Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Co w Ferie w 2015 w Redzie?

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Ferie za pasem, a w Redzie cisza? Dzieci pytają a w MDK nic, MOKSiR nic, miasto nic.
Czy ktoś coś wie na ten temat, poza oczywiście płatnymi feriami z biurami turystyczno-usługowymi za nie mała kasę? Czy jak zwykle pozostaje system "dziecko zajmij się sam, jeśli rodzic nie ma kasy"
Pytam, bo widzę, że dzieci znajomej jak co roku spędzą czas pod blokiem.
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Też jestem ciekawa. Nasze miasto jakoś po macoszemu traktuje masze dzieci.
mada_zu
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Wg mnie oferta w zajęć MDK niezbyt ciekawa, no i większość zajęć na czas ferii płatna. MOKSIR co roku to samo. Nowością jest chyba tylko "bieg walentynkowy"
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Rzeczywiście, nic nowego, żadnych zajęć typowo dla dzieci. Wszystkie te zajęcia, turnieje cały rok są i nieszczególnie dla dzieci. A najbardziej skierowaną ofertą dla dzieci jest REDZKA LIGA BAŚKI KASZUBSKIEJ
To naprawdę jest rewelacja...
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Zgadzam się w Redzie nie ma nic ciekawego,dla przykładu biblioteki w Wejherowie i Rumi mają w swojej ofercie mnóstwo atrakcji dla dzieci tj.spotkania literackie,teatralne,zajęcia plastyczne,muzyczne itd. A nasza redzka biblioteka nic nie robi w tym celu,dzwoniłam i pytałam w ciągu całego roku kalendarzowego są tylko dwa spotkania z dziećmi w listopadzie na Dzień pluszowego misia oraz w maju...żenada
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Mamy nowy Dom Kultury, tam nie ma nic dla dzieci w ferie?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

meegi84 pisze:Zgadzam się w Redzie nie ma nic ciekawego,dla przykładu biblioteki w Wejherowie i Rumi mają w swojej ofercie mnóstwo atrakcji dla dzieci tj.spotkania literackie,teatralne,zajęcia plastyczne,muzyczne itd. A nasza redzka biblioteka nic nie robi w tym celu,dzwoniłam i pytałam w ciągu całego roku kalendarzowego są tylko dwa spotkania z dziećmi w listopadzie na Dzień pluszowego misia oraz w maju...żenada
Bo tam za "mało" osób pracuje

Tam więcej pracowników, niż wypożyczających
Włączą dzieciakom komputery , by w durne gry grały zamiast, chociaż godzinę dziennie, dzieciom książki czytać.
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Zajęć nie ma ale są nowe miejsca pracy. Dyrektor, kilku pracowników, 6 więcej radnych, 3 nowe komisje od spraw ważnych itd...
agnieszka8111
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Są zajęcia w Redzie dla dzieci,jak ktoś chce to znajdzie MDK organizuje zajęcia za 50 zł/tyg.to chyba nie aż tak wiele? a zajęcia są fajne trwają od 10.00-13.00 w tym poczęstunek rogalik i soczek
ODPOWIEDZ