Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Redzie (Słoneczna)

Sprawy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w Redzie
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Wywóz śmieci podrożał w firmach wywozowych.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Podrożeje naprawdę, dopiero kiedy miasto weżmie się za śmieci.
PiotrJan
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ale wówczas bedziemy płacić "podatek" do Urzedu Miasta a nie do Spółdzielni. A jak sie coś nam nie bedzie podobało (cena, jakość usługi, częstotliwość wywozu) to do Pana Burmistrza na skargę ...
PiotrJan
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

bomba pisze:U nas też we wspólnocie była naprawa szczytu/mocno uszkodzonego/Najpierw zbito stary tynk,póżniej zmyto powierzchnię,następnie użyto" mazidła" tzw podkładu,na to siatka+klej i dopiero nowy tynk.Czy tak powinno być?-nie wiem.Wiem,że ilu majstrów czy wykonawców tyle teorii i metod,a która dobra to wyjdzie w praniu.
Tak powinno wygladać prawidłowe naprawienie elewacji. Na grad nie ma idealnych rozwiazań. W mojej okolicy po przejsciu fali uderzeniowej na wszystkich budynkach wykonanych w technologi dwu warstwowej (Cegła-docieplenie) były slady uszkodzeń. Przetrwały tylko tynki na scianach trzywarstwowych (Cegł-izolacja-cegła). 8-)
PiotrJan
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

PiotrJan pisze:Ale wówczas bedziemy płacić "podatek" do Urzedu Miasta a nie do Spółdzielni. A jak sie coś nam nie bedzie podobało (cena, jakość usługi, częstotliwość wywozu) to do Pana Burmistrza na skargę ...
ale też cwaniaczki mieszkające w domach jednorodzinnych z reguły, nie unikną w większości płacenia...

skończy się, a bynajmniej znacznie ukróci wywożenie śmieci po nocach... wrzucanie do rowów, lasów...

w Pszczynie od roku po wprowadzeniu tego podatku, ilość wywożonych śmieci wzrosła o 40%
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

nie rozumiem...po wprowadzeniu tego podatku w Pszczynie,wywożenie śmieci do rowów wzrosła o 40%???czy zmalała???czy wzrosła ilość śmieci wywożonych na wysypiska? ;-) namieszałam?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

w sensie, że wywożonych na wysypisko:)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

uprzejmie donoszę ,że wspomniany przeze mnie gruz na skrzynkach od liczników został uprzątnięty ;-)) a tak poza tym widzę,żę dużo się dzieje koło naszych bloków,strzyżenie trawników,stawianie płotków ,robienie miejsc parkingowych...tak trzymać,robi się powolutku jak u ludzi :-)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

nasz blok ocieplają. To znaczy jego kolejną część. Bo wcześniej ocieplili tylko boki i myślałam, że na tym poprzestaną. Jestem mile zaskoczona
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jakim to cudem,przecież odnawiają po gdradobiciu,dlaczego mieli by ocieplać Twój blok?
Awatar użytkownika
Przyjaciel Pana Prezesa
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:nasz blok ocieplają. To znaczy jego kolejną część. Bo wcześniej ocieplili tylko boki i myślałam, że na tym poprzestaną. Jestem mile zaskoczona
To jak skończą, to wrzuć fotki na forum. Trzymam kciuki, bo akurat mam widok na Waszą niewykończoną elewację. Jednak Pan Prezes potrafi dbać o członków.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Przyjaciel Pana Prezesa pisze:
Dorma pisze:nasz blok ocieplają. To znaczy jego kolejną część. Bo wcześniej ocieplili tylko boki i myślałam, że na tym poprzestaną. Jestem mile zaskoczona
To jak skończą, to wrzuć fotki na forum. Trzymam kciuki, bo akurat mam widok na Waszą niewykończoną elewację. Jednak Pan Prezes potrafi dbać o członków.
Jakoś u mnie "członki" są zaniedbane,bo nic dodatkowo nie ocieplono. :cry:
Awatar użytkownika
Przyjaciel Pana Prezesa
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Spokojnie Zuzo - dla Pana Prezesa wszyscy członkowie są jednakowo ważni. A skoro u Ciebie coś jest zaniedbane, to juz nie wina Pana Prezesa, bo kto jak kto, ale Pan Prezes potrafi dbać o członków.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Co ty nie powiesz?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

hehe wpisy Przyjaciela Pana Prezesa jak go będę póżniej nazywać PPP,rozbawiły mnie.Ale ok,zobaczymy co z tego ocieplania dalej wyniknie,szkoda tylko,że wszystkiego musimy się domyślać,tyle się dzieje wokół naszych bloków a na str.internetowej spółdzielni...CISZA!skąd "członki"mają wiedzieć co się dzieje i będzie działo w najbliższym czasie,jakie są plany w naszej spółdzielni,przecież nie sposób latać ze wszystkim do biura,chyba nawet P.Prezes by tego nie chciał.Więcej wiadomości dla "członków","członki"chcą wiedzieć co ich czeka :-))
ODPOWIEDZ