Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ZBIGNIEW WODECKI - Zaproszenie na rozmowę o książce

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
MBP Reda
Znam to forum
109 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W REDZIE SERDECZNIE ZAPRASZA 24 LUTEGO O GODZ. 17:00 NA SPOTKANIE ZE ZBIGNIEWEM WODECKIM - MUZYKIEM, PIOSENKARZEM, KOMPOZYTOREM, AKTOREM I PREZENTEREM...

Zbigniew Wodecki [/b][/u]rozpoczął swą przygodę z muzyką już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechu-tą, Zygmuntem Koniecznym, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Sym-fonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej.
Jako wokalista zadebiutował w latach 70-ych. Wszyscy znamy jego niezapomniane przebo-je „Chałupy”, „Zacznij od Bacha”, „Izolda” czy „Pszczółka Maja”. Laureat wielu konkursów i fe-stiwali. Instrumentalista, kompozytor, aranżer.
Sam o sobie mówi, że jest „śpiewającym muzykiem”. Lista jego osiągnięć muzycznych jest bardzo długa a przecież ciągle nie zamknięta! W ubiegłym roku wydał kolejną płytę „platyNOWA”.
Marzy także o lansowaniu młodych, zdolnych ludzi, których kreowałby na prawdziwe gwiazdy. Był gospodarzem telewizyjnego programu muzycznego TVN „Droga do gwiazd”, „Twoja droga do gwiazd” oraz jednym z jurorów w polskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”.
untitled.jpg
untitled.jpg (4,23 KiB) Przejrzano 6790 razy
Ostatnio zmieniony |17 Lut 2012|, o 14:41 przez MBP Reda, łącznie zmieniany 5 razy.
MBP Reda
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

o której godzinie ?
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Szkoda bo akurat 24 muszę być daleko aż za Grudziądzem :( :( :(
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Czy p.Zbigniew bedzie coś spiewał lub/i grał?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

o której i gdzie ( bo jakoś nie wyczytałam) chyba, że nie widzę. A to chyba najważniejsze informacje. Ważniejsze niż życiorys Pana Wodeckiego :/
Rozumiem po nicku, ze chodzi o skrót od Biblioteki, ale wypadałoby to napisać w informacji
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Pewnie jak w Gdyni w tym czasie - będzie promował swoją książkę.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

suria pisze:Pewnie jak w Gdyni w tym czasie - będzie promował swoją książkę.
Jeśli tak, to zostaje w domu.
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

O godzinie 17 w bibliotece. Miejsce spotkania wskazywałoby na to, że będzie promował swoją "twórczość" literacką.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ja cenie go za głos. W bibliotece raczej śpiewac nie będzie. A to, że chce jakąś książke wypromować to mnie mniej interesuje.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Cóż takie czasy..... Skoro pani Cichopek może być wspaniałą aktorką, tancerką czy właśnie literatką, to dlaczego wspaniały muzyk nie może również jako literat zaistnieć ...? :) A zapomniałbym, kilka dni temu widziałem w tv wspomnianą panią C. w roli wybitnej pani psycholog! Ach ten los niesprawiedliwy jest - tyle talentów w tak małej jednostce ;) Ale i tak cieszę się, że pan Wodecki uznał nasze miasto za dobre miejsce na promocję.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

[quote="Damian"] Ale i tak cieszę się, że pan Wodecki uznał nasze miasto za dobre miejsce na promocję.

Nie sądzę, że promocja odbywa sie za darmochę. Przypuszczam, że za przyjemność spotkania sie z Nim zapłacimy my wszyscy (podatnicy)
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Może mi sie uda. To w naszej bibliotece na Derdowskiego?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

HarrY pisze:Może mi sie uda. To w naszej bibliotece na Derdowskiego?
Tak
ODPOWIEDZ