Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Redzie (Słoneczna)

Sprawy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w Redzie
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Z reguły nie powielam plotek,zajrzyj w powiadomienie o walnym lub w materiały do walnego.Co innego zamiar budowy a co innego realizacja.
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

No właśnie nie mogę nigdzie znaleźć tych informacji.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:No właśnie nie mogę nigdzie znaleźć tych informacji.
wejdż w sm słoneczna -do pobrania-walne - uchwała 10/2013 oraz 10 A/2013
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Czy ktoś wie co się stało z drzwiami od śmietnika przy Łąkowej 22, tył Biedronki? Od paru dni nie ma drzwi...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Czy ktoś wie co się stało z drzwiami od śmietnika przy Łąkowej 22, tył Biedronki? Od paru dni nie ma drzwi...
Ktoś kiedyś powiedział (chyba Prezydent RP). że polscy piloci potrafia latac nawet na drzwiach od stodoły....wzięli i polecieli
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Przy żadnym śmietniku sm Słoneczna nie ma drzwi-też zwróciłam na to uwagę
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

zdemontowano,żeby naprawić.rdzewiały w niektórych miejscach.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

W naszej spółdzielni zaczynają się remonty "Wiatrołapów i dolnych części klatek schodowych". Ktoś wie co dokładnie obejmie ten remont?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Byłam w bloku gdzie już jest zrobione.Panowie zrobili tynkiem ,nie wiem jak się to nazywa cały przedsionek i parter,oraz płytki na podłodze w przedsionku.oraz góra pomalowana.ponoć jeszcze drzwi do piwnic są wymieniane.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Koleżanka ostatnio narzekała, że marznie w mieszkaniu. Podobno centralne ogrzewania jest sterowane poza lokalem. Pomimo, że ogrzewanie miała włączone na maxa to kaloryfery były tylko letnie. Kaloryfer w łazience, gdzie nie ma podzielnika był zimny. Mieszkanie niedogrzane, wyczuwalna wilgoć i ogólnie lipa. To taki spółdzielczy standard czy w jej lokalu coś się popsuło? Też tak macie?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Było tak w czasie gdy okres grzewczy się dopiero rozpoczynał.Koksik decyduje czy "puścić" ciepło pełną parą czy tylko np na wieczór,z tego co się orientuję kierują się temp jaka panuje na dworze.Wcześniej mieszkałam na osiedlu w Janowie i było tak samo,jest to do przeżycia Jeżeli u Twojej koleżanki taki stan rzeczy jest nadal,to pewnie ma zapowietrzone kaloryfery.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

U mnie w SM Reda też tak jest, termostaty na max, a kaloryfery ledwie letnie. Całe lato modernizowali CO, może tak ma być?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

O to już chyba coś nie tak z kaloryferem,bo u mnie jak wezmę na max to grzeje aż parzy .Teraz mam na 3 więc nie maksymalnie i są bardzo gorące.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Dziś od rana przed blokiem Łąkowa 22 (za Biedronką) panowie wstawiają wystające krawężniki ograniczające wjazd na chodnik samochodom. Bardzo fajna inicjatywa czy to spółdzielni czy wspólnoty, już dawno w tym miejscu powinno zostać coś zrobione bo sporo kierowców parkowało tam tak, że się przejść nie dało.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
radek2
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Władze tego bałaganu robią co chcą z naszymi prawami i pieniędzmi Pan zastępca i jego pani do spraw Peterów Zgłosiłem usterkę którą naprawiono a przy okazji pracownicy spółdzielni zepsuli dalszy ciąg tej usterki. Który nie podlega naprawie przez pracowników spółdzielni Tylko jeśli dalsza awaria jest spowodowana nie dbałością fachowców to spółdzielnia powinna ponieść koszty usunięcia usterki powstałej z winy pracowników spółdzielni z czego niechceń sie wywiązać pan Z-ca Prezesa Jego zachowanie i wypowiedzi są na poziomie przedszkolaka nie obrażając dzieci w przedszkolu
Jakie macie opinie na temat tego pana I owej spółdzielni
ODPOWIEDZ