Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

KONCERT JAZZOWY 19 PAŹDZIERNIKA, 19.00

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Maximreality pisze: Oferty skierowanej do młodzieży nie ma w ogóle.

W Redzie jest rozwinięta kultura RAP (dużo muzyków, producentów, słuchaczy, tancerzy/rek, ludzie od beatboxu, freestyle) a dla nich oprócz jednego koncertu, na którym na moje oko było ze 2000 osób nie było nic.

Nie twierdzę, że nie powinno być w ogóle takiej "trudniejszej" sztuki - ale jaki ma sens organizowanie eventów (a co za tym idzie wydawanie pieniędzy) na które nikt nie chodzi?
zgadzam się i popieram..
Mało jest propozycji dla młodzieży i jeszcze mniej dla dorosłych. Wszystko co się organizuje robi się raczej dla dzieci i to zazwyczaj w obrębach szkół i stadionu.
Co do koncertu - też racja
Ostatnio zmieniony |20 Lis 2012|, o 14:29 przez Dorma, łącznie zmieniany 2 razy.
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ad. Maximreality: Z lekkim zdziwieniem przeczytałem wypowiedź z 11.11, bo w swoim poście z dn.7 czerwca br w innym wątku prezentuje nieco inne poglądy na te same sprawy. Które z nich są prawdziwe ? Chyba, że zmieniły się tak bardzo przez te kilka miesięcy.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Dorma pisze:Maxim.. zgadzam się i popieram..
Nie zgadzam sie i nie popieram...

Nie mam nic przeciw będących "na fali" trendom muzycznym, ale jednym z zadań domów kultury jest kształtowanie i popularyzowanie różnych dziedzin sztuki w tym sztuki muzycznej. jazz jest jedna z dziedzin sztuki muzycznej. to własnie z jazzu wywodzi sie wiele innych kierunków muzycznych.
A, że frekwencja niewielka? Nie bedzie tam tłumów. Nie o to chodzi. dla tłumów jest mecz (za chwile) czy festyny lub koncerty muzyki popularnej.

MOKSiR robicie dobra robotę!!!
annnan
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

zachęcam do śledzenie wydarzeń również na www.nadmorski24.pl Często informują o ciekawych wydarzeniach w regionie. Sam na koncercie nie byłem i bardzo tego żałuję. Jazz to moja muzyka!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Romek pisze:
Dorma pisze:Maxim.. zgadzam się i popieram..
Nie zgadzam sie i nie popieram...

Nie mam nic przeciw będących "na fali" trendom muzycznym, ale jednym z zadań domów kultury jest kształtowanie i popularyzowanie różnych dziedzin sztuki w tym sztuki muzycznej. jazz jest jedna z dziedzin sztuki muzycznej. to własnie z jazzu wywodzi sie wiele innych kierunków muzycznych.
A, że frekwencja niewielka? Nie bedzie tam tłumów. Nie o to chodzi. dla tłumów jest mecz (za chwile) czy festyny lub koncerty muzyki popularnej.

MOKSiR robicie dobra robotę!!!
No tak, od razu zasugerowałeś , że ja myślę, że robią złą robotę czy, że uważam, że mają promować tylko jeden rodzaj muzyki (co zresztą się na pewno nie stanie i się nie dzieje - jak widać ).
Jestem ogólnie za tym by promować w w ogóle muzykę jako taką. Ale trzeba też patrzeć na zapotrzebowanie.

I hip hop to na prawdę nie jest jakiś nowy trend w Redzie. Ostatnie koncerty jakie się odbyły to imprezy na które fani tej muzyki czekali od lat jak nie od dziesiątek lat. No oczywiście szczytem ideału byłoby gdyby były też gwiazdy z zagranicy nie tylko polski hip hop i rap, bo to trochę inny klimat jednak ( no ale wiadomo - kasa). W końcu coś się zaczyna dziać w tej kwestii, więc nie odbieraj nam tego. Dość się naczekałam na jakieś fajne imprezy ( i mówię tu zarówno o jazzie jak i o hip hopie, jak i o różnych innych wieczorkach). Mając do wyboru tylko disco na festynach, nie będę się teraz sprzeczać, która muzyka jest lepsza.. Ja tam się cieszę, że co cokolwiek się organizuje..Więc w gruncie rzeczy zgadzam się i z Tobą

P.S. Dla ścisłości poprawiłam poprzedniego posta i uzupełniłam o cytat z którym się zgadzam, żeby nie było nieporozumienia
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dorma chyba troszkę przesadzasz z tymi latami oczekiwania fanów hip-hopu na koncert dla nich przeznaczony:D Jeszcze parę lat temu była impreza (festiwal nawet) zwany erefenem, potem przemianowany na Rafinerię i z tego co pamiętam to byli tam reprezentanci sceny hip-hopowej. Na Rafinerii chyba był nawet osobny dzień poświęcony temu gatunkowi.
Nie chcę przez ten post napisać, że fani hh dostali już dość i teraz czas na inne rodzaje muzyki, ale twierdzenie że nic w tej materii nie było wcześniej jest przesadzone
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Tak był.. to prawda.. Ale niestety już go nie ma.
ODPOWIEDZ