Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Redzie (Słoneczna)

Sprawy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w Redzie
R Ochódzki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Widzę że to poważny problem z kluczami się zrobił to tylko w Brukseli pewnie ten rozwiążą ha ha ha
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

R Ochódzki pisze:Widzę że to poważny problem z kluczami się zrobił to tylko w Brukseli pewnie ten rozwiążą ha ha ha
Nie ma co się śmiać.Niby prosta sprawa, a nie jest zrobiona z głową,w końcu to tylko klucze od "kibli",jak można tak spartaczyć- to widać. :twisted:
R Ochódzki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Więc sama widzisz Zuza że taka mała sprawa z kluczami a bajzel niesamowity.I jak tu można kogoś chwalic albo oczekiwac więcej jak prostych rzeczy nie potrafi zarząd dograc.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Posłowie swoją indolencją otworzyli drogę do eksmisji nieograniczonych zapewnieniem lokalu zastępczego. Spółdzielnia ma szansę małym kosztem pozbyć się osób zalegających z czynszem.
http://www.tvn24.pl/-1,1711777,0,1,wrac ... omosc.html
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A co z tymi,którzy naprawdę mają kłopoty i dlatego nie płacą?choroba lub utrata pracy? rzecz jasna dla tych co mogą płacić i nie robią tego, będzie to dobry straszak.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Przydałby się jeden "dalmatyńczyk"przy chodniku obok siedziby spóldzielni i przedszkola.Masa ludzi idzie tamtędy do parku z pieskami,a pieski załatwiają się na placu zabaw.
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Bylam na nie i jestem nadal na nie w sprawie zamykania smietnikow na klucz.Ale tak chciala wiekszosc wiec dostowowalam sie do wiekszosci. A to naprawde nic nie dalo. Musialam isc do Tervitu, a byla godzina 10 rano i przy okazji zabralam smieci.Tak jak bylo zawsze tak bylo i dzisiaj smrod i brud.Smieci porozwalane.Malo tego pod zamknietym smietnikiem lezaly 2 reklamowki wypchane smieciami.Napewno tego nie zrobili przygodni znajomi odwiedzajcy smietniki tylko nasi MIESZKANCY. Balaganiarza trudno nauczyc porzadku.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Przy Łąkowej 33 dzisiaj zlikwidowali śmietnik, ten jedyny który był jeszcze bez pergoli :) i zaczęli robić dodatkowy parking :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Czy zagladal ktoś ostatnio na stronę spółdzielni.Wprowadzono zmiany na forum na prośbę jakiejś pani.Podoba mi się pomysł,tylko wydaje mi się ,że póki na tym forum trzeba się wypowiadać imiennie puty to forum nie ożyje.Ja np.chcąc nawet komuś pomóc, o czym wspomniane jest na tymże forum,nie chcę się z tym afiszować.O tym,że mogę w czymś pomóc nie musi wiedzieć całe osiedle.Wkurza mnie bardzo to logowanie.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a jak sie zarejestrowac na to forum, bo nie widze nigdzie zakladki rejestracja
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

redziaczki pisze:Przy Łąkowej 33 dzisiaj zlikwidowali śmietnik, ten jedyny który był jeszcze bez pergoli :) i zaczęli robić dodatkowy parking :)
I takim to sposobem niektórzy mieszkańcy,którzy zapominają klucza od śmietnika idą po najmniejszej linii oporu i wrzucają śmieci do pojemników Wspólnoty. :evil:
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

redziaczki pisze:a jak sie zarejestrowac na to forum, bo nie widze nigdzie zakladki rejestracja
jezeli jesteś członkiem spółdzielni to dostałaś na pewno indywidualny kod do zalogowania się.A opcja zaloguj się jest po lewej stronie,wpisujesz login,hasło i już :roll:
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ale gdzie go mialem dostac?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ja dostałam wraz z informacją ze spółdzielni do domu.skoro nie dostałeś albo gdzieś posiałeś ,to pewnie dadzą Ci w spółdzielni .A i loginem są bodajże 4 ostatnie liczby twojego indywidualnego konta na które wpłacasz czynsz.
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Buba pisze:
redziaczki pisze:Przy Łąkowej 33 dzisiaj zlikwidowali śmietnik, ten jedyny który był jeszcze bez pergoli :) i zaczęli robić dodatkowy parking :)
I takim to sposobem niektórzy mieszkańcy,którzy zapominają klucza od śmietnika idą po najmniejszej linii oporu i wrzucają śmieci do pojemników Wspólnoty. :evil:
To prawda,sama widziałam panią z 33 jak zasuwała do naszego śmietnika,a na zwróconą uwagę,dziwiła się,że to przecież też spółdzielcze,już rok jest Wspólnota, a niektórzy nie wiedzą na jakim świecie żyją. :shock:
ODPOWIEDZ