Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Warsztaty plastyczne 2012

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Kunszt Reda
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Obrazek

Stowarzyszenie „Kunszt” zaprasza mieszkańców Redy i okolic – dzieci, młodzież i dorosłych na BEZPŁATNE zajęcia plastyczne. Podczas warsztatów nauczysz się technik rysunku i sposobów rysowania, poznasz teorię koloru i gam kolorystycznych, nauczysz się samodzielnie mieszać farby, malować martwą naturę, pejzaż lub portret.

Zaczynamy od 14 kwietnia 2012 r. Zajęcia odbywać się będą w soboty w godz. 11:00-14:00 dwa razy w miesiącu w Zespole Szkół nr 1 w Redzie w siedzibie Stowarzyszenia Kunszt.

WSTĘP WOLNY!

ZAPISY pod nr tel. 504 207 587

Zajęcia przebiegają w miłej, koleżeńskiej, sympatycznej atmosferze. Udzielamy rad, porad, inspirujemy, przyjemnie spędzamy czas.

„MALARSTWO MOJE HOBBY” – ZAPRASZAMY
Ostatnio zmieniony |7 Mar 2012|, o 08:39 przez Kunszt Reda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Czy młodzież niespełna 14-letnia również może w tych warsztatach uczestniczyć?
Jakiego rodzaju farby należałoby kupić na początek?
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Szkoda że nie ma nic dla dzieci z podstawówki bo mam uzdolnioną plastycznie córcię i chętnie bym ją gdzieś zapisała...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

dorka04 ja akurat co widzę jakieś zajęcia czy warsztaty ( choćby ostatnie jakie były organizowane na Mosirze czy w Zsz nr 1) to ciągle dla dzieci. tańce, komiks, rysowanie, śpiewanie, zajęcia teatralne itd.
Mi właśnie brakuje jakiejś rozrywki dla dorosłych w Redzie . Ciesze, że, że kunszt o tym pomyślał.

Podobnie jak Salamandra chciałabym wiedzieć jakie materiały trzeba zakupić? I jaki to koszt
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Masz rację Dormo ale mi zależy na zajęciach stałych a nie tylko okazjonalnych w ferie lub wakacje. Jeśli ktoś by coś wiedział na ten temat to się polecam :-)
Kultura MOKSiR Reda
Znam to forum
136 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Zajęcia dla dzieci (malarskie) prowadzi p. Wiesław Horak - Grupa TrioArte: http://www.trioarte.org/ - u dołu strony internetowej podany jest numer kontaktowy.
Kunszt Reda
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Zapraszamy również dzieci. Jak najbardziej. Zajęcia prowadzi Pani Bogdana Gołojuch - znana artystka z Redy.
ODPOWIEDZ