Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sylwester 2013/2014

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Może to nie jest konkurencja dla Gdyńskiego Sylwestra, ale kto nie ma planów i komu z różnych powodów nie chce jechać się do Gdyni, może skorzystać z tego, że Reda również (jak co roku) zaprasza na wspólne świętowanie sylwestra

Oczywiście 31 XII od 22.00 do 1.00

http://miasto.reda.pl/2013/zapraszamy-n ... sylwestra/
Załączniki
sylwester.jpg
valencianistas
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

W jakim miejscu ta impreza?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Przecież jest napisane na plakacie, że w Parku
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
siwykonik
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

No napewno na ten tort serwowany przez burmistrza to się skuszę:)
RedaMojeMiasto
Ja tu zaglądam
39 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Wow.no naprawdę się wysilili.zamiast tych wszystkich śmiesznych festynów mogliby zrobić chociaż porządnego Sylwestra.wolałbym zobaczyc szczęśliwych w zabawie mieszkańcow niż wesołego burmistrza jak rozdaje tort.klapa ,ale to już robi się tradycja.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Co by nie zrobili to i tak Ci którzy chcą ten dzień spędzić na świeżym powietrzu pojadą do Gdyni.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

dokładnie - zgadzam się z redziaczki-m.
Gdyby Reda zainwestowała duże pieniądze w sylwestra w tym roku i ściągnęła jakaś gwiazdę, to odrazu powinno się włodarzy oskarżyć o niegospodarność.
W tym roku z Gdyńskim otwartym sylwestrem w stanie jest rywalizować tylko Kraków, Wrocław i Warszawa...

Tak więc Reda powinna zorganizować "coś", ale za stosunkowo nie duże pieniądze - i wydaje się, że właśnie tak zrobiła, czyli według mnie brawo.

Inna sprawa, że nie zgadzam się, że dobrym pomysłem byłoby robienie super sylwestra kosztem "tych wszystkich śmiesznych festynów"... bo ja np. lubię te wszystkie piknikowe imprezy w stylu "Dni Redy" i uważam, że to super sprawa jest, że ludzie mogą wyjść z domów i integrować się w swoim mieście z pozostałymi mieszkańcami... poza tym w sylwestra wielu ma inne plany i nie mogłoby z tego skorzystać... więc Ci ludzie nie dostali by tak naprawdę żadnej imprezy "pod chmurką" od miasta
ODPOWIEDZ