Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wakacyjna Trasa Dwójki 2019

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

Zigi pisze:
4 lat temu
Będą tłumy na tym parkingu...
Oby :)
Żeby wstydu w TV nie było :)
Fabryka Kultury pisze:
4 lat temu
To będzie super koncert, na który zaprasza również Fabryka Kultury. Przed Zieloną Wioską Aquaparku, będą nasze namioty i strefa chill out. Mnóstwo gadżetów i niespodzianki. Zapraszamy.
Super pomysł!
Rumia tak zawsze robi. Na każdym wydarzeniu typu koncert, food trucki itp, jest namiot z gadżetami Rumi, gdzie po pokazaniu, że ma się Rumie polubioną na fb bierze się udział w losowaniu nagród (3/4 wygrywa :P ). Gadżety nie są jakieś wybitne (np. piłki plażowe, okularki, koszulki, ręczniczki) , ale to świetna reklama dla miasta i dobra zabawa dla gadżeciarzy :)
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

4 lat temu

ciekawe... taki duży koncert.. a tu na forum żadnej reakcji jak było..?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

na forum od pewnego czasu mało osób się udziela :)
więcej czyta :p

Wstydziochy chyba :D

A tak na serio to dla mnie super wydarzenie. Życzyłbym sobie, żeby tego typu imprezy były co roku w Redzie, choć wiem, że to mało prawdopodobne :)
Duży plus marketingowy, duży prestiż dla miasta i naprawdę fajna zabawa... po której spokojnie z bucika wracasz do domu, a nie telepiesz się kolejką z dużego trójmiasta :)
wiktoria44
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 4 lat temu

4 lat temu

Nie udało mi się być tym razem, mam nadzieję, że ta impreza jeszcze się powtórzy i będę mogła wziąć w niej udział. :)
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

4 lat temu

Gdy organizatorzy tj nasz Dom Kultury takich imprez złożą broń, to z pewnościa nikt nie przyjedzie. Na samodzielne sfinansowanie wystep gwiazdy, a tymbardziej kilku nie stać nas. Myślę że zebranie sił w ramach Małego Trójmiasta Kaszubskiego.
To sa tylko skromne sugestie...
ODPOWIEDZ