Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowa wspólnota na osiedlu SM"SŁoneczna"

Sprawy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w Redzie
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Eryk pisze:Nie złe jaja.Gdybyście mieli z przodu ogrodzenie, to gość by się zatrzymał na płocie ,a nie bombał w chałupę. :shock:
a gdyby była fosa, to w ogóle nic by nie zniszczył...poza autem:D
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Zgadzam się,fosa ,ale za nią płot. :D
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

a gdyby w fosie były krokodyle to by zjadły gościa i byłby spokój.
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Przynajmniej krokodyle byłyby zadowolone-zawsze to coś. :lol:
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jakaś logika z tego wynika. :wink:
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Eryk pisze:Przynajmniej krokodyle byłyby zadowolone-zawsze to coś. :lol:
Przez tydzień pływałyby do góry brzuchami po takim daniu, podobno nasączony prawie jak baran dla smoka wawelskiego dawno temu.
shanimenIam
Forumowicz
63 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Eryk pisze:Nie złe jaja.Gdybyście mieli z przodu ogrodzenie, to gość by się zatrzymał na płocie ,a nie bombał w chałupę. :shock:
gdyby babcia miała kółka to byłby wózek...
mieszkaniec26
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Takie komentarze są co najmniej nie na miejscu ;/
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Na szczęście uszkodzenia są niewielkie,ledwo co widać.Myślę,że ten chrzest wykazał ,że macie super zrobioną elewację,solidnie i trwale.Mała kosmetyka i śladu nie będzie.
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Przyznam,że nie spojrzałam na to od tej strony.Racja skoro uderzenie samochodu, elewacji specjalnie nie zaszkodziło, to oprze się ona gradowi.Jestem spokojna,że wytrzyma.Warto było wyłożyć więcej kasy na solidny tynk i solidną robotę.
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

To,że specjalnie nie widać uszkodzeń o niczym nie stanowi.To są bloki z wielkiej płyty o specyficznej metodzie montażu,dlatego trzeba, aby oględzin dokonał inspektor budowlany z nadzoru budowlanego ,by móc stwierdzić ,czy nie została naruszona w jakimś stopniu konstrukcja ściany i nie stanowi zagrożenia dla stabilności i spójności budynku/ w żadnym stopniu teraz i na przyszłość./
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Nigdy bym nie pomyślał,że tak trzeba zrobić,skoro szkody nie wielkie i specjalnie nie ma widać.Buba-szacunek. :salut:
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Eryk pisze:Nigdy bym nie pomyślał,że tak trzeba zrobić,skoro szkody nie wielkie i specjalnie nie ma widać.Buba-szacunek. :salut:
Jest to standardowa procedura,dla bezpieczeństwa osób zamieszkujących budynek.Faktycznie uszkodzenia niewielkie i nie ma zagrożenia od strony konstrukcyjnej budynku.Wszystko na szczęście dobrze się skończyło.Inna sprawa,żę notorycznie jest niszczony płotek wokół" psiego zakątka " /przewracany i miażdżony przez cofające auta/, a od dwóch dni funkcjonuje wycięta w siatce dziura /celowo przecięte odpowiednim narzędziem/ .Co prawda mamy wszystko ubezpieczone,elementy małej architektury,rośliny i płot,nie mniej jednak co rusz bulwersuje mnie zachowanie zmierzające do celowego niszczenia cudzej własności.Czy to głupota,złośliwość ,a może brak kultury?Niestety takie kwiatki spotykane są wszędzie: w parku,
na ulicy,w osiedlu-zero poszanowania
:cry:
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A ja w innym temacie,wczoraj usłyszałam,że od początku listopada ma zacząć funkcjonować szlaban na wjeżdzie na parkin na tyły Biedronki.Czemu ma to służyć,przecież już jest ograniczenie wjazdu/tylko dla mieszkańców i spółdzielców/,ciekawe jak to ma wyglądać,czy to zwykły szlaban czy jakiś na pilota? , a może kartę magnetyczną? Skoro mogą tam wjeżdżać mieszkańcy i spółdzielcy, to ile i za ile będą te piloty czy karty,kto za nie zapłaci?Podobno to strategia bloku 22,celem zapewnienia sobie miejsc parkingowych,tyle tylko,że to chyba kosztowne? Chodzą też słuchy,że ma być szlaban na Spokojnej,na drodze wewnętrznej,tam gdzie nowa wspólnota,tyle tylko,że to nie ona ma się tak odgradzać tylko spółdzielnia.Po co? chyba wspólnocie pod górkę?pytanie -jak z dojazdem do szkoły i przejazdem przez tą uliczkę? Tu już jest problem z przejazdem i parkowaniem,a jak będzie szlaban to wogóle horror,czy ktoś coś wie? :shock: :
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

heh ciekawe z tym szlabanem :) piloty czy karty powinny byc za darmo! czemu mam placic za cos co teoretycznie mi sie nalezy! poza tym np blok Lakowa 33 ma tam smietnik, a jak bede chcial samochodem wywiesc smieci to co? bede musial kupic sobie pilota? paranoja!
ODPOWIEDZ