Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

DNI REDY 2014

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Na stronie miasta pojawiła się oferta na wyłączność na Gastronomię podczas tegorocznych Dni Redy:
http://miasto.reda.pl/2014/mdk-redzie-z ... wca-2014r/

i stąd moje pytanko... festyn i koncerty mają być w...niedziele 8 czerwca?
Powiedzcie (napiszcie), że to jakaś pomyła?

Myślałem, że nic głupszego nie da się już zrobić dla zabicia frekwencji, jak postanowiono zrobić koncerty w dniu mecz Polski na EURO2012...ale wygląda na to, że ktoś stanął na wysokości zadania i wymyślił jak obniżyć frekwencje

tego typu imprezy zawsze robi się w soboty... niedziela to jakiś absurd, w niedziele to wielu ludzi myślami jest już w pracy/szkole...

Mam nadzieje, że to się jeszcze zmieni
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

a moim skromnym zdaniem niedziela jest idealna na tego typu imprezy - wówczas ludzie (w większości) mają wolny dzień właśnie na odpoczynek i spędzenie go z rodziną - np. na takim festynie, jeśli ktoś jednak takie imprezy traktuje jako okazję do "dania w palnik" i potrzebuje niedzieli na wyleczenie kaca, to zgadzam się z Tobą - ma problem
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

zawsze mozna poniedzialek wolny wziac. W koncu Dni Redy sa raz do roku!
Mamo.... bo się potnę !!!
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

a tak swoją drogą, ciekawe co za gwiazda teraz nam zagra
Redzianin od urodzenia
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

RECIECH pisze: a moim skromnym zdaniem niedziela jest idealna na tego typu imprezy - wówczas ludzie (w większości) mają wolny dzień właśnie na odpoczynek i spędzenie go z rodziną - np. na takim festynie, jeśli ktoś jednak takie imprezy traktuje jako okazję do "dania w palnik" i potrzebuje niedzieli na wyleczenie kaca, to zgadzam się z Tobą - ma problem
a nie trzeba wszystkich swoją miarą oceniać - żarcik
kto mówił o dawaniu w palnik?
Ja np. na dniach Redy w "palnik" nigdy nie dawałem, ale zawsze (poza 2012 r.) zostawałem do końca, gdzie o północy był pokaz fajerwerków... średnio widzę, żeby teraz o północy był pokaz fajerwerków, bo kto zostanie do północy mając jutro normalny dzień roboczy, czy szkolny, a fajerwerki o 20.00...to trochę kicz... ale ok

drugą kwestia jest... myślisz o tych co chcą dać sobie w palnik, ale już nie myślisz o tych, którzy mieszkają w okolicy... jak w poniedziałek idą do pracy/szkoły, to lepiej, żeby z niedzieli na poniedziałek mogli się wyspać, a nie słuchać koncertów... chyba, że to na prawdę impreza do 20.00 - wtedy ok chociaż też nie, bo niektórzy przygotowują się do pracy, czy szkoły... a z pewnością koncert za oknem im tego nie ułatwi

i trzecia kwestia to właśnie ten palnik.... myślisz o tych co chcą dać w palnik.... choć w sumie nie wiem co w tym złego, ale nie spojrzysz na to z innej strony. Ci co wystawiają punkty gastronomiczne liczą na zysk, jaki zysk byłby gdyby impreza była w sobotę od 12.00 do 0.00 a jaki jak bezie w niedziele od 12.00 do 20.00 ?

No i kwestia frekwencji... moim zdaniem impreza sobotnia to większa szansa, na to, że zjadą się rodziny, przyjaciele i spedzą razem długi czas na obiektach MOSIRu... impreza niedzielna spowoduje, ze rodziny z dziećmi wejdą na chwile kupią watę i pójdą dalej... wiec na ewentualnych koncertach będa pustki, a wygląda to bardzo słabo...

no ale cóż każdego nie zadowolisz... Ty wolisz w niedziele, ja w sobotę, a swoją droga to czemu w niedziele można z rodziną, a w sobotę tylko w palnik - w sobotę nie można z rodziną?
Mazur pisze:zawsze mozna poniedzialek wolny wziac. W koncu Dni Redy sa raz do roku!
No można...tylko ilu ludzi weźmie, a ilu przyjdzie tylko na chwilkę i wyjdzie, bo jutro idzie do pracy? Zresztą nie wszyscy mogą brać pojedyncze dni
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Wicek pisze:
RECIECH pisze: a moim skromnym zdaniem niedziela jest idealna na tego typu imprezy - wówczas ludzie (w większości) mają wolny dzień właśnie na odpoczynek i spędzenie go z rodziną - np. na takim festynie, jeśli ktoś jednak takie imprezy traktuje jako okazję do "dania w palnik" i potrzebuje niedzieli na wyleczenie kaca, to zgadzam się z Tobą - ma problem
a nie trzeba wszystkich swoją miarą oceniać - żarcik
kto mówił o dawaniu w palnik?
Ja np. na dniach Redy w "palnik" nigdy nie dawałem, ale zawsze (poza 2012 r.) zostawałem do końca, gdzie o północy był pokaz fajerwerków... średnio widzę, żeby teraz o północy był pokaz fajerwerków, bo kto zostanie do północy mając jutro normalny dzień roboczy, czy szkolny, a fajerwerki o 20.00...to trochę kicz... ale ok

drugą kwestia jest... myślisz o tych co chcą dać sobie w palnik, ale już nie myślisz o tych, którzy mieszkają w okolicy... jak w poniedziałek idą do pracy/szkoły, to lepiej, żeby z niedzieli na poniedziałek mogli się wyspać, a nie słuchać koncertów... chyba, że to na prawdę impreza do 20.00 - wtedy ok chociaż też nie, bo niektórzy przygotowują się do pracy, czy szkoły... a z pewnością koncert za oknem im tego nie ułatwi

i trzecia kwestia to właśnie ten palnik.... myślisz o tych co chcą dać w palnik.... choć w sumie nie wiem co w tym złego, ale nie spojrzysz na to z innej strony. Ci co wystawiają punkty gastronomiczne liczą na zysk, jaki zysk byłby gdyby impreza była w sobotę od 12.00 do 0.00 a jaki jak bezie w niedziele od 12.00 do 20.00 ?

No i kwestia frekwencji... moim zdaniem impreza sobotnia to większa szansa, na to, że zjadą się rodziny, przyjaciele i spedzą razem długi czas na obiektach MOSIRu... impreza niedzielna spowoduje, ze rodziny z dziećmi wejdą na chwile kupią watę i pójdą dalej... wiec na ewentualnych koncertach będa pustki, a wygląda to bardzo słabo...

no ale cóż każdego nie zadowolisz... Ty wolisz w niedziele, ja w sobotę, a swoją droga to czemu w niedziele można z rodziną, a w sobotę tylko w palnik - w sobotę nie można z rodziną?
Mazur pisze:zawsze mozna poniedzialek wolny wziac. W koncu Dni Redy sa raz do roku!
No można...tylko ilu ludzi weźmie, a ilu przyjdzie tylko na chwilkę i wyjdzie, bo jutro idzie do pracy? Zresztą nie wszyscy mogą brać pojedyncze dni
no cóż Wicek, można na temat spojrzeć z wielu perspektyw - ja poleciałem na skróty i szybko, Ty "rozkminiłeś" temat dogłębnie - masz rację i argumenty bardzo słuszne - po nich sobota też mi się wydaje rozsądniejsza pozdrawiam Cię i dziękuję za inne spojrzenie
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

acha ! - i ja nie twierdzę, że nie lubię dać w palnik
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

No to już nie będą "Dni Redy" tylko "Dzień Redy" Prawdę mówiąc, to mi nie przeszkadza. W latach ubiegłych "Dni Redy" były nieco nudnawe. Nie, nie wybrzydzam, ogólnie było ok, lecz mnie to sie średnio podobało. Wiekszość czekała na występ gwiazdy wieczoru. Skomasowanie wszystkiego w jednym dniu spowoduje, że bedzie on (ten dzień) pełny wrażeń.
A tak w ogóle czy jest znany już program?
Co do fajerwerków, to nie muszą one być w niedziele w nocy. Mogą być w sobotę, Czy to musi byc zakończenie obchodów? Może przeciez stanowic jeden z punktów programu obchodów.
No, a co do 'palnika", to nie trzeba czekać az do czerwca. można juz w ten weekend ))




0
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ponoć gwiazdą wieczoru będzie Don Wasyl z całym swoim cygańskim taborem. Ale tylko tak słyszałem
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A ja slyszalem, ze jego bakapem bedzie trener z Gdanska, niejaki Moniz. Bedzie gral na harmonijce i sprzedawal kasety ze swoja cyganska muza! Juz nie moge sie doczekac...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jak będzie cygańska muza, to będę na 100%! Liczyłbym również na jakieś cygańskie tańce i ewentualne stoiska cygańskich handlarzy. Chyba dużo mi do szczęścia nie potrzeba
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ja bardziej licze na cyganki! Jak beda , wchodze w ciemno hehe
Mamo.... bo się potnę !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

tylko uważaj bo "Cyganka prawdę Ci powie"
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Wicek pisze:tylko uważaj bo "Cyganka prawdę Ci powie"
A gdy dołożysz 20 zł, to całą prawde powie
emil5703
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Słyszałem że gwiazdą wieczoru będzie zespół WILKI
ODPOWIEDZ