Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowa wspólnota na osiedlu SM"SŁoneczna"

Sprawy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w Redzie
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Pszczółka mieszka w tym bloku i prawie każdy wie kim jest.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja nie wiem :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

dlatego pisałem dawniej, do Pszczólki, że była w zarządzie SM Słoneczna i teraz nabieram pewności, że miałem rację
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

oczywiście że miałeś rację,Pszczółka myśli że ludzie są głupi i konwersuje sama ze sobą czyli buba z pszczółką,żenujące.spółdzielnia ma swoją stronę inter,i swoje forum i tam się ludzie wymieniają swoimi radościami i troskami,proponuję wspólnocie również założyć swoja stronę i przestać tu wypisywać farmazony.
Pszczółka

13 lat temu

Jednak nie którzy to wogóle niecaman, na nikogo sie nie powołuję,ani nie mam podwójnego logo,odniosłam sie być może nie gramatycznie do wypowiedzi co nie znaczy,że trzeba snuć teorie spiskowe,a Wy najwyrażniej macie takie tendencje,wszędzie węszycie jakieś afery,widocznie z braku bardziej konstruktywnych zajęć.Po co wogóle tworzyć jakiekolwiek tematy skoro niektórzy już od pierwszego wiersza wpisu mają jedyny cel_ukichać piszącego.
Pszczółka

13 lat temu

I jeszcze jedno o wspólnocie wiem prawie wszystko,bo moja bliska znajoma tam mieszka i gadamy o tym.Jeśli chodzi o dyskredytowanie kogoś lub czegoś to najwyrażniej niektórzy oceniają intencje innych podług siebie"mierzysz bliżniego według siebie samego"Na tym kończę bo poziom dyskusji sprowadzenia się do usry.... nia .I jeszcze jedno Zarząd naszej spółdzielni o ile mi wiadomo jest taki sam od ponad roku ,to jakim cudem byłam niby to w zarządzie(chyba,że na Spokojnej jest inna spółdzielnia)Rety ale macie parcie na........
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Mieszkam tu w Redzie od niedawna ,jedno mnie zaskakuje wyjątkowa jakaś atmosfera nieżyczliwości .Widoczna jest wszędzie,nawet na tym forum,czytając wpisy ma się wrażenie ,że ludzie dają upust swoim frustracjom.Kąsają się i silą na złośliwości.Ferują wyroki jak np redzianka-skąd ma tę wiedzę,że jakaś tam jest tą samą jakąś tam.Widocznie ma osobiste anse do owej tam.Byłem na stronie sm słoneczna a tam też sam jad i joby do wszystkich,żadne radości i troski tylko pretensje,judzenia,matko ludzie .......!
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Eryk pisze:Mieszkam tu w Redzie od niedawna ,jedno mnie zaskakuje wyjątkowa jakaś atmosfera nieżyczliwości .Widoczna jest wszędzie,nawet na tym forum,czytając wpisy ma się wrażenie ,że ludzie dają upust swoim frustracjom.Kąsają się i silą na złośliwości.Ferują wyroki jak np redzianka-skąd ma tę wiedzę,że jakaś tam jest tą samą jakąś tam.Widocznie ma osobiste anse do owej tam.Byłem na stronie sm słoneczna a tam też sam jad i joby do wszystkich,żadne radości i troski tylko pretensje,judzenia,matko ludzie .......!
skoro od niedawna mieszkasz w Redzie, to nie wiesz o kim piszemy.
Ostatnio zmieniony |11 Gru 2010|, o 09:50 przez makarena, łącznie zmieniany 1 raz.
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ryszard pisze:dlatego pisałem dawniej, do Pszczólki, że była w zarządzie SM Słoneczna i teraz nabieram pewności, że miałem rację
Ja też tej pewności nabrałam.
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zapomniałeś(łaS)regulaminu tego forum,personalne wystąpienia muszą być jawne.Jeśli kogoś określasz imiennie lub w taki sposób,że wiadomym jest o kogo chodzi to musisz podać własne dane .Zgłaszam to do moderatora jako naruszenie regulaminu forum,osoby twojego pokroju nie powinny być uczestnikami forum.Potwierdzasz tyloko moje zdanie poprzednio napisane
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

A propo w 2009 Pszczółce przeszkadzały truskawki na deptaku przy Biedronce. Była wtedy długa dyskusja na forum a potem przez rok cisza.
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

No i co z tego,każdy ma prawo wyrażać swoje opinie,a tobie co przeszkadza a może uwiera jak jasna ch...ra.A tak wogóle może zajmiecie się jakąś konstruktywną dyskusją a nie obrabianiem cudzych zadków.Najwidoczniej to najlepiej wychodzi ,kto z kim,gdzie i w jakiej pozycji.A może to wcale nie ta pszczółka ,o ile wiem w ulu jest ich miliony,ale nie kąsają tak jak niektórzy.
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

masz rację,miało być o wspólnocie a wyciągają tu jakieś bzdety.Mieszkam od niedawna,przedtem mieszkałem w Gdyni,właśnie we Wspólnocie,było okey,ale drogo,wogóle życie w Redzie jest dużo tańsze niż w Gdyni-ceny w sklepach i mieszkań i czynszów.Tamta wspólnota powstała na zasobach gminy,budynek był stary,lekko zaniedbany,ale ludzie doprowadzili to do porządku wielką pracą i nakładami finansowymi.Teraz jest to posesja jak się patrzy.Wystarczy powiedzieć,że po sprzedaży mieszkania tam,tutaj kupiłem takie samo metrażowo i zostało mi sporo kasy w rezerwie.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Eryk pisze:Wystarczy powiedzieć,że po sprzedaży mieszkania tam,tutaj kupiłem takie samo metrażowo i zostało mi sporo kasy w rezerwie.
nie od dziś wiadomo że mieszkania w Redzie są tańsze niż np w Rumi,o Gdyni nie wspominając.Ja również z powodu różnicy w cenie kupiłam tu mieszkanie.
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja nabyłem mieszkanko w nowym budownictwie,osiedle 3 bloki,teren ogrodzony,brama na pilota,pełen komfort,tylko niestety po deszczach woda w garażach po kostki,aż boję się myśleć o roztopach wiosennych.Jak wszyscy spłacą kredyty(ci co je mają)to tez powstanie wspólnota.
ODPOWIEDZ