Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Te co własnymi rękami potrafią....

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
wiesial
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

jak zwykle wszystko piękne :D
a próbowałyście czy z takich ładnych kieliszków tak samo smakuje jak ze zwykłych?? :twisted:
Awatar użytkownika
alutka
Bywalec
234 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

magdaeska pisze:A ja się hardangera będę uczyć :-D. A na razie kręcę....wiecie co ;-)
Magda jakiś kursik sie szykuje czy tak indywidualnie ? Ja byłam na takim krótkim ale jakoś takoś nie mogę się zabrać za to i zdążyłam pozapominać wiele :oops:
Odnośnie kręcenia to kręć, kręć :compress: wiemy co bardzo fajnie Ci to wychodzi . Z tych serduch chętnie bym zwinęła to lawendowe :lol: :thumright:
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dzięki za uznanie dla serdecznych koszyczków. :D
Na forum organizujemy się w taki internetowy kursik hardangera. Będzie nas szkolić specjalistka. Kupimy składkowe materiały i będziemy odrabiać "prace domowe". Całkowita improwizacja, ale może być fajnie. Ja wcześniej hardangera nie znałam, a poza tym dawno nie haftowałam, to nie wiem jak mi będzie szło. :roll: Ale jak jest okazja, to spróbować warto.
alutka - masz może do udostępnienia jakieś małe szydełkowe wzorki na Wielkanoc. Bo ja szukam pomysłu. Ale takie drobne tego typu jak np aniołki na Boże Narodzenie.
Awatar użytkownika
alutka
Bywalec
234 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Magda jakieś wzorki wielkanocne mam podaj mi majla na PW to poszukam i Ci wyślę. :D
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Zobaczcie co dzisiaj działo się na naszym spotkaniu TUTAJ
Bawiłyśmy się w decoupage 3D a na koniec podziwiałyśmy wspaniałe koszyki Magdy, której synek pozwolił przyjść do nas pod koniec spotkania :D
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

FOTKI z dzisiejszego spotkania TUTAJ
Pozdrowienia dla wszystkich, których nie było!!!!
wiesial
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

jak zwykle super, żałuję że tak daleko mieszkam, bo zaczęłabym do Was wpadać :D
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

No to zbliżającą się Wielkanoc czuć już wyraźnie. :D A te piękne "dywaniki" to czyje? :shock:
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Fotki z dzisiejszego spotkania TUTAJ
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

to normalnie jakieś czary są...to jest przepiękne
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Pisanki są śliczne. Może przed Wielkanocą panie przygotują krótki samouczek malowania jajek. Z pewnością takich efektów nie osiągniemy, ale chociaż raz koszyczek ze święconką będzie inny.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Zobaczcie co ONI z nami wyprawiają :shock: :shock: - po raz kolejny kołdry przepędziły nas z sali do apartamentu....cóż podobno na leżąco tez można ale chyba nie szydełkować, haftować itp? Bez komentarza....ale to nasze cotygodniowe zajęcia ujęte są w planie od kilku lat :?

Zdjęcia
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

He he he no to niezłe z was "jajcary" . Cieplutko miałyście w tym apartamencie chyba :-) Wszystko śliczności jak zwykle. Ciekawe kto się bawił w te cekinki? Chyba jakiś krasnoludek pomagał w upinaniu szpileczek :-) Żeby nie było, że nic nie robię pokażę swoje ostanie "odkrycie" - sizal. Tak wygląda mój bukiecik z sizalowego sznurka:

Obrazek
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

ooo..coś nowego odkryłaś!! Przyjdz pokazać koniecznie!!
Apartament zostawmy bez komentarza.....ciemno jak....nawet fotki robione w podświetlanej szafie ledwo widoczne....
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dla tych, które dzisiaj nie dotarły pokazuję foty ze spotkania- było bardzo jajecznie i wielkanocnie....
Dla ciekawych podpowiadam, że uczyłyśmy się w praktyce techniki wykonywania ikon decoupage..to widać :lol:
FOTKI
ODPOWIEDZ