Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

WOŚP 2012 Reda

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Trzy dni do 20 finału a na forum cisza na temat imprez orkiestrowych w Redzie. Czy znacie rozkład atrakcji w poszczególnych sztabach?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

nic nie wiem oprócz tego że w szkole podst.nr 4 coś będzie :shock:
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Póki co w necie odnalazłem tylko taki program:
PROGRAM XX FINAŁU WOŚP REDA
W ZS 1 REDA
08.01.2011 (aula ZS 1 , Łąkowa 36/38)

14.00 Spektakl Szkoły Podstawowej nr 6 - "Kosmiczna misja"
14.30 Występy dzieci z SP nr 4 i Gimnazjum 1
15.00 Szopka o Herodzie ( kabaret SENIORiTA)
15.45 Pokazy judo, karate i aikido
16.30 Występ muzyczny SP 2 i ZS 1
17.00 Koncert fortepianowy
17. 20 Redzanie
17. 50 Finałowa licytacja

W przerwach między występami odbedą się licytacje, w czasie całego finału w godzinach 14.00 – 18.00 będzie funkcjonować kawiarenka z domowymi wypiekami.

Coś brakuje mi tu Trójki z Ciechocina - w roku ubiegłym było ciekawiej niż na Łąkowej. Nie sądzę by odpuścili ....
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A jednak odpuścili. Imprezy nie będzie ponieważ duża sala gimnastyczna jest w remoncie i programu artystycznego nie będzie. Ale datki do puszek mają być zbierane.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ok, sala to może i przeszkoda, ale nie do pokonania. Kiedyś też była tylko mała sala i finały się odbywały. Wobec tego, że w naszym mieście WOŚP prezentował się wyjątkowo słabo, musiałem wybrać się do Gdyni - cel ten sam, więc na jedno wyszło :) Organizatorom w przyszłych latach życzę więcej chęci ....
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

W Rumi impreza w Mosirze.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Widocznie tak już musi być, że raz jest lepiej a raz gorzej w zależności od rocznika i aktualnego poziomu entuzjazmu w społeczeństwie :) Grunt żeby Orkiestra grała do końca świata i o jeden dzień dłużej.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

ile zebrała Reda na WOŚP ?:D
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Niestety w tym roku Reda zupełnie się nie popisała.... Jak zwykle jesteśmy w tyle za Rumią i Wejherowem... A szkoda...
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ale przecież to nie wyścig. Liczy się ogół zebranych pieniędzy który jest ponownie rekordowy
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

To oczywiście prawda, natomiast jest to doskonała okazja do wykazania się entuzjazmem i dobrymi chęciami. Jest to ogromna możliwość do integracji społeczeństwa naszego miasta, o której tak często wspominają władze. Co najważniejsze nie ma tu kluczowego argumentu wszelkich działaczy kultury - czyli odwiecznego braku kasy. Zwyczajnie - łatwiej siedzieć w domu i ponarzekać na niski budżet, niż wykrzesać energię z siebie a później z innych. I tu okazuje się, że u sąsiadów ludzi z ikrą jest zwyczajnie więcej.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

nie ma co się łamać, trzeba myśleć o następnym finale :)

Według mnie fajnym pomysłem byłby taki mini dzień sportu na MOSIRze... Tym bardziej, że w jednym miejscu jest tam skupione kilka boisk... można by zrobić turniej piłkarski na Orliku, można wykorzystać lodowisko... przy okazji jakiś grill z grzańcem, no i jakaś pucha do której można by wrzucać pieniążki :)

Stosunkowo niewielki koszt, a zawsze byłaby jakaś okazja, żeby ludzi z domów powyciągać... bo zakładam, że nie wszystkim chciało się jechać do Gdyni / Rumi / Wejherowa :)
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Ile konkretnie Reda zebrała? Dziś rano słyszałam zupełnie inną wiadomość niż powyżej piszecie. Podobno w Redzie zebrano 24 tysiące złotych i jest to więcej niż w Wejherowie. Czy to prawda?
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Ale moja wypowiedź dotyczyła braku imprez związanych z WOŚP a nie ilości zebranych pieniążków. Chodzi o to aby ten dzień integrował mieszkańców a nie żeby tylko wracając np. z kościoła wrzucić pieniążki do puszki...
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

w TTM mówili że Reda zebrała 25tys a Wejherowo 26tys, co do imprezy to w była w szkole na Łąkowej, może nie była mega, ale nam się podobało
ODPOWIEDZ