Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dni Redy 2018

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Czas otworzyć wątek :) bo coś tam już wiadomo :P

17 czerwca (niedziela) gwiazdą wieczoru będzie Kasia Kowalska (koncert ma rozpocząć się o 21.00)

I wszystko wskazuje na to, że Dni Redy przenoszą się ze stadionu w okolice Aquaparku. Miasto chyba zamierza dbać o nową (jeszcze nie powstałą) bieżnie.

Na stronie (http://www.kasiakowalska.pl/pl/tour/reda/91) Kasi Kowalskiej podano:
Dni Redy, teren Aquaparku Reda, Morska 3
Organizatorzy: Miasto Reda i Fabryka Kultury


Wprawdzie Aquapark jest przy Morskiej 5 - ale wszystko wskazuje, że to parking za Aquaparkiem.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

O mój boże gwiazdą to Kasia Kowalska była z 20 lat temu. Weźmy jeszcze Norbiego i Reni Jusis.
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu

Jak dobrze pamiętam to Kasia Kowalska w Redzie była
ostatnio w listopadzie 2016, ale w Fabryce Kultury,
czyli zaledwie kilka miesięcy temu, czyżby cieszyła się
tak dużym zainteresowaniem ?
Ja bym wolała lepiej Anię Dąbrowską
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

No i dobrze, niech bedzie Kasia K. mnie nie przeszkadza. Śpiewa ładnie. Tak nawiasem mówiąc, to przy okazji dni Redy nie pamiętam, aby występy "gwiazd" wzbudzały zachwyt. Przeważnie było cos nie tak. Ta artystka nie jest moja ulubioną, ale chętnie pójdę posłuchać "na żywo"
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

a ja na ogół z wyboru wykonawców jestem zadowolony :)
Od lat nie podoba mi się robienie koncertów w niedzielę zamiast soboty... ale samych artystów w większości przypadków wybierają fajnie :)

No i nie wiem czy nie lepiej w Parku Miejskim zamiast na parkingu Aquasfery, ale to już szczegół :)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Ten szczegół zapewne wynika ze względów bezpieczeństwa. Łatwiej zamknąć teren parkingu niż parku.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

pewnie też znaczenie ma to, że w przypadku deszczu parking lepiej się sprawdzi niż trawnik w parku... i nikt się nie utopi w oczkach wodnych...

wiem, wiem że parking Aquaparku nadaje się najlepiej - tak tylko wspomniałem, że byłoby ładniej :P

ale to naprawdę szczegół :)
armina
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 5 lat temu

5 lat temu

Kasia Kowalska.. no okej. A tak w ogóle to kto wybiera "gwiazdę" wieczoru? Jest jakieś głosowanie wśród mieszkańców, jakieś sugestie chociaż, czy biorą tych, na których budżet pozwala? Kogo byście chcieli, żeby przyjechał?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

5 lat temu

armina pisze:
5 lat temu
Kogo byście chcieli, żeby przyjechał?
Dobre pytanie? A ile mamy pieniędzy?
Za występ K. Kowalskiej trzeba pewnie zapłacić 25-30 tys. Feel, Enej, Pectus, Farna ,Bajm, Perfecti in. aktualnie popularni ponad 30 tys.
Dochodzą koszty ochrony, sceny, nie wiem jak wyglada kwestia nagłosnienia, oswietlenia ale kazdy wykonawca ma inne wymogi, a to kosztuje.
wesand
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

5 lat temu

Romek czy ty jesteś może pracownikiem z urzędu miejskiego bo odrazu krytykujesz osobę która wyrazi na stronie ereda jakieś nie zadowolenie wobec włodarzy miasta ,wyraźnie można odczuć jabyś był rzecznikiem urzędu miejskiego,odpuść sobie jest demokracja i każdy może wyraźić swoją opinię .
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

5 lat temu

wesand, zaspokoje twoja ciekawość, nie, nie jestem pracownikiem UM, nie jestem tez rzecznikiem urzędu. Ja w ogóle nie pracuje w Redzie.
Jest demokracja i własnie z niej korzystasz, piszesz to co chcesz, nieprawdaż?
W pozostałych sprawach odsyłam do innego postu do Ciebie
Pozdrawiam
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

5 lat temu

Romek pisze:
5 lat temu
armina pisze:
5 lat temu
Kogo byście chcieli, żeby przyjechał?
Dobre pytanie? A ile mamy pieniędzy?
Przepraszam, że cytuję sam siebie, lecz pytając "A ile mamy pieniędzy" miałem na myśli nas-mieszkańców. To naszymi pieniędzmi pochodzacymi z podatków obraca UM. Urząd nie ma żadnych "swoich" pieniędzy. Tak właściwie, to my fundujemy sobie ten koncert (byc może jest jakiś sponsor, który pomoże)
Kretka
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 5 lat temu

5 lat temu

Dla mnie Kasia Kowalska jest w porządku. Byłam już w życiu na dwóch jej koncertach i zawsze wychodziłam zadowolona. A jest już jakiś line-up?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

5 lat temu

Dla tych, którym Kasia Kowalska nie pasowała, dobra informacja :P
Nie będzie jedyną gwiazdą 17.06
... Na drugą część dnia zapraszamy pod Aquapark! Festiwal Kolorów i koncerty największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, tego nie można przegapić!

14:00 – 17:00 – Festiwal Kolorów
18:00 – koncert zespołu Majestic
19:30 – koncert Cleo
21:30 – koncert Kasia Kowalska
23:15 – pokaz fajerwerków
Oprócz tego przez cały dzień będzie można odwiedzić strefę gastro! ...
więcej szczegółów na stronie http://mdk.reda.pl/content/dni-redy-2018

poza koncertami reszta obchodów dni Redy ma odbyć się na stadionie. Zastanawia mnie, czy bieżnia będzie już gotowa :)
Kretka
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 5 lat temu

5 lat temu

Co gra Majestic, to jest jakieś disco?
ODPOWIEDZ