Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Aquapark w Redzie - informacje i opinie

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

7 lat temu

RECIECH pisze:niepotrzebne te osobiste wycieczki....
A chwilę później
RECIECH pisze:nie każdy ma w sobie coś z ekshibicjonisty
Normalnie beczka śmiechu
Słuchajcie, jeśli nie będzie strefy nagości to jakoś to przeżyję Będę przychodził do sauny w spodenkach i tyle I moi znajomi również. Nawet ci z Norwegii. Koleżanka z Francji również, i Niemcy i inni Jeśli będzie strefa nagości to nie spotkamy w niej RECIECHA i Wicka I jesteśmy gotowi na tą stratę. Piszę za siebie i znajomych
Czy to rozwiązuje problem?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Stanisław Żółkiewski pisze: Jeśli będzie strefa nagości to nie spotkamy w niej RECIECHA i Wicka
Mnie również Jakoś nie zwykłam paradować na golasa wśród obcych mężczyzn. Na saunę zawsze chodzę albo w stroju kąpielowym albo przynajmniej owinięta dużym ręcznikiem i serio tylko raz w życiu natknęłam się na sytuację, gdy w saunie siedziało całkowicie roznegliżowane towarzystwo. A tak zazwyczaj każdy jest czymś osłonięty. Nigdzie nie spotkałam się też z nakazem użytkowania sauny tylko i wyłącznie nago. Nawet zagranicą
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

7 lat temu

Stanisław Żółkiewski pisze:Z sauny korzysta się nago. Można przepasać się ręcznikiem ale korzystamy bez bielizny czy stroju kąpielowego. Tak to wygląda na całym świecie .
Że zacytuję sam siebie

W saunowaniu chodzi o to aby korzystać z sauny nago. Bez strojów kąpielowych czy spodenek Możesz przepasać się ręcznikiem albo owinąć w specjalne prześcieradło. Co często robią kobiety Mężczyźni najczęściej okrywają się ręcznikiem Ludzie najczęściej przychodzą do sauny odpocząć a nie gapić się i oglądać innych Przynajmniej ja chodzę w tym celu A w saunie parowej to w ogóle niewiele widać Nagość jest ale naturalna Ręcznik zdejmujemy jeśli chcemy całym ciałem chłonąć ciepło albo jak wchodzimy do beczki z lodem lub pod prysznic I tu ciekawostka, po wyjściu z takiej beczki to panowie nie panie szybciej okrywają się ręcznikami Jak byłem w Japonii to był podział na saunę męska i damską. Zresztą w Polsce też się to zdarza w strefach nagości. Albo są organizowane wejścia wyłącznie dla kobiet W Japonii przy wejściu każdy z nas dostał po dwa ręczniki. Jeden na którym się siedziało i drugi, mniejszy do okrycia intymnego. Ten mniejszy, podczas siedzenia kładło się na te elementy których nie będę wymieniał z imienia i nazwiska aby nikogo nie zgorszyć I było OK.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

No cóż - jeśli chodzenie nago wśród obcych ludzi nie jest przejawem ekshibicjonizmu, to już nie wiem czym ma być - pisałem to zresztą w kontekście Skandynawów, ale jeśli bierzesz to do siebie i czujesz się urażony to sorry. Tak jak pisałem w "strefie nagości" mnie nie spotkasz co nie znaczy, że ja jestem ich przeciwnikiem - napisałem, że jest ok gdy są bo wówczas "tekstylni" nie muszą oglądać gołej doopy jakiegoś faceta - z tego względu uwierz mi - ja bardziej się cieszę, że Cię nie zobaczę.
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

7 lat temu

Ludzie widzą to co chcą zobaczyć I nie napisałem, że cieszę się że się nie zobaczymy tylko, że jestem gotowy na tą stratę - Nie zobaczenia się. Ja lubię ludzi Lubię ich towarzystwo. Lubię ich poznawać Stąd mam tak wielu znajomych Jak można się cieszyć że kogoś się nie zobaczy? No dobrze, tyle o saunie Teraz o squashu. Znacie cennik? Moje dzieciaki uwielbiają squosha. Jeśli będzie dobra cena to Aquapark będzie miał stałych klientów Tata z mamą w saunie a dzieciaki na squoshu
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Stanisław Żółkiewski pisze:A, i dziękuję za cenne pytania Już nie mogę się doczekać jak je zadam moim zagranicznym znajomym Rozumiem że w przyszłości mogę na ciebie liczyć w kwestii dobrych rad?
Oczywiście drogi Stanisławie. Jak tylko nie będziesz miał o czym gadać ze znajomkami wal śmiało, na pewno pomogę Szczególnie jak będą mówić, że coś w Polsce jest be, a u nich cacy... I od razu piszę, że wiem, że u nas dużo rzeczy jest chorych, ale nie zgadzam się z tym wychwalaniem krajów sąsiednich...u nich też dużo rzeczy nie trzyma się kupy

Stanisławie ja naprawdę nie mam nic przeciwko "strefie nagości". Dla mnie to możesz sobie Ty i znajomi z całej Europy chodzić nago nawet po ulicy jak Wam wtedy ciało będzie oddychało. Serio mi to wsio ryba. Wtrąciłem się do dyskusji ponieważ rozwaliło mnie tradycyjne "u nas gówno, ale na zachodzie to jest eldorado".
Jak dla mnie to powinna być sauna dla golasów i sauna dla tych co lubią zakryć się listkiem figowym i po sprawie Każdy pójdzie sobie tam gdzie chce
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

7 lat temu

No i o to chodzi
Jeszcze tylko jedno Nigdy i nigdzie nie napisałem że w Polsce jest źle a wszędzie indziej super Kocham Polskę i uważam, że moi rodacy to świetni ludzie W ogóle wierzę w ludzi Zawsze staję w obronie Polski czy na tym forum - co możesz prześledzić po moich wypowiedziach w różnych wątkach, czy gdzie indziej Mieszkałem w kilku krajach, dużo podróżuję, zwiedziłem wszystkie kontynenty i generalnie mógłbym mieszkać wszędzie A wybrałem na dom dla mnie i moich dzieci Polskę i Redę O czymś to świadczy To, że Norwedzy nie mogą się nadziwić jak w Polsce korzysta się z sauny to nie to samo co cytując ciebie - u nas gówno, na zachodzie eldorado A to że Polacy są chociażby przewrażliwieni czy kłótliwi, wielu żyje w przeświadczeniu że chce im się narzucać zachodnie wzorce kosztem ich przekonań czy tradycji jest nie tylko cechą naszego rządu lecz również wielu wypowiedzi na tym forum Z tym się z pewnością zgodzisz
Parafrazując ciebie - niech każdy idzie tam gdzie chce
O, i to jest wypowiedź bardzo zachodnia
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

cieszę się, że się dogadaliśmy
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Widzę że temat aquaparku trochę przygasl i nikt nie zauważył że można z niego skorzystać jeszcze przed otwarciem. Wystarczy wejść na ich profil na Facebooku i zrobić rezerwację na próbę generalna do czwartku włącznie. Obowiązuje cennik wakacyjny i 10% rabatu

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Też to zauważyłem ale osobiście będąc pod budynkiem, ruch no może nie spory,ale widać że ludzie
wchodzą i wychodzą, przyjeżdżają rodzice z dziećmi, na tylnym parkingu P-3 i przednim P-2
stoi już po kilkadziesiąt aut.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Znajomy był dzisiaj i mówił, że ludzi niewiele jak na taki obiekt - generalnie zadowolony.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Bo mało osób wiedziało o tym, że przed otwarciem też będzie otwarte.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
bojar88
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

7 lat temu

Ja byłem w poniedziałek w godzinach 16-20.
Generalnie mało ludzi - kolejek prawie żadnych.
Sam aquapark wydaje się ok - Sopot bije na głowę.
Dla mnie duży minus za brak basenu zewnętrznego i jacuzzi z ciepłą wodą.
Na plus zjeżdżalnie pontonowe i basen z falą.

Ale widać że jeszcze dużo jest do wykończenia.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

7 lat temu

Również byłem z rodzinką. Zabawa przednia nawet dla dorosłych, rzeczywiście jest trochę do zrobienia jeszcze - ale testy to testy - zaskoczyła mnie mega zimna woda w basenie ze statkiem pirackim dla dzieci - ale dostałem odpowiedź, że w tej chwili nie jest ona podgrzewana, a moim zdaniem powinna - chociaż mojemu synkowi to nie przeszkadzało mimo szronu na zębach
Super obiekt i wizytówka Redy
lukasz79
Forumowicz
58 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

mnie z kolei zdziwiła zbyt ciepła woda w "zwykłym" basenie i jego rozmiar - szkoda że większego nie zrobili. Ale sam przybytek super, zgadzam sie też, że coś wodnego na zewnątrz by sie bardzo przydało, zwlaszcza w upały. Zauważyłem też że póki co to obsługa jest bardzo miła, tak trzymać.
łuki79
ODPOWIEDZ