Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Afromental w Redzie, 12 lipca

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

to na pewno będzie na tym parkingu za blokami ?
Redzianin od urodzenia
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Tak, na pewno za blokami na parkingu.
Kolejna bardziej szersza informacja o imprezie.
http://www.semeko.pl/aktualnosci/Zapros ... lipca-2014
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Myślę że dobry wybór jeśli chodzi o Hyżego , fajne brzmienie gitar, do liderów trochę jeszcze brakuje, ale to taki spokojny przedsmak przed koncertem Afromental.
Impreza jest darmowa, więc nie narzekajmy, jak ktoś ma inne gusta muzyczne polecam Open"er w Gdyni.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Mrsvetlana94 pisze: tu bym polemizował, ale muzyka to również rzecz gustu...
A o gustach, jak wiadomo nie dyskutuje się. nie wiem jakich wykonawców słuchasz, ale to Twoja i Twojego gustu spraw. Z tym nie polemizuję. Słuchaj sobie czego dusza zapragnie:-)
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Małe sprostowanie
Ostatni wpis Romka z dnia 30.06. kierowany jest do osoby i postu ,który o dziwo zniknął !
Czyżby dlatego że ma odmienne gusta muzyczne ...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

możliwe że sam autor usunął swój post
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

stena już stoi, ogródek piwny Calsberga i Okocima też. Pytanie tylko czy Semeko załatwiło też pogodę
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

I z tym Wicek chyba będzie problem.
Nie dość że brak słońca to jeszcze chłodno.
Według map jednych synoptyków ma padać cały dzień,
według drugich możliwe przejaśnienia.
Ja jednak będę przezorny i parasol zabiorę.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

szkoda dzieci, bo widać że obok parkingu na terenie (chyba) Moriny wystawili trochę dmuchańców i innych zabawek dla dzieciaków, ale w taką pogodę to pewnie frekwencja nie dopisze

No cóż... tak to w Polsce bywa - od poniedziałku do piątku upał, od piątku do niedzieli deszcze
Przejaśni się pewnie w niedziele o 18.00

Ja się schowam pod parasolem Calsberga

Zdjęcie sceny z facebooka nadmorski24.pl
Załączniki
scena.JPG
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=817862328264704&set=a.814531135264490.1073741832.123233481060929&type=1&theater
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

może znajdziecie się na zdjęciach
http://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/1 ... abawy.html

http://rumia.naszemiasto.pl/artykul/gal ... df89,1,3,3

trochę ludzi było jak na taką pogodę... szkoda, że wczoraj nie było takiej pogody jak dzisiaj - dzieciaki miały by frajdę z dmuchańców, a tak cóż...
to był już drugi kamień węgielny na tym osiedlu i drugi koncert z tego tytułu, więc może będzie za jakiś czas trzeci
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Wicek. Pierwszy koncert był jak rozpoczynali budować kompleks mieszkalny. Teraz budują Aquapark. Za rok pewnie będzie tez koncert na otwarcie aquaparku. Tylko się cieszyć, bo dzieki temu coś sie w Redzie fajnego dzieje. A sobotni koncert był rewelacyjny i nawet sporo ludzi przyszło wieczorem (jak perzestało padać . Mega pech bo tylko jeden taki dzien był deszczowy w ostatnich kilku tygodniach.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Podpisuje sie pod wypowiedziami przedmowcow! Mimo, ze nie moje klimaty to szol byl dobry... mimo sredniej pogody ludzi bylo fullll... Tak w ogole... miejsce calkiem fajne... Reda sie rozwija;)
Mamo.... bo się potnę !!!
Robin
Częsty Bywalec
465 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Dobry wybór kapeli. Dają radę. Trochę trudności było z rozruszaniem publiki, ale cóż - nie jest wyrobiona w tego typu imprezach. Facet przed Afromental powinien rozgrzać, ale mu się nie udało. Generalnie dobra robota zarówno organizatorów, jak i muzyków. Widać, że to co prawią ze sceny między kawałkami rzeczywiście wprowadzają w czyn. Gratulacje dla jednych i drugich.
anka100
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

I jak było? Ktoś był? Ja niestety nie mogłam być i ubolewam nad tym
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Robin pisze:Dobry wybór kapeli. Dają radę. Trochę trudności było z rozruszaniem publiki, ale cóż - nie jest wyrobiona w tego typu imprezach. Facet przed Afromental powinien rozgrzać, ale mu się nie udało. .
Gdy impreza jest biletowana, to artysta wie, że raczej nie przyjdzie przypadkowa publika. W imprezach "za darmochę" nie mozna liczyć na "wyrobioną" widownię. To jest rola artysty, aby rozruszac widownię. Jeśli mu sie nie udaje, to nie wina widowni, lecz jego. Słabo sie stara lub nie zna swego fachu
ODPOWIEDZ