Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dom kultury przy ul. Łąkowej - Fabryka Kultury

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

redzianka pisze:W zeszła sobotę był bardzo fajny koncert akustyczny Szymona Wydry.Frekwencja raczej dobra .
ponoć było 75 osób.....
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

A do mnie dzisiaj dzwoniła jakaś pseudo firma i zapraszała na prezentację jakiegoś badziewia do Domu Kultury. Jeżeli do tego ma służyć, tak długo oczekiwane i tak "bardzo" potrzebne w Redzie miejsce na kulturę, to jak ta nasza kultura będzie wyglądać?
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

goya, wydaje mi się, że MDK na pewno wzięła jakieś pieniążki od danej firmy, być może przydadzą się na następny koncert. A jeżeli sala miałaby stać pusta, to dlaczego nie wynająć jej na kilka godzin na jakiś pokaz garnków czy innych "rupieci"
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Ania Frania pisze:
redzianka pisze:W zeszła sobotę był bardzo fajny koncert akustyczny Szymona Wydry.Frekwencja raczej dobra .
ponoć było 75 osób.....
Nie wiem ,nie liczyłam.Było kilka miejsc wolnych,ale niewiele.Ludzie bardzo fajnie się bawili .
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

goya pisze:A do mnie dzisiaj dzwoniła jakaś pseudo firma i zapraszała na prezentację jakiegoś badziewia do Domu Kultury. Jeżeli do tego ma służyć, tak długo oczekiwane i tak "bardzo" potrzebne w Redzie miejsce na kulturę, to jak ta nasza kultura będzie wyglądać?
jeśli danego dnia sala stoi pusta (a podejrzewam, że chodzi o salę na poddaszu na stadionie, też należącą do MDKu) to chyba dobrze, że MDK ją wynajął, dzięki czemu o kilka zł mniej zapłacimy za jego utrzymanie.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Tylko, że zaproszenie było do Domu Kultury, a nie do sali w MOSiR. Zresztą ta sala już do MDK nie należy.
Awatar użytkownika
alutka
Bywalec
234 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Wygląda na to, że historia lubi się powtarzać. Tylko żeby i w tym wypadku to nie odbywało się kosztem wszelkich zajęć.
My, które własnymi rękami http://e-reda.pl/viewtopic.php?f=2&t=64&start=375 przez kilka lat spotykałyśmy się właśnie na sali wtedy jeszcze MOKSiRu. Nasze zajęcia ujęte były w grafiku do czasu kiedy któregoś pięknego dnia okazało się, że nie ma dla nas miejsca bo odbywa się właśnie jakiś pokaz garów, a innym razem kołder itp.Od tamtej pory zaczęłyśmy się tułać i nasze spotkania odbywały się co i rusz to w innym pokoju hotelowym które były kiepsko oświetlone no i warunki do robótkowania nie były najlepsze. Zaznaczam, że spotkania te odbywały się w ramach tzw. zajęć kulturalnych i pod opieką instruktorek z ramienia kultury redzkiej. Ponieważ warunki te nam nie odpowiadały po prośbach i dzięki pani prezes rozpoczęłyśmy nasze zajęcia w siedzibie "Kunsztu". Kiedy zmieniło się kierownictwo, a kultura oddzieliła się od sportu nas niestety w tej "kulturze" nie ujęto. Stałyśmy się niekulturalne Od tamtej pory działamy ale tylko i wyłącznie dzięki uprzejmości pani prezes "Kunsztu"
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

http://mdk.reda.pl/content/xxxii-miejsk ... piewanej-0

cyt. : "Wszystkim zwycięzcą serdecznie gratulujemy!"

Wpadałoby choćby na takiej stronie zadbać o język polski ....
ODPOWIEDZ