Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Warsztaty "Fotografii reporterskiej"

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Kunszt Reda
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Obrazek

Stowarzyszenie Twórców Sztuki i Rękodzieła Artystycznego „Kunszt” zaprasza młodzież i dorosłych chcących rozwijać swoje umiejętności fotograficzne na warsztaty ”Fotografii reporterskiej”. Ruszamy od 17 marca 2012 , soboty - godz.15.00. Warsztaty odbywać się będą w siedzibie Stowarzyszenia w ZS nr 1 w Redzie ul. Łąkowa 36/38 oraz w plenerze. Na zajęciach m.in. zagadnienia prawa i etyki w fotografii, historia, podstawy fotografii i fotografia reprtażowa.

Zapisy droga mailową: wojciech15@gmail.com

Warsztaty zakończą się całodniowym plenerem fotograficznym – podczas Dni Redy, gdzie uczestnicy wykonają zdjęcia „Obozu Wojsk Zaciężnych z XVII wieku” - dokumentację życia obozowego.

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Wstęp wolny!
Stowarzyszenie Kunszt przy wsparciu Urzędu Miasta Redy.

Szczegóły na: www.kunsztreda.pl
Ayushi
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

kurcze,szkoda że tak późno to znalazłam...z chęcią bym poszła na takie spotkania,będzie jeszcze kiedy okazja ?
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Idź za mnie - ja niestety musiałem zrezygnować więc na pewno jedno miejsce nieobsadzone
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Dokładnie. Na razie było jeno spotkanie i duża przerwa. Nastepone spotkanie dopiero 14.04.Więc może się uda. Napisz na maila do Pana Wojtka. Myślę, że miejsce będzie, bo nie ma nas tak duzo.
ODPOWIEDZ