Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Te co własnymi rękami potrafią....

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Awatar użytkownika
Artur1969
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Ja nie jestem kobietą ale się odezwę, moja żona od dawna opowiadała o czymś takim, i już wiem co zrobię....Podeśle jej termin i miejsce, pewnie będzie zadowolona..... Uwielbia druty i szydełka, ja mam już kilka swetrów i dużo różnych serwet i obrusów, a to jeszcze nie koniec.....

_________________ :lol:
Pozdrowionka......
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Pomimo, że nie uczęszczam na spotkania, to z przyjemnością oglądam zdjęcia tych cudeniek, które uczestniczki spotkań "wyrabiają", tak trzymać :D
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Dziewczyny przypominam, że jutro kolejne już poświąteczne spotkanie!!!!

Zobaczymy kto przez święta się nudził a kto coś stworzył :lol:
Do zobaczenia!!!(ilość wyświetleń wątku świadczy, że wszystkie go czytają-ale mało kto odpisuje!!!) :wink:
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Pozdrawiamy te wszystkie osoby, które dzisiaj nie dotarły na spotkanie(pewnie po świątecznym objadaniu się)- pooglądajcie za to co robiłyśmy!!! :lol: :lol:

Za tydzień wszystkie zarażone przez decoupage prosimy o przyniesienie serwetek na wymianę- zapowiedziały się " nowe twarze" zainteresowane wymianą :wink:

FOTORELACJA ZE SPOTKANIA
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Hej Melania!! Czy możesz zorientować się po ile są (albo przynieść jeśli masz) zawieszki do kolczyków-ten element co włazi w ucho- ale koniecznie srebrne- mam jedną w domu uczuloną na metal.... Zaczęliśmy produkcję drewnianych elementów biżuterii..przyniosę w środę do pokazania :lol:
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Hej -A GDZIE JEST POST KTÓRY TU BYł PRZED CHWILĄ????
Mela-mt
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Załączam kilka zdjęć tkanych bransoletek z koralików , może któraś zechce się też nauczyć robić takie rzeczy ?
Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania , które odbywają się w każdą środę .

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Serdecznie pozdrawiam


edit
Ania Frania pisze:Hej -A GDZIE JEST POST KTÓRY TU BYł PRZED CHWILĄ????
przepraszam , skasowałam go bo mi sie zdjięcia pokićkały ;) . ten powyżej jest prawidłowy
Ania Frania pisze:Hej Melania!! Czy możesz zorientować się po ile są (albo przynieść jeśli masz) zawieszki do kolczyków-ten element co włazi w ucho- ale koniecznie srebrne- mam jedną w domu uczuloną na metal.... Zaczęliśmy produkcję drewnianych elementów biżuterii..przyniosę w środę do pokazania :lol:
tak mogę się zorientować i przy okazji poproszę zebyś mi przyniosła 10 najwiekszych serduszek , to sobie zrobie dekoupage na dzień matki dla swojej mamy .
do zobaczenia w srode
Ostatnio zmieniony |19 Kwi 2007|, o 08:59 przez Mela-mt, łącznie zmieniany 3 razy.
..::trzeba robić swoje::..
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Przypominam o dzisiejszym spotkaniu-i SERWETKACH NA WYMIANĘ!!!! :lol:

Trochę pózniej ale też będę(zebranie w szkole :( )
Do zobaczenia!!!
Gość

17 lat temu

Fajne macie te spotkanka. Chyba też się skuszę :D
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Hej Aśka wiem, że to TY- trzeba było przyjechać!

Na dowód, że było fajnie, głośno i wyjątkowo kameralnie( bo w apartamencie a nie w sali widowiskowej) pokazujemy fotki..

TU FOTKI
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Na dzisiejszym spotkaniu podziwiałyśmy prace Zosi Magulskiej:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Prace przeznaczone na 8 Konkurs Haftu Kaszubskiego W Wierzchucinie.

Do 20 kwietnia należy złożyć 3 prace wykonane haftem kaszubskim - w tym jedną obowiązkowo haftem puckim (okrągła serwetka). Konkurs organizowany jest przez ZKP w Wierzchucinie i odbywa się co roku w różnych kategoriach wiekowych - dorośli, młodzież gimnazjalna i szkoły podstawowe. Nagradzane są 3 najlepsze prace w każdej kategorii i jedna dodatkowo z haftem puckim. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują nagrody i upominki a prace po wystawie zabierają do domu.

Dnia 29 kwietnia o godzinie 14:00 odbędzie się otwarcie wystawy pokonkursowej, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Wszystko połączone z festynem. Prace można oglądać w Wierzchucinie na Placu Kaszubskim ul. Leśna 15 w dniach 29.04 - 06.05.07 od godziny 15 do 18.

Zapraszamy w tym roku do podziwiania prac i kibicowania Zosi a w przyszłym do udziału w konkursie!

DO DZIEŁA HAFCIARKI!!!!
Awatar użytkownika
alutka
Bywalec
234 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Jak zwykle na dzisiejszym spotkaniu było miło, wesoło i sympatycznie :)
Chciałabym pokazać prace jeśli można :D , które już zostały podarowane w związku z tym nie mogłam ich przynieść na spotkanie. Aniu, Beatko to jest ten komplet o którym wspominałam na tej ogromnej frywolitce :P

http://images.alutka171.multiply.com/im ... OxAFBXXxaA

A tu można zobaczyć część mojego dorobku :D
http://alutka171.multiply.com/
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Melania, dzięki za linki do stron z biżu- rewelacja-już dostałam przesyłkę więc w środę spotkanie zdecydowanie biżuteryjne...srebrno-drewniane :wink:
Gość

17 lat temu

biżuteryjne...srebrno-drewniane :wink:[/quote]

Oj nie tylko. Hafciki też będą :P
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Dzisiejsze spotkanie było ostatnim przed "Długim weekendem". Następne dopiero 9 maja.

FOTKI pokazują dziś nie tylko prace ale i większość z nas :)
ODPOWIEDZ