Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zajecia dla 3-4 latkow

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
mononono
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Sa moze w redzie jakies platne np 1 godzinne zajecia "dodatkowe" dla 2, 3 lub 4 letnich dzieci. Chodzi mi o jakies tance, nauka czegos, plastyka, nie wiem cokolwiek. Moje dzieci nie chodza do przeczkola i sie zastanawiam czy cos w tym stylu jest tu w redzie. Bo bym chetnie zapisala dzieci wlasnie na takie zajecia np 2x w tygodniu.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

mononono pisze:przeczkola
Zapewne chodzi Tobie o "przedszkole"?
Widziałam kiedyś informacje o takich zajęciach w Akademii Małego Człowieka MILO ul. Jana Pawła II 9, tel. 505 114 195
tomko
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

byłem dzisiaj z córką w Croco roco takie miejsce zabaw dla dzieci i widziałem ogłoszenie że są takie zajęcia jak Cię interesują. Pozdrawiam www.croco-roco.pl/
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Zajęcia odbywają się także w Miejskim Domu Kultury http://kultura.manifo.com/
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
mononono
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Super dzieki za podpowiedzi, wlasnie o takie info mi chodzilo
mononono
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Wlasnie obejrzalam stronke croco-roco i powiem ze calkiem fajnie to wszystko brzmi, tylko sie zastanawiam czy rzeczywiscie jest tam tak fajnie i opiekuja sie dzieckiem tak jak pisza, czy rzeczywiscie bawia sie w grupach itp
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Zerknij na ich fan page na facebooku, ludzie piszą tam swoje opinie. Ja ze swojej strony mogę napisać, że były tam organizowane urodzinki (z rodziny) i wszystko było na najwyższym poziomie. Co do zajęć, jak nie jesteś pewna myślę, że możesz przyjść i zobaczyć jak to tam wygląda
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
mononono
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

No wlasnie w najblizszym czasie wybiore sie z dzieciaczkami zobaczyc jak to jest w realu
Smigloo
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

@monono, właśnie trwa nabór do grupy dla dzieci 1,5 roku do 3 lat na Świerkowej 3. Może wkrótce pojawi się także grupa 2,5 - 4 lat. www.swierkowa3.pl - zajęcia muzyczno rytmiczne
CentrumKreatywne
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Witam, zapraszam na zajęcia dla Mam i Córek - mała wizażystka, które odbędą się 30.11.2013 w Redzie. Podczas 2h zajęć dzieci rozwijają swoje zdolności manualne "robiąc makijaż swojej mamie", zapoznają się z tematyką barw i kolorów, a dla rodzica jest to doskonała okazja, aby wspaniale spędzić czas ze swoją pociechą. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu- tel. 608-336-529 lub 509-550-919. Centrum Kreatywne.
ODPOWIEDZ