Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

DZIEŃ DZIECKA RYCERSKIE POTYCZKI I KOCIE HARCE REDA 1 CZERWC

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Kultura MOKSiR Reda
Znam to forum
136 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

1 czerwca, 17:00, Park Miejski Rodzinny nad rzeką, wstęp wolny
Dzień Dziecka - Rycerskie potyczki i kocie harce

Obrazek

Pokaz rycerski Bractwa Kerin i zabawy. Nie zabraknie uzbrojonych po zęby walecznych z zagonów polskich i krzyżackich. Po przedstawieniu, które w ciekawy i zabawny sposób nawiąże do czasów zwycięstwa grunwaldzkiego będzie można wziąć udział w turnieju łuczniczym, sfotografować się w dybach, zobaczyć stanowisko katowskie gdzie "głowę nie jeden na pniu zostawił" oraz stanowisko rycerskie - z wieloma eksponatami, gdzie rycerz Kerin walczyć mieczem nauczy, zbroje założy i zabawy rycerskie zorganizuje.Dużo dobrej zabawy i ciekawych atrakcji. Prosimy o zabranie ze sobą aparatów fotograficznych by uwiecznić swoich milusińskich :)

Tymczasowy Dom Koci przygotował na tę okazję kocie konkursy i zabawy, charytatywny sklepik z kocimi gadżetami "Świat kota", kocie fotografie, kącik porad weterynaryjnych, punkt informacyjny, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej na temat adopcji kotów, a także przeprowadzi charytatywną zbiórkę karmy dla bezdomnych kotów oraz akcję "Grosik dla kota".
Dodatkowo zapraszamy do zabawy na urządzeniach rekreacyjnych EURO-PARTY:

zjeżdżalnia pneumatyczna dla dzieci, nadmuchiwany plac zabaw dla dzieci z torem przeszkód i małą zjeżdżalnią Smok, zamek do skakania oraz darmowe - walki rycerskie

Dla korzystających z atrakcji przygotowanych przez EURO-PARTY czekają karty rabatowe na sale zabaw Tuptuś (Galeria Polimeni Rumia)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

heh, dzień dziecka i dzień kota za jednym zamachem. Fajnie może być :D
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
fiolag
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

oj tam oj tam! parodia Dnia Dziecka! Raczej Dzień kota, bo w punkcie centralnym zbiórka kasy na biedne kotki i sprzedaż akcesoriów dla miauczków. A dzieci?... jeśli rodzice mieli kasę to mogły zjechać na zjeżdżalni (6 zł - 5 min !!!! )i kupić watę cukrową... No cóż... gorzej jak w rodzinie więcej niż jedno dziecko... Ja mam trójkę brzdąców i 5 min kosztowało mnie 18 zł, o reszcie lub Broń Boże powtórce zjedżalni nie wspomnę... W Dzień Dziecka w Redzie najlepiej siedzieć w domu i zorganizować dzieciom imprezkę w domu... pyszna kolacja z łakociami z pewnością wyjdzie taniej niż "Super droga zabawa " z Redą... Przykre...
scampbg
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

dokładnie parodia dnia dziecka 3 dmuchane zabawki , wata, koty i gdzieś w oddali jeden namiot z "rycerzami" - porażka ale cóż się można spodziewać po "mieście" Reda i ich włodarzach........ dbamy o nasze pociechy....
ale jak by co to zapraszam w niedziele do Gdyni na porządny dzień dziecka organizowany przy współudziale klubu Bałtyk Gdynia od 11.00 na Bulwarze Nadmorskim!! http://baltykgdynia.pl/aktualnosci/news ... ,1643.html
Patrycjas1991
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Żal a nie dzień dziecka....straszna organizacja,loteria fantowa z rzeczy używanych nie wspomnieć o zjeżdżalniach które miały być nie odpłatne (w Wejherowie były darmowe)..TRAGEDIA!!Strasznie się zawiodłam a myślałam po plakacie ze będzie super...Dla porównania byliśmy z maluchami w Wejherowie mimo pogody aż chciało się tam być na tym festynie...Miasto powinno się wstydzić..
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Kto by tam wydawał pieniądze na Dzień Dziecka.Pieniadze będą potrzebne na koszta zmiany patrona szkoły w Ciechocinie.
mada_zu
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

:? ja też liczyłam na więcej....organizacyjna klapa. Co prawda na plakacie informacyjnym nie było mowy, że zjeżdżalnie będą darmowe, ale bynajmniej tak to zrozumiałam. Miasto widać nie dało kasy na imprezę, a sponsorów też chyba zabrakło.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Kompletny niewypał.
ODPOWIEDZ