Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dni Redy 2017

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Dziwne, że na forum brak opinii nt. Dni Redy 2017. Dodatkowo było to 50 lecie miasta. Osobiście uczestniczyłem tylko w jednym wydarzeniu, czyli w niedzielnym wieczorze. Uważam, że impreza była bardzo dobra i z tego powodu gratuluję organizatorom. Dobór kapel odpowiedni, budowanie nastroju przed kulminacyjnym koncertem podobnie. Nie piszę tego dlatego, że akurat jestem wielkim fanem OZ, czy Dżemu. Frekwencja i dobra zabawa ludzi pokazała, że było w porządku.
Strefa gastronomiczna też funkcjonowała dobrze i integracja mieszkańców przebiegała w przyjaznej atmosferze . Dzięki !
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

ostatnio szczerze pisząc to na forum bardzo niewiele osób się udziela i dyskusji w zasadzie nie ma w żadnym temacie

Co do Dni Redy to fajnie to wyglądało (ja też byłem tylko w niedzielę) choć dla mnie pomyłką było organizowanie kluczowych koncertów w niedzielę. Nie każdy ma wakacje, a siedzenie na koncercie do północy nie wpływa dobrze na poniedziałkowy poranek w pracy
Ale i tak było fajnie
Tylko niech ktoś pomyśli następnym razem. Ja nie zrobią imprezy która koliduje z mistrzostwami piłkarskimi to w niedziele, albo tak jak w najbliższy weekend kino pod gołym niebem... w czasie kiedy w Rumi będzie koncert z okazji Zjazdu Kaszubów...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

No jeżeli chodzi o wybierane terminy, to strasznie to ostatnio wychodzi ...

Też byłem tylko w niedzielę, niestety w sobotę aura nie pozwoliła,ale to nie wina organizatorów. Choć też nie przepadam za zespołami które wybrali to razem ze znajomymi bawiliśmy się naprawdę bardzo dobrze. Pokaz fajerwerków krótki ale treściwy, bardzo mi się podobał, nie takie zwykłe puszczanie spod balkonu. Wielkie brawa dla włodarzy.

.... po udanej zabawie poniedziałek był okropny
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Nie narzekam na tegoroczny termin. Tak się składa, że mieszkamy w aglomeracji, w której dużo się dzieje szczególnie latem. W sobotę miałbym duży problem, czy wybrać Dni Redy, czy Cudawianki z fajnymi kapelami. W tym roku pogoda i tak wybiła mi z głowy Gdynię, ale przynajmniej nie żałowałem Redy.
rozwoj
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 7 lat temu

6 lat temu

A ja mam mieszane odczucia: 1. duza lapka w gore za to ze byly ogolnodostepne bezplatne koncerty (jak co rok) wraz ze strefa gastronomiczna i mini jarmarkiem (muzyka to kwestia indywidualnego gustu...osobiscie nie szalalem ze szczescia w tym roku ) 2. Bylem z rodzina na sadzeniu debow w parku no i...myslalem ze to glownie mieszkancy ewentulnie wraz z wladzami beda sadzili jako integracja , wyjscie wladz do ludzi bo MIASTO TO MIESZKANCY, a to sie okazalo ze nasza wladza (swita) sama sobie posadzila drzewa w doskonalych nastrojach i sie nagrala pod publiczke na kamery TTM (idea super , organizacja i wykonanie bardzo slabe...arogancja wladzy).

Generalnie bardzo gratuluje MIASTU czyli MIESZKANCOM jubileuszu 50-lecia praw miejskich zycze pozytywnej integracji i wiekszej swiadomosci swoich praw by wspolnie tworzyc po prostu fajne Miasto z pozytywna kreatywna energia...i podkreslam do znudzenia MIASTO TO MIESZKANCY!!!
MIASTO to MIESZKANCY
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu

Rozwoj, byłeś niby na sadzeniu dębów w parku miejskim, a nie wiesz z kto i z jakiej okazji sadził drzewa,
to właśnie redzcy jubilaci z okazji rocznic swego istnienia sadzili dęby, czyli Urząd Miasta, Straż Pożarna, itd.

Wydaje mi się że rodzinnie to fajnie by było sadzić drzewa ale w lesie, a nie w parku
rozwoj
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 7 lat temu

6 lat temu

Wiem kto sadzil...szkoda tylko ze nie Mieszkancy albo ze nie razem z Mieszkancami (takie Sa moje odczucia).
MIASTO to MIESZKANCY
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

rozwoj pisze:...(idea super , organizacja i wykonanie bardzo slabe...arogancja wladzy)......
Trochę przesadzone to zdanie. Fakt, że Twoje oczekiwanie integracji nie zgrało się akurat z klimatem sadzenia dębów i obchodzących jubileusze działaczy, nie powinien prowadzić do takich opinii. Trochę łatwo po wszystkim rzucać duże słowa.
Osobiście świetną okazję do integracji widziałem na wspomnianej już niedzielnej imprezie i przyznam, że spotkałem i takich nowych mieszkańców, którzy nie za bardzo integracji pragnęli. To jednak jest sprawa osobista i nie mam zamiaru nikomu niczego narzucać.
Krótko mówiąc, na minionej imprezie wielu mogło znaleźć coś dla siebie i chyba o to chodziło.
rozwoj
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 7 lat temu

6 lat temu

Robin to nie ja zalozylem ten watek...chciales opinii-wyrazilem swoj wlasny poglad...szanuje tez Twoj
MIASTO to MIESZKANCY
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

W programie imprez jubileuszu miasta była premiera książki "Reda moje miasto". Ktoś ma tę książkę? Warto kupić? Jeśli tak, to wiadomo, gdzie jest sprzedawana?
ODPOWIEDZ