Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Modelarstwo RC

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Witam wszystkich serdecznie!
Od jakiegoś czasu prężnie interesuje się modelarstwem RC, a mianowicie modelami helikopterów. Posiadam model klasy 450 i zastanawiam się czy jest w Redzie lub w okolicach więcej zapaleńców i miłośników modeli latających? Jeśli tak fajnie byłoby się gdzieś spotkać powymieniać doświadczenia czy polatać
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Co prawda się nie interesuje ale w zeszłym roku latem przez przypadek spotkałem kilkanaście osób które bawiły się samolotami i helikopterami na rydzkich łąkach. Więc może w pobliżu jest jakiś klub.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

A mógłbyś opisać mniej więcej, gdzie te łąki się znajdują? mieszkam od niedawna w redzie i nie ogarniam tego
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Na dużym parkingu przy Reda Park często widuję pana, który ma jakiś model latający.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Baku, z kolegą posiadamy helikoptery RC T640C (kupione dla naszych synów, ale wiadomo kto ma największą frajdę ), ale z silnikami elektrycznymi - starczają na ok 10 min pracy i nie sprawdzają się na wolnej przestrzeni (wiatr momentalnie je zwiewa, bo silnik nie daje rady - za mała moc ), pozostają więc tylko bezwietrzne dni lub może kiedyś jakaś hala, a wracając do meritum - kiedyś w WCK, w Wejherowie była sekcja modelarska - sprawdź, może jeszcze działa - tam znajdziesz fachowców i pasjonatów
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Baku pisze:A mógłbyś opisać mniej więcej, gdzie te łąki się znajdują? mieszkam od niedawna w redzie i nie ogarniam tego
Nie pamiętam dokładnie ale gdzieś te okolice http://goo.gl/maps/vZa9U
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

goya pisze:Na dużym parkingu przy Reda Park często widuję pana, który ma jakiś model latający.
No ja też często widuję tam pana latajacego helikopterkiem
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ja również mam model elektryczny Walkera V450D03. Jest to Helikopter 6ch ( 6 kanałów ) z możliwością lotu 3D. Bateria starcza na ok. 8 min lotu dlatego więc kupuje się dodatkowe pakiety Li-Po. Model, który kupił Pan synowi jest zabawką i dla tego nie można nim latać podczas wietrznej pogody nie wspominam o 3 kanałach lotu. Proponuję zakup modelu 4 kanałowego z możliwością wymiany elementów, które mogą ulec zniszczeniu. Z tego co się orientuję do tych zabawkowych modeli nie można kupić części zamiennych ani baterii.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

na razie wystarcza ten model - na razie synek jest mały i jeszcze nie ogarnia maszyny jak będzie większy i będzie chciał coś lepszego wówczas zainwestujemy
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ps. Na start polecam model e-sky Lama v3/v4. Najlepszy model dwu wirnikowy do nauki pilotażu.
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

RECIECH pisze:na razie wystarcza ten model - na razie synek jest mały i jeszcze nie ogarnia maszyny jak będzie większy i będzie chciał coś lepszego wówczas zainwestujemy
Ja nie mówię o modelu dla syna może ktoś się zarazi i też zacznie latać
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Baku pisze:
RECIECH pisze:na razie wystarcza ten model - na razie synek jest mały i jeszcze nie ogarnia maszyny jak będzie większy i będzie chciał coś lepszego wówczas zainwestujemy
Ja nie mówię o modelu dla syna może ktoś się zarazi i też zacznie latać

nie kuś nie kuś hahaha
sądzę, że na forum jest wielu "dużych chłopców"
Hagrid
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

ja posiadam model samochodowy !
Hagrid
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

kiedyś mój kolega z pracy przyznał się, że posiada zdalnie sterowany samochód spalinowy i z kolegami urządzają wyścigi - był tak zawstydzony jakby nie wiadomo złego robił ? uważał, że facetowi nie przystoi takie hobby a sprzęt miał super - samochodzik śmigał coś około 50km/h - sam kiedyś sobie takie cudo kupię - do tego dobry tor i zabawa lepsza niż picie browara na grillu ! oj tu chyba się zagalopowałem
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

kurde... tez mam takiego znajomego. moze to ta sama osoba? hehe Kiedys wstaje na kacu a tu pod oknem mych dwoch kolegow wlasnie bawi sie takim autkiem...
Mamo.... bo się potnę !!!
ODPOWIEDZ