Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Redzie (Słoneczna)

Sprawy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w Redzie
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

No to trzeba trzaskać zdjęcia tym co podrzucają nam te śmieci ,zanieść do spółdzielni i niech dalej pchną sprawę.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A do spółdzielni można? To nie jest organ ścigania. Chyba tylko na policję. A dziennikarze jakim cudem trzaskają zdjęcia i umieszczają w necie? Bez pozwolenia. Może wystarczy zrobić pasek na oczach ? :)Tak nie którzy umieszczają, a Ci którzy znają osobę i tak się domyślą.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jest jeszcze jedna sprawa, jak zrobisz takie zdjecie z okna to teoretycznie mozna sie domyslec z ktorego mieszkania bylo robione zdjecia a tutaj przypomina mi sie pewna sprawa sprzed paru lat. W sopocie znajomy przez okno przegonil jakas mlodziez spod bloku, cos tam im powiedzial i postraszyl policja. w nocy stracil 4 szyby w oknach. Ludzie sa msciwi i trzeba uwazac by nienarobic sobie problemow.

Dzis znow podjechala jaka pani samochodem z przyczepka i wyrzucala szklo (dobrze ze do pojemnika do tego przeznaczonego). Chyba musze aparat zamontowac w oknie :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

To prawda strach zwrócić uwagę,bo można pożałować i gdyby chcieć reagować na każdą głupotę na osiedlu to nerwy można stracić :)Ale jak podjeżdżają i w nocy przez kilka minut wyrzucają śmieci ,to policję wołać.Teraz na szczęście ten problem się skończy dzięki zamykanym śmietnikom.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:Jest jeszcze jedna sprawa, jak zrobisz takie zdjecie z okna to teoretycznie mozna sie domyslec z ktorego mieszkania bylo robione zdjecia a tutaj przypomina mi sie pewna sprawa sprzed paru lat. W sopocie znajomy przez okno przegonil jakas mlodziez spod bloku, cos tam im powiedzial i postraszyl policja. w nocy stracil 4 szyby w oknach. Ludzie sa msciwi i trzeba uwazac by nienarobic sobie problemow.

Dzis znow podjechala jaka pani samochodem z przyczepka i wyrzucala szklo (dobrze ze do pojemnika do tego przeznaczonego). Chyba musze aparat zamontowac w oknie :)
Ty to widzę masz co robić. Siedzisz w oknie i pilnujesz śmietnika ;)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

hehe, wystarczy ze mam balkon otwarty, a slychac tak jakby te smietniki na balkonie byly. No ale jeszcze troche i smietnik zlikwiduja, nie bedzie porannych zawodow w zgniatanie puszek, much i smrodu za to troche wiecej bo podbiegniecia do smietnika :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:hehe, wystarczy ze mam balkon otwarty, a slychac tak jakby te smietniki na balkonie byly. No ale jeszcze troche i smietnik zlikwiduja, nie bedzie porannych zawodow w zgniatanie puszek, much i smrodu za to troche wiecej bo podbiegniecia do smietnika :)
Skądś to znam. Niestety ogłosy wyrzucanych śmieci szczególnie szkła słychać nadal jakby to było na balkonie. Ostatnio słyszałam jak ktoś ze 3 siaty butelek po jednej wrzucał (długo ktos zbierał chyba;). Ale choć zgniatanie puszek mamy na razie z głowy :)
R Ochódzki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Sezon ogórkowy ale nie myślałem że problem drugiego klucza będzie miał tyle wpisów .Faktycznie to wielki problem.Po parodii walnego zebrania nie było tyle komentarzy i wpisów.Bo to dla niektórych był nie wygodny temat no i jest temat zastępczy.DRUGI KLUCZ.Sprzedają grunty bez wiedzy współwłaścicieli ale co tam ważniejszy DRUGI KLUCZ i PSIE KUPY.A śmieci które zostawiają ludzie tu mieszkający?Brak kultury bo jak to nazwac
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Jak to sprzedają grunty?
R Ochódzki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Artur to nie byłeś na walnym?poczytaj sobie wcześniejsze posty zaraz po zebraniu albo plan uchwał na sm Słoneczna
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Tak dla informacji. Byłam dziś w spółdzielni wymienić klucz, który byłam wcześniej odebrać w spółdzielni a który okazał się byc od innego śmietnika ( nie wiem którego). Pani była bardzo zdziwiona, ze taka sytuacja sie zdażyła, ze ktos musiał mi dać niewłaściwy klucz ( nota bene to ta sama Pani mi go dawała wcześniej). Wnioskuje z tego, że to co ktos tu kiedys pisał o tym, że drugi klucz ma byc do innego smietnika w razie czego jakby nam sie chciało wynosić śmieci po drodze do pracy to nie prawda. w spółdzielni myślą , że dają dwa klucze do tego samego śmietnika! Gdybym nie czytała forum to bym nie była zdziwiona, ale tak wiem, że tych pomyłek było dużo więcej.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Mylisz się,ja byłam pytać po co mi ten drugi klucz,który nie pasuje do mojego śmietnika i okazało się,że właśnie do innego celowo dali.Sąsiedzi moi tak samo mówią,że drugi jest po to ,że może pasuje Ci wsypać śmieci po drodze do pracy lub tym podobne.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A mi powiedzieli, że to pomyłka i że mają być dwa takie same
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

heh to w takim razie sami nie wiedzą,ale ja znowu mam dwa inne a przydał by mi się drugi taki sam,dla męża.Ciekawe czy dadzą jak pójdę :)
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A ja mam tylko jeden i nie pasuje do najbliższego śmietnika i nie mam czasu pójść do spółdzielni,jak na razie sępię na klucz sąsiadów.Chyba prędzej mi będzie jak pożyczę i sama sobie dorobię,przynajmniej będę wiedziała,że mam klucz do tego śmietnika,który mi najbardziej odpowiada.
ODPOWIEDZ