Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Redzie (Słoneczna)

Sprawy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w Redzie
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

redzianka pisze:Również liczyłam na tego typu informacje,a za miast tego dostałam klucze nie do tego śmietnika co trzeba.Ludzie z mojego bloku chodzą z kluczami do śmietnika i nie mogą się dostać.Okazuje się ,że mój klucz pasuje do śmietnika znacznie oddalonego od mojego bloku i wcale mi do niego nie po drodze.Było zebranie i wyrażnie mówiliśmy,który śmietnik wybieramy,to nas uszczęśliwili innym .Jak maja być takie zmiany to ja wolę żeby ich wcale nie było!!!
Redzianko przecież sama napisałaś, że śmietnik został zlikwidowany. Czy właśnie ten wybraliscie? Jeśli tak to dostaliscie klucze do najbliższego. Chyba, że źle Cie zrozumiałam.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Chyba Ci się pomyliły redziaczki ze mną :P Ale wyjaśnił się mój problem,dostaliśmy dwa klucze do dwóch różnych śmietników,czyli jeden jest do śmietnika przy moim bloku,a jeden do śmietnika po drugiej stronie bloku :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Kurde! Musicie mieć takie podobne nicki.. Innych nie było ? :) Już drugi raz się pomyliłam
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

heheh ale ja byłam chyba pierwsza :P
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

:)
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jak wyglądają Wasze śmietniki?,bo ja widziałam dwa oblane jakąś czarną mazią (farba?) na wysokości zamków ,ciekawe kto w ten sposób zaprotestował swoje niezadowolenie z zamknięcia pawilonów śmietnikowych.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Mój śmietnik na razie w porządku,myślę że nie podoba się to tym ludziom co przychodza po puszki,butelki itp.A to czarne to może jakiś smar i próbują sobie otworzyć.Masakra!No i ludzie wywieszają suchy chleb gdzie się da,no bo jak go zamkną w środku to nikomu się już nie przyda.Trzeba się przyzwyczaić do zmian i my i ci ludzie,może znajdzie się jakiś na to sposób,żeby był i wilk syty i owca cała :P
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

No właśnie ja z chęcią zostawiałabym puszki dla tych Panów gdzieś na zewnątrz. Po co je wrzucać do kosza jak ktoś sobie może wziąć. Tylko boje się, że za chwilę sie ktoś przyczepi, że zostawiam śmieci na zewnątrz ( a puszki to na ogół znikają w ciągu godziny)
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Mieliśmy dostać po 2 klucze,póki co kogo nie spotkam,to wszyscy dostali po jednym.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Już pisałam o tym przedwczoraj. Czasem warto przeczytac też co piszą inni.
Zadzwoniłam do spółdzielni i się dowiedziałam, ze po drugi klucz trzeba się zgłosić samemu, nie wiem czemu ma to służyć, ale mogli chociaż o tym napisać na tej kartce
Dorma pisze:Ja już dostałam klucz choć w informacji dołączonej było napisane, że na każde mieszkanie przysługują 2 darmowe klucze. Zadzwoniliśmy więc do spółdzielni zapytać czy to nie pomyłka i dowiedzieliśmy się, że po drugi klucz trzeba się zgłosić osobiście do spółdzielni. Też tak mieliście. Sami sobie utrudniają życie. Mogli to napisać na tej kartce i przynajmniej nie musieliby odbierac telefonów w tej sprawie.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dobre sobie,latać do administracji po klucz,jakby był jakiś problem z wrzuceniem dwóch do skrzynki? A tak wogóle to jestem ciekawa czy odczytano już zużycie ciepła,podobno w tej firmie,która nas rozlicza i odczytuje są jakieś problemy z oprogramowaniem,kadrami i takie tam ichniejsze wymówki.Jak rozliczenie znowu przyjdzie na jesień to się wkurzę-mam dość wydatków w związku ze szkołą,a jeszcze niepewność w kwestii ogrzewania.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Może liczą, że część ludzi się nie zgłosi i będą mieli więcej zapasowych kluczy, czy coś
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Powiedzcie mi, czemu właściwie ma służyć zamykanie na klucz pergoli śmietnikowych? Szczególnie w odniesieniu do takich artykułów ja ten w linku.
http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/3707 ... ,id,t.html
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ale się uśmiałam. Mąż był wyrzucić śmieci i okazało się, że ten klucz, który dostaliśmy w kopercie nie pasuje do zamka od naszego śmietnika. Też jestem jedna z Was :)

A co do tego artykułu to zasięgnęłam opinii i znajomi którzy mają juz od jakiegos czasu zamykane na klucz śmietniki w Wejherowie mówią, że nic takiego sie z nimi nie dzieje i nikt nie śmieci na zewnątrz. Wiec jestem pozytywnej myśli. Nie wszędzie musi byc tak jak w tym artykule
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

:) a my dostalismy dwa klucze do dwoch roznych smietnikow ale pewno dlatego ze nasz likwiduja :D
co do zamykania, to jestem za. wczesnoporanne gniecenie puszek potrafi doprowadzic do szalu, szczegolnie latem gdy spi sie przy otwartym oknie. poza tym juz nie raz bylem swiadkiem jak podjezdzaly auta i zostawiali wielkogabarytowe smieci, teraz raczej tego niebeda robic, chyba ze zaczna przyjezdzac w nocy :/

Dzis takze beda na spacerze widzialem te pergole oblane chyba olejem kolo zamka przy biedronce i tervicie, prawdopodobnie jest to zemsta "kolekcjonerow" :(
ODPOWIEDZ