżemie w filharmoni koncert akustycznie grali stare i nowe kawałki
goldmember21
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Piersi, Paweł Kukiz elegancko prowadzi koncerty, dobra zabawa gwarantowana a z takich bardziej realnych to zawsze się dobrze bawiłem na Leszczach, bo co do moich preferencji muzycznych to i tak są poza zasięgiem a poza tym KNŻ czy Kult są
dla fascynatów takich jak ja a nie dla piknikowego grania.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

zgadza się,dlatego na piknikowe granie zaproponowałam Bajm,bo ich przeboje znają i starzy i młodzi.Dżem wolę słuchać w innych klimatach.
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Jestem za Comą :D Wtedy bym się pojawiła na tym koncercie ;) Ostatnio dali czadu w Uchu :))
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

OOoo ja bym był także za Comą lub My Riot, a na supporta Wściekłe Psy
http://www.myspace.com/wscieklepsy
ksatka86
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

A ja na Dniach Redy z chęcią zobaczyłabym zespoły disco polo...i pewnie tradycyjnie zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie narzekać. Mimo to bardzo duża frekwencja na tego typu imprezach pokazuje jedynie, że mieszkańcy są spragnieni muzyki disco polo:)
Fajnie byłoby, gdyby orga­ni­za­to­rzy zadbali o to, by każdy przybyły zna­lazł coś dla siebie.
Ja ze swojej strony wśród zaproszonych wykonawców widziałabym:
Marcina Siegieńczuka z zespołem /Toples/
Dodam jedynie od siebie, że Marcin Siegieńczuk występuje 100% live, z "żywym składem" i muzyką, która w większości numerów w czasie koncertu nawet nie brzmi jak typowe disco. Poza tym zespół składa się z młodych i ambitnych muzyków czerpiących przyjemność z każdego koncertu.
Zespół Łukash i Skaner
To również czołowi wykonawcy polskiej sceny dance. Występy formacji stanowią profesjonalnie przygotowane show, dobra muzyka i pokazy taneczne w wykonaniu utalentowanych młodych ludzi.
Opinie opieram na tym, iż niejednokrotnie uczestniczyłam w koncertach zespołów i jestem pewna, że po samych koncertach nie będziemy rozczarowani, bo każdy jest na swój sposób wyjątkowy:)
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Coś mocno "zaangażowany" ten wpis ksatki :wink:
reda29
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ksatka86 pisze:A ja na Dniach Redy z chęcią zobaczyłabym zespoły disco polo...i pewnie tradycyjnie zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie narzekać. Mimo to bardzo duża frekwencja na tego typu imprezach pokazuje jedynie, że mieszkańcy są spragnieni muzyki disco polo:)
Fajnie byłoby, gdyby orga­ni­za­to­rzy zadbali o to, by każdy przybyły zna­lazł coś dla siebie.
Ja ze swojej strony wśród zaproszonych wykonawców widziałabym:
Marcina Siegieńczuka z zespołem /Toples/
Dodam jedynie od siebie, że Marcin Siegieńczuk występuje 100% live, z "żywym składem" i muzyką, która w większości numerów w czasie koncertu nawet nie brzmi jak typowe disco. Poza tym zespół składa się z młodych i ambitnych muzyków czerpiących przyjemność z każdego koncertu.
Zespół Łukash i Skaner
To również czołowi wykonawcy polskiej sceny dance. Występy formacji stanowią profesjonalnie przygotowane show, dobra muzyka i pokazy taneczne w wykonaniu utalentowanych młodych ludzi.
Opinie opieram na tym, iż niejednokrotnie uczestniczyłam w koncertach zespołów i jestem pewna, że po samych koncertach nie będziemy rozczarowani, bo każdy jest na swój sposób wyjątkowy:)
taaa :D
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dla mnie ŁĄKI ŁAN!!
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

czemu nie, disco polo przed a później np Perfect :D
ODPOWIEDZ