Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Etno -Sobótki

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Obrazek
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Jeśli kogoś interesują koncerty:

Etnogiezz Q. - Zelé


ROD - GPS
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Byliśmy ze znajomymi w parku wczoraj i ogólnie, totalna klapa ...

Przyszliśmy około 21:00, grał jakiś zespół, muzyka ogólnie zamulająca, ale jak ma być etno, to niech będzie. Spodziewałem się większej frekwencji, ale słabo ogólnie. Inne atrakcje to wata cukrowa dla dzieciaków ... szał ...

Godzinę później zaczął grać jakiś dj czy coś takiego, no spoko, i tak siedzieliśmy między sceną a rzeczką także i porozmawiać można było i posłuchać.

Jeżeli chodzi o przedstawienie to niestety tutaj wyszło najgorzej. Scena okrągła, ludzie dookoła a aktorzy grali cały czas w jedną stronę, trafiliśmy niefartem że spektakl oglądaliśmy od tyłu. Brak nagłośnienia związany był pewnie z tym, że oni chodzili po wodzie i bali się, że mikroporty zgubią/zmoczą, rozumiem to dokładnie, ale można było przy okazji wyłączyć na czas przedstawienia te fontanny, gdyż nie było nic słychać z tego co oni mówili. W momencie kiedy ludzie zaczęli się rozchodzić widząc co tam się dzieje przeszliśmy stanąć przed artystami - było trochę lepiej, ale szał to to nie był.

Ogólnie chyba największą atrakcją wieczoru były dwie bijące się dziewczyny do których przyjechały dwa radiowozy
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

To prawda totalna porażka
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Nie wiem, nie byłem ale o 22 miał być występ zespołu ROD, za to na balkonie słyszałem jak ktoś/DJ puszczał jakieś kawałki więc występ to raczej nie był. Co do reszty się nie wypowiem. Za to kultura ludzi wracających w nocy bardzo wysoka, spiewy, wrzaski, krzyki.... nie dało się spać przy otwartym oknie
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

O 22.10 był występ zespołu ROD. Byłam, słyszałam i mi się podobało.Był wokalista śpiewający na żywo.
W przedstawieniu zabrakło mi jakiegoś słowa wprowadzenia, o co w ogóle chodzi. Informację znalazłam tu
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Acinanie_kani
pi
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Cóż szkoda. Nie byłem - spędziłem ten wieczór na gdyńskiej plaży. Trzeba przyznać uczciwie, że jeśli mamy za miedzą konkurencję zrobioną z takim rozmachem jak Cudawianki, to trudno o dobry wynik frekwencyjny.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Damian pisze:Cóż szkoda. Nie byłem - spędziłem ten wieczór na gdyńskiej plaży. Trzeba przyznać uczciwie, że jeśli mamy za miedzą konkurencję zrobioną z takim rozmachem jak Cudawianki, to trudno o dobry wynik frekwencyjny.
Dokładnie. Ayo trudno byłoby przebić.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Taaa...
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

a co nie podobało się?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Jeśli chodzi o samą organizację Etno-sobótki to może organizatorzy za rok zorganizowali by festyn na wzór tegorocznego z Żelistrzewa Sobótkowy Festyn Rodzinny w Żelistrzewie
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ